• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    DEADCAT
    DEADCAT --- ---
    jak prosim zjistim jaky jsem typ kdyz mam skoro stejne skore mezi typy 2-3-9 ? to mam opakovat test nekolik krat? :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    THE znám se. proto se řadím jako kombinace čísel. i bez testu se umím zařadit, ale jako kombinace. a jako kombinace mi to vyšlo i v testu :-)
    a pokud se ptáš, jak mi to vyšlo, tak sloupce 1, 2 a 5 ve stejné výšce.
    Prosím tedy Medvídka, aby mě zapsala jako jedničku, když člověk musí bejt jen jedno číslo :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    MEDVIDEK: to teda jo.... a ještě mi na platu přidali jen trochu a né podle předložených požadavků, ale to mi už bylo snad i jedno....
    THE_SECOND_GUY
    THE_SECOND_GUY --- ---
    CHIMERA: Hele co pořád řešíš? Nikdo neni jenom čistá dvojka nebo jednička... prostě ten nejvyšší sloupec je nejvíc převažující složka tvojí osobnosti, a ty ostatní sloupce jsou taky další aspekty tvojeho já, který tě taky ovlivňujou... A jestli ti dvě nebo tři čísla vychází úplně stejně, tak ty sama musíš přece vědět, co se na tebe hodí... copak se neznáš?
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KIL již jsem s pomocí Medvídka vyzkoušela (tímto jí vzdávám dík), ale výsledek je formou grafu, kterému nerozumím. pořád to vypadá na kombinaci čísel 1, 2 a 5.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    CHIMERA: Bohužel jsem si program nevyzkoušel, tak nevím jak je kvalitní a jak výsledky interpretovat.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    CHIMERA: Zádrhel puštění prográmku enneagram.exe možná spočívá v tom, že to nejede pod Win 2000, ale pod XP třeba ano. nemám to ale ověřeno. Já mám W2K jak v praci tak i doma a nejede. MEDVIDEK má minimálně XP né-li už Visty, tak tam není problém. :-)
    All: Můžete to potvrdit nebo vyvrátit?
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    MEDVIDEK:...i v nás.:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    MIKAEL: vítám autora Diplomové práce :-)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    stáhnout jo, ale otevřít ne :(
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    CHIMERA: a zkoušela jsi si ten soubor stáhnout? Poté co vyčkáš pár sekund...soubor stáhni a ulož.
    Zde je trochu zrada...je potřeba stažený soubor upravit a přidat mu příponu ".exe"
    tak ho třeba nazvi enneagram.exe a určitě to už půjde:-)

    a kdyby né tak v poště to máš už v exáči:-)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KILIAN pětka v kombinaci s jedničkou a dvojkou.
    splňuju všechna kriteria a zatím mi nikdo neřekl, jak se rozhodnout jen pro jedno číslo.
    test si udělat nemůžu, protože na mém pc nejde otevřít (doma, ani v práci).
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    JOGINKA: hm, tak to ukazuje , že je v lidech stále mnoho dobra...díkybohu...:-)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    NEKDO_CIZI: koukám , že jsi měla mazec
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    THE_SECOND_GUY: pětku tu zatím nemáme...teda možná máme, ale zatím se o tom neví
    MIKAEL
    MIKAEL --- ---
    KILIAN-- ahoj, jak máš poznat, který typ jsi?
    Zkoumej, dívej se do sebe, čti a hledej, zda to, co je pospáno, ladí s Tvým životem..
    smysl enneagramu? sebepoznání? nástroj ke změně?...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    CHIMERA: Co si mám představit pod "kombinovaná"?
    JOGINKA
    JOGINKA --- ---
    NEKDO_CIZI: Nee, že bych měla až takovej náhled, ale život mě tam dostrká. Znáš to: když to nejde po dobrým......
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    JOGINKA: taky občas vidíš, že už není kam utíkat a co víc s tím udělat než to nechat spadnout.....
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    KILIAN já jsem pětka, ale kombinovaná :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam