• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Nevim jestli to tu proběhlo, ale má přijít domluva CZ SK vlád o nemožnosti prodeje ze sk do cz za slovenský ceny. Tak v březnu by to mělo platit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LEXXA: Uplne normalne max na fb misto toho ze prodavas vapo/el cigarrtu napises ze prodavas prirucni generator mlhy aby ti to nesundal robot.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    PNXNTDD: ja jedu dva Kayfuny, GTR a GT One, oba mam od ty doby co vysly, mezitim jsem zkusil X highendu, ale stejne hulim z tehle
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    Kdyz jsme u toho. Kdyz jsou tedka ty prisnejsi opatreni... Jak funguje trh s pouzityma modama? Povedlo se mi svyho dicodese odpravit. Vyrobce nekomunikuje (zadal jsem placeny servis) a celkem by se mi libilo ho vzit z druhe ruky nez ti nemce dokazu nahnat a prinutit k reakci.
    SMRTK
    SMRTK --- ---
    PNXNTDD: cthulhu Valor mtl, to je top. Mod puma baby, vata BP, dráty mám coilology Ni80. Jinak beru všechno z vapeklubu, expres dodání a dělají to s radostí.
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    PNXNTDD: Nejvic me bavi GTR, Aromamizer MTL a TVGC Millennium. Vata Supersorb, nebo BP. Draty jedu MTL Mamby od TD.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Doporučíte mi někdo skvělej mtl RTA atomizér ? Nebo ideálně celou kombinaci atíku, drátu a vaty ?
    HERMAION
    HERMAION --- ---
    IOM_NUKSO: z tabakovych s&v mne moc chutna TobGun - Gold. Neni moc nasladly, spis sussi a zaroven plny. Micham se saltem pro mtl 50/50.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LOJZEE: Kdyz bys sel z tabaku do ovoce je to takove zvlastnejsi. Ale jinak kdyz motam tak neresim. Ja se ustalil na trech ctyrech prichutich co jsou kousek od sebe a proste leju jak dojedu lahvicku.
    Ale taly premotavam co 3-4 dni takze i kdybych trpel tak moc ne...
    VACA
    VACA --- ---
    Btw, napad vlastne dobrej, ale provedeni spatny…


    HENGLING Qtank Dual Flavor Subohm Tank
    https://youtu.be/w9ke9FnK4os?si=4hAA7w88HcGANS1d
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    A nebo mit klasickej kapak na kostovacky
    VACA
    VACA --- ---
    A nebo, mit druhej tank. Asi jsem nerek nic objevnyho, ze? :D

    Na testovani veci co nevim jestli mi budou chutnat pouzivam t20s.
    Levnej malej tank na tovarni hlavy ktery fungujou dobre a celkem chutnaj.
    Clovek si tak aspon nedo***vi zbytek dne vapovani, kdyz mu nova chut nesedne;)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    LOJZEE: nic nevylejvám a ani nevymývám, prostě tam naleju tu novou.
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    LOJZEE: Kdyz je dobra vata, tak to klidne preleju necim jinym. Jinak to vyleju a hura do ultrazvuku.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    LOJZEE: jsem zacatecnik, jak tady vidis, ale ja to dolivam jak chci a micham. naopak jsem rada za to, ze to vzdy ma trochu jinou prichut.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    menite nekdo prichute po kazdym vyhulenym tanku? nebo casto? a kdyz jo, tak to nejak dovylejvate nebo cistite nebo to nalejete do toho zbytku od ty predesly chuti? ja se bojim to uplne dohulovat ten tank, protoze to je o coilu, uz jich par zařvalo kuli tomuhle. zaroven bych chtel stridat prichute a zaroven bych u toho nechtel vzdycky travit moc casu, ale pak jsem ve fazi, kdy tam mam vzdycky nejakej mix dvou prichuti, kdyz to budu chtit takhle delat..
    MELUUU
    MELUUU --- ---
    IOM_NUKSO: Schrodinger.
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    Ok, jeste prosim poradte shake&vape tabakove a hlavne kavove/cappucino znacky a uz dam pokoj :) je jich strasne moc. Na cene nezalezi. Diky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Já mám rád příchutě "Aisu" z vapria. Mají hotovky sole i shake&vapy. Jsou dražší, ale chutnaj.
    VACA
    VACA --- ---
    PRAASHEK: Jj, když potřebuju pořádnou pecku, tak si dám do malýho t20 tanku samotnej salt booster bez příchutě.
    To je asi nejblíž klasickýmu kouření co jsem kdy zkusil.
    Prostě silnej relativně suchej hit, a to co člověk cejtí je nikotin…
    Žádna tabákovka (ble:) ale samotnej salt booster :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam