• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    HONZEEN:
    WOLFGAR: to je kluci nejaky moc slozity na mne, jsem zacatecnik a pohodlna. Ono se to nejak micha ten nasty juice? Nechapu jakou bazi a co tam mam povybirat.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    WOLFGAR:
    HONZEEN: diky moc, mne se to hned nezdalo, ze takhle to ma chutnat :D
    to jsou ale hajzlikove
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    IOM_NUKSO: Všechny tři jsou hroznej shit. Za sebe bych doporučil cokoliv od Riot Squad, Just Juice nebo, jak už tady padlo, Nasty
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    IOM_NUKSO: Nasty juice presne odpovida tomu co pises. Delaji hodne sladne ovoce casto s trochou mentolu. Jejich hrozno je top, ale delaji i za me hodne dobry nechemicky banan a jahodu. Ve vapriu vetsinou radi liquidy od partneru protoze z toho maji nejvetsi provizi :D
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: neco co mi prodali ve vapriu. Peegee, dreamix, frutie. Ten frutie asi z toho nej
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: a jaké liquidy teď zkoušíš?
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: no spis me ted zas sere, ze nejak ty liquidy nemaj chut :D chci nejakou sladkou, super sladkou s uplnym minimem mentolove svezesti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: když tam dáš slabší a dáš tomu plnou díru, tak by to mělo asi fungovat i DL v pohodě, spíš pak jde o liquid
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: tak nakonec ta 0.8 ohm uplne prfktni :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: jo no uz to chapu a zrovna bych chtela DL, coz s timhle je tzky. Tak skusim se poptat jeste v nejake prodejne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VACA: jeden muzu venovat, napis mi do posty...
    a to uz se neda koupit?
    VACA
    VACA --- ---
    ZVIRATKO: prosímtě, možná je to trochu drzej dotaz.
    Někdo mi asi štípnul můj G class. Marně schánim náhradu:(

    Nechtěl by jsi jeden svůj G class prodat? Cenu by jsi určil. Nejde mi o to šetřit, ale jsem na tu věc v ruce už moc zvyklej a V2 mi nesedí:(
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO:
    MTL - mouth to lung - šlukování jako z cíga, nejdřív do úst, pak do plic
    DL (nebo taky DTL) - direct (to) lung - z přístroje vdechuješ přímo do plic, jako když hulíš vodní dýmku
    RDL - restricted direct to lung - "přitažené" přímé vdechování do plic

    obecně se dá říct, že na MTL jsou vhodné žhavící hlavy s vyšším odporem, na DL s nižším

    tady je to hezky vysvětlené

    Mouth To Lung (MTL) / Direct To Lung (DTL) / Restricted Direct Lung (RDL) Vaping: What’s The Difference?
    https://www.ecigclick.co.uk/mouth-to-lung-vs-direct-to-lung/#whatrdl
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: to bohuzel ani nevim, co znamenaji ty zkratky :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: jo počkat zapomněl jsem uvést, že se hodí na MTL, na DL spíš ne, i když jsem nezkoušel tu 0,4Ohmovou cartridge, tak možná to s ní jde. Určitě se s tím dá ale užít RDL. Jo a má to regulovatelný airflow klasicky páčkou naboku.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    PRAASHEK: koupeno haha, verim ti, Praashku :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    IOM_NUKSO: mám OXVA Xlim Pro a jsem spokojený, leju do toho 50/50 liquidy, používám teď 0,8Ohm (v balení je 0,8 a 0,6Ohm), prodávají se krom toho i 1,2 a 0,4Ohm. Neprotéká, baterka je 1000mAh, za mě super. Cartridge vydrží dlouho, stojí stovku. Má možnosti nastavení wattage, pozná sám hodnotu rezistence a podle toho omezí min-max nastavení. Ale jinak nic nastavovat nemusíš a ty default hodnoty fungují bez zásahu. Já si s nastavením občas hraju spíš tak pro zajímavost. Má to displej btw. Vaping se spouští se potahem ale lze i tlačítkem. Pokud ho máš zamknutý, tak tlačítko na potah nefunguje a jede jenom potah.

    Jo a hlavně to před použitím nezapomeň naplnit, ať si při prvním pokusu nastavit to s vloženou cartridge nespustíš žhavení bez liquidu a nepřipálíš si vatičku, což se mi samozřejmě stalo, když jsem bezmozkově jednal hned po vybalení ;)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    IOM_NUKSO: rada bhy som, aby to vydrzelo tak rok, pokud jr to vubec mozne
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Poradte mi nejaky konkretni kus, co nebude preteekat, neprestanez niceho nkc fungovat, nevybije se po hodine. Na cene zalezi nejmin. Diky
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Nebo klasika fichema :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam