• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELDAGrafické techniky - knihtisk, dřevoryt, linoryt, mědiryt, lept, litografie, sítotisk, fotogravura atd.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    zdravim shanim nekoho kdo by mi ukazal jak na kozenou vazbu knihy, zda nekoho znate nebo sami delate. Liberec a okoli ale i do prahy bych zajel. kdyztak posta dik
    ZABOMYS
    ZABOMYS --- ---
    POMOC, kdo se zabýváte sítotiskem! nejste někdo z okoli poličky nebo litomyšle? velmi naivně jsem si myslela, že i bez zkušeností zvládnu vyrobit síto a natiskat trika přímo na táboře... jeden pokus se mi už nepovedl a má nervozita stoupá. mám na pauzáku návrh a potřebovala bych od někoho, aby mi to síto připravil.. teda spis pokusil se pripravit (nevim jestli to není moc složitý obrázek).. potřebuji to řešit hned, v sobotu nám tábor končí... telefon 774172789 za pomoc se i finančně odměním..
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Podpořte prosím vznik nového auditka o workshopech:
    [ nyx :: kluby :: graficka tvorba ]
    Díky.
    MORR
    MORR --- ---
    Já osobně na lept používám raději měď a leptám chloridem železitým (leptá pomaleji než kyselina dusičná).
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    ELDA: Knížku mám ale ve slovenštině:)
    Mrknu, díky moc.
    Asi pozink. Měď teď nemám k dispozici.
    ELDA
    ELDA --- ---
    nebo také můžeš nahlednout na zdejsi nastenku...
    ELDA
    ELDA --- ---
    mrkni třebas sem http://www.unium.cz/materialy/0/0/tisk-z-hloubky-m24710-p3.html nebo si pujci knizku v knihovne...
    ELDA
    ELDA --- ---
    záleží na tom jaky material chces leptat, ale většinou kyselinou dusičnou 30% - 35% nebo chloridem železitým...
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Prosímvás, jaká kyselina se používá na lepty?
    ELDA
    ELDA --- ---
    Ohledně potisků poradí víc v [ DIY sítotisk,serigrafie,galerka i poradna ]
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Zdravím,

    potřebovala bych radu :) Neví někdo, kde bych si mohla nechat vytisknout na trička tento obrázek v této velikosti? Na tričko jsem to kreslila fixou, ale ozvalo se mi víc lidí, kterým se tohle líbí, tak jsem se rozhodla, že to nechám natisknout. Bohužel je problém s velikostí. Nenašla jsem grafické centrum, které by bylo ochotné to natisknout takhle velké.



    KYO
    KYO --- ---
    zdravim, prosim o pomoc. ve skole zkousim sitotisk barevnej... a potrebuju nekoho, kdo by mi vypomohl, jak se fotka na barevny sitotisk pripravuje... vsichni rozumi jednobarevnemu, ale cmykovymu rastru moc ne.... :(( kdyztak posta....
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Zkoušel jste někdo vyrobit voskovej kryt na lepty?
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Kdo byste měl zájem, tak hlasujte o Auditku pro výtvarný technologie...
    [ nyx :: kluby :: graficka tvorba ]
    IKEZZ23
    IKEZZ23 --- ---
    IKEZZ23
    IKEZZ23 --- ---
    TYET
    TYET --- ---
    ZDENĚK MÉZL - Prodej / Sale  ::: ART GALLERY Svetlana & Lubos Jelinek
    http://www.galerieart.cz/prodej_mezl.htm
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Kurz sítotisku
    Dvoudení workshop sítotisku pod vedením Martyzana(SCURA) a Nonobody(SamoSeTo)
    So 4.6.2011 (10:00) - Ne 5.6.2011 (17:00)
    Muzeum textilního tisku Česká Lípa

    [ Kurz sítotisku / workshopworkshop / 4.6.2011 / CR - Liberecky kraj - Muzeum textilního tisku Česká Lípa ]
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o tvorbu vlastních litografií, nebo si jen vyzkoušet tisk z kamene, necht' se mi neváhá ozvat. Jsme zavedená rodinná firma, v oboru přes čtyřicet let. V případě zájmu, nebo jakýchkoli dotazů prosím pošta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam