• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KOJB: kapicky jsou obcas taky moc nizky vykon, kdy se odpari jen cast liquidu. Taky to muze byt klidne spatna/divna hlava, u hromady atomizeru jsem zazil ze treba cela serie (krabicka) se rychle spalila/protekala/chutnala divne...

    No a taky pocitej s tim, ze obcas to proste tece, hlavne pokud s tim cestujes a meni se nadmorska vyska, nebo pokud to vozis v jine nez vertikalni poloze.

    Dotstick jsi kazdopadne vybral dobre, mam 2 i kdyz ja jedu spis DL a posledni dobou mi lezi spis ve skrini :-)
    KOJB
    KOJB --- ---
    WAKI: Diky. Zkusim. Jeste chci vyzkoušet zhavici hlavu 1.0. Akorat si jeste nejsem jaky vykon nastavit. Je i potreba nejak nastavit vzduch pro MTL?
    WAKI
    WAKI --- ---
    KOJB: S těmama kapičkama to tak je. Je to zbytek páry, co se ještě odparuje ze spiraly po tom co přestaneš tahat. Pomáhá dřiv odmáčknout tlačítko žhavení a na prázdno ještě potáhnout, aby došlo k ochlazení spirálky. A nenaklápět cigeretu. Snažit se jí co nejvíce držet ve vzpřímené poloze.
    KOJB
    KOJB --- ---
    Čau. Tak jsem taky zacal e-kourit. Koupil jsem si Dotmod dotStick, ale nejsem z toho moc moudrej. Prijde mi, ze na náústku mi zůstává liquid a obas nejaka kapicka spasne i do pusy. Zhavici hlavu mam 0.7 a chci jet MTL. Dělám něco blbě? Diky za případné tipy.

    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Nechcete někdo liquid Emporio Old Tribe? Mám toho deset 10ml/12mg lahviček. Dárek. Praha 3.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: ja to chci sestavit na brskr mtl atomizeru. jde mi o to, jestli to pletivo mam zastrihnout nebo jak
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BRKODLAK: no tak ja pouzivam hlavne aromamizer se zakladnou primo na mesh
    ale mel jsem i meshem omotanou vatu a taky to "nejak" fungovalo
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: jak to delas?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    pouzivate nekdo misto spiralek mesh wire?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LOFEEK42:
    SAKALICEK: STL? Taky mi tu jeden leží na stole kousek od tiskárny.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LOFEEK42: Já to tisknul z karbonovyho vlákna a konečně to drží..
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    SAKALICEK: tak tiskárna v kanclu se osvědčila :).. díky!
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    LOFEEK42: 3D tisk. Opravil jsem takhle dvířka paranolmalu. Pokud je to "standardni" problém, bude to už nakresleny.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LOFEEK42: dvouslozkovy lepidlo jedine... plastovej kus fakt nesezenes
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    ZDravím, nevíte někdo prosím, kde by se dal sehnat tenhle plastovej kus na geekvape? Lepidlo fungovalo jen chvíli...

    HERODES
    HERODES --- ---
    PNXNTDD: Hledal jsem úplně ze stejných důvodů, zatím jsem pořídil Vaporesso Sky Solo Plus Kit (3000mAh), což je sice menší a slabší, ale zatím Aramaxu asi nejblíže. Mraky pěkný, protékání minimální.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ZVIRATKO: za me teda nic salt chut ma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam