• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOJZEE: Kdyz bys sel z tabaku do ovoce je to takove zvlastnejsi. Ale jinak kdyz motam tak neresim. Ja se ustalil na trech ctyrech prichutich co jsou kousek od sebe a proste leju jak dojedu lahvicku.
    Ale taly premotavam co 3-4 dni takze i kdybych trpel tak moc ne...
    VACA
    VACA --- ---
    Btw, napad vlastne dobrej, ale provedeni spatny…


    HENGLING Qtank Dual Flavor Subohm Tank
    https://youtu.be/w9ke9FnK4os?si=4hAA7w88HcGANS1d
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    A nebo mit klasickej kapak na kostovacky
    VACA
    VACA --- ---
    A nebo, mit druhej tank. Asi jsem nerek nic objevnyho, ze? :D

    Na testovani veci co nevim jestli mi budou chutnat pouzivam t20s.
    Levnej malej tank na tovarni hlavy ktery fungujou dobre a celkem chutnaj.
    Clovek si tak aspon nedo***vi zbytek dne vapovani, kdyz mu nova chut nesedne;)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZEE: nic nevylejvám a ani nevymývám, prostě tam naleju tu novou.
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    LOJZEE: Kdyz je dobra vata, tak to klidne preleju necim jinym. Jinak to vyleju a hura do ultrazvuku.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    LOJZEE: jsem zacatecnik, jak tady vidis, ale ja to dolivam jak chci a micham. naopak jsem rada za to, ze to vzdy ma trochu jinou prichut.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    menite nekdo prichute po kazdym vyhulenym tanku? nebo casto? a kdyz jo, tak to nejak dovylejvate nebo cistite nebo to nalejete do toho zbytku od ty predesly chuti? ja se bojim to uplne dohulovat ten tank, protoze to je o coilu, uz jich par zařvalo kuli tomuhle. zaroven bych chtel stridat prichute a zaroven bych u toho nechtel vzdycky travit moc casu, ale pak jsem ve fazi, kdy tam mam vzdycky nejakej mix dvou prichuti, kdyz to budu chtit takhle delat..
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    IOM_NUKSO: Schrodinger.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Ok, jeste prosim poradte shake&vape tabakove a hlavne kavove/cappucino znacky a uz dam pokoj :) je jich strasne moc. Na cene nezalezi. Diky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Já mám rád příchutě "Aisu" z vapria. Mají hotovky sole i shake&vapy. Jsou dražší, ale chutnaj.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Jj, když potřebuju pořádnou pecku, tak si dám do malýho t20 tanku samotnej salt booster bez příchutě.
    To je asi nejblíž klasickýmu kouření co jsem kdy zkusil.
    Prostě silnej relativně suchej hit, a to co člověk cejtí je nikotin…
    Žádna tabákovka (ble:) ale samotnej salt booster :)
    VACA
    VACA --- ---
    IOM_NUKSO: Imho je pocitove “sušší” pára.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    V cem je ten salt lepsi? Mne prijde, ze vic vydrzi plice nez hrdlo co se tyce rakoviny.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: no já právě taky, tohle byla jediná dvacítka, co jsem kdy zkusil. Byla dobrá, ale je to moc. Radši si bafnu víckrát slabší, než jednou mocnou.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: To trochu jo.
    Ja si uz porizuju spis slabsi zvlaste pak ty co jsou vic na chut. A pak pripadne dotuju nikotinovym salt boostrem..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VACA: akorát se dělá jenom v 20mg síle, což jest škoda
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Tak jsem to koupila, nasty juice, je to vyborny, mam z toho euforii az :D :D
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Díky za tip, píšu si na seznam k otestování:)
    VACA
    VACA --- ---
    WOLFGAR: super, diky. Pohleda a vyzkousim.

    Jinak pred lety jsi mi dal tip na t20 hlavy pro zacatek na zkouseni. Dodnes jich par mam, predevsim na testovani liquidů, a fungujou super. Nebojim se je komukoli kdo zacina s mtl doporucit.
    Od toho jsem se pak nejak dostal (mozna dokonce taky s tvojim doporucenim) na z-coil, kterej jsem docela dlouho provozoval na tanku Zlide 4ml.
    Ted teda mam cerstve zenith II kterej pouziva stejny hlavy a zatim jsem spokojenej protoze to funguje dle ocekavani.
    Zpracovani asi neni uplne premiovy, ale rekl bych solidni...

    ---
    grip/y v mojem pripade na tovarni hlavy jsou samozrejme overkill a jejich potencial vyuzit nedokazu. I kdyz musim rict ze jemny doladeni vykonu je asi dobry. Mozna je to placebo, ale mam pocit ze desetinky W podani chuti ovlivnit dokazou, i s tovarni hlavou...
    Ale nikomu bych netvrdil ze je nuntnost mit premiovej grip.

    Jen jsem proste clovek ma rad hezkej zapalovac, a par jich doma ma..
    Takze i u gripu mam rad pocit dobryho zpracovani a materialu. Musi se mi to libit, a potrebuju ho zaroven mit i trochu rad:)
    Je to vec kterou clovek bere do ruky, a tak je to pro me soucast toho zazitku z vapovani:D
    Ten SL class musim rict ted trochu zlehcil trpkost po zmizelym G classu. Stabilizovany drevo tomu dava fakt prijemnej feel.
    Jediny co trochu kazi celkovej dojem, je micro usb.
    (ale nehoraznou cenu kterou za to chce jeden ceskej obchod bych za to nedal)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam