• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVÍDKU !!!!!

    *šibalsky pomrkávám*

    co takhle tro-tro-trojky ;-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ja mam postoj ke psani typicky ctyrkovity rekla bych. To znamena ze nedelam pravopisne chyby (to by bylo vsedne trapne) ale jinak prekracuju pravidla ruzne - kaslu na interpunkci velikost pismen slovosled pripadne dalsi veci, at zije originalita
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    skoro mi to přes víkend chybělo...... :-)
    ovšem debata o pravopisu mnohé ukazuje - prostě krása......
    Moc pěkně ukazujete své typy spíš na tom jak vnímáte psaní než na "umělém" popisu Vašeho vnímání světa..... gratuluju....
    ještě se připojím k tématu psaní správné/špatné - jsem taky vlastníkem několika dysfunkcí a tréninkem a tak si myslím, že chybovat je lidské a taky existuje pošta, když už je nutkání vyjádřit se k písemnému projevu jiných lidí tak silné, že nesnese jen soukromou poznámku ve vlastní hlavě....
    Tak, prosím, až budu psát jako prase, pište mi své komentáře soukromou cestou :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRUCE: abych napsala hrubku, to se vetsinou musim opravdu hodne rozvasnit :)))) mam to zazite asi jako cisteni zubu, ale chapu, ze kazdy ne :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: miluje silu a odmita koexistovat se slabosti
    vi ze to jde, byt silny, sama to dokazala (osmicka ;) zaroven si nenamlouva, ze energie je v kazdem cloveku manifestovana stejnym zpusobem, proto tolerance

    (a musim rict ze sem do toho uplne zamilovane rozneznela.. tohle je ono! ;o)
    myslim ze osmicka ti lenost daruje jen tehdy, kdyz ji reknes Tohle je moje chvilka kterou jsem si vyhradil pro lenost!


    VAUGHT: ucta k lidem co tvorili jazyk .. no. me to nic nerika. teda jo. sedi mi to s tvrzenim, ze nejlepsi zpusob jak vzdat hold necemu, je pokracovat v tom. rozvijet to. ne slepe se toho drzet. ;]
    navic, predstih myslenek pred psanim.... znam i desne inteligentni lidi, co psat neumi, treba jsou i mirni dyslektici, nebo meli spatnou ucitelku, duvody jsou ruzne
    taky je to rozdil v tom, ze nekdo pise vasnive, nekdo si po sobe prispevky ladi (asi)
    GEDI
    GEDI --- ---
    MEDVIDEK:
    Já ráda zkouším nové recepty a co si budem povídat jako na obrázku to vypadá málokdy :-). Pokud to dobře dopadne na poprvé to slušně chutná a může se to příště vylepšit a nebo to nechutná vůbec a recept letí.
    Ale že by jsem potom trávila večer s hlavou v dlaních to ani náhodou :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MEDVIDEK: ja jsem doufala, ze bude jasny, ze je to vtip. Tyhle veci opravuju vicemene jenom, kdyz me nekdo pozada, popripade pokud tomu cloveku chci vicemene pomoct. Ale jo, zustavam neumerne dlouhou dobu u nepodstatnejch veci, ale tohle do toho nepocitam...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    QUANTI: když napíše někdo blBě čárku ve slově, je to problém dinosaura? To mi připomíná mého otce a dosti i mě...můj otec je 9 (a bere si 1čkovské manýry občas).

    Příklad ze života: jelikož mě naši navštěvují jen sem tam. Otec vždy přichází na návštěvu a pokaždé najde u mě doma něco co "absolutně , ale absolutně se neslučuje s jeho jemnocitem a smyslem pro pořádek" , nedávno to byl jeden můj obraz.
    Jelikož nebyl materiál, v rámci své tvořivosti jsem si "dovolila" namalovat dva obrazy do jednoho plátna, ale vzhůru nohama. "Ježíšmáárjá, to bylo pořád , že to nemá logiku a co to je? No odpolednem se táhlo téma nelogičnosti a pochybení."

    A teď zpětná vazba: byla jsem u nich na oběd. Taťka si někde , přečetl , skvělý recept
    na "pečená žebra dinosaura (vepřová)":-)...a jal se je tvořit.
    prdolil se s tím celé dopoledne, chutnaly dle mě skvěle a my se všichni oblizovali až za ušima.
    Otec večer proseděl s hlavou v dlaních , že je zklamán ze svých žeber. Že na obrázku v kuchařce vypadaly líp...?

    A teď mě napadá, jestli někdy kladení přílišného důrazu na věci, které jsou tvořivé, mám neubírají radost? A že zaměřování se na nepřesnosti je zbytečné?
    Zvlášť v oblastech, které přinášejí radost?

    A taky často takové zbytečné detaily "UBÍRAJÍ 9 POZORNOST NA DŮLEŽITÉ ÚKOLY , KTERÉ MÁ! A PAK SE PRDOLÍ S ČÁRKAMA, NEBO ŽEBRAMA..." a život, běží:-)

    Quanti: tenhle příspěvěk píšu hodně i pro sebe...protože , vím o čem mluvíš.
    Odbíhání k nepodstatným věcem je MOJE DOMÉNA:-)
    Tím , chci říci , že pokud budu pracovat v laboratoři , tak je perfekce na místě.
    I v má práce si žáda perfekci svým způsobem. Míchání barev, poměrů, grafické přípravy
    pro tisky apod. Zde je to na místě. Protože následky jsou většinou fatální v podobě
    nasraného klieta a zmařených peněz a času.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    VAUGHT: takže milující jako dvoječka:-).

    To je najednou lásky a sympatií mezi čísly:-).

    Kdyby se někumu chtělo, přes víkend ještě trochu vrtat ve 2kách má prosror.
    Večer si najdu trochu času a podívám se do Palmerové, jestli jsme něco důležitého nezapoměli vyzdnihnout ze 2jek!
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    All: zatím se všichni v příspěvcích jakš takš chápem né? Takže dyslektici i dislektici jsou vítání:-).
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    VAUGHT: určitě v sibě něco má, či měl, jinak by se nadostal tam kam se dostal, byl to přeci "kluk" z lidu ...
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    VAUGHT: mne trochu pripada ze ho chces zachranit ABY MEL SANCI SE NAPRAVIT A ZACIT VYZNAVAT TVE HODNOTY

    'nejsu elitar, i ten nejbidnejsi cerv se muze pozvednou na MOU uroven'

    osmicky sou fakt drsny ;-) de z vas strach, mit za fotra osmicku nebo dokonce za matku musi byt docela soda ;)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    QUANTI: tak něco o 2-ce ... ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DRAGEL: my tady nikdo nenaznacujeme, ze by texty bez chyb mely vetsi myslenkovou hodnotu, nez ty s chybami. Zrejme to porad nikdo nemuze pochopit.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Já osobně dávám přednost myšlence s překlepy a pravopisnými chybami, net krásně napsaným a bezduchým textům :-)))

    No a pokud má myšlenka správný pravopis, je pak lépe chápána a může krásně žít v srdci jiných ;-)

    Sám mám problémy s pravopisem. Když píšu rychle, tak je to někdy přímo fatální. Většinou je to tím, že jsem více zaujat formulací myšlenky do textu, než formou samotnou.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: kdepak! .)

    jsem rada, ze to nekdo bere stejne :)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    VAUGHT: ke tvému OT - Saddám

    Já nevím jak ty, ale já jsem se naučil se dívat vůdcům do karet a tak o vůdcích lidu pochybuji. Neznal jsem Saddáma, kdybych ho znal mohl bych o něm něco říci. To co mi bylo předloženo TV jako Saddám, byla účelová informace, bych jako občan věděl, proč je moje země ve válce. Podle mě, tohle všecho byly jen dezinformační bláboly, aby vyvolaly emoce, které pak ovládnou davy :-(
    Jaderná energie se u něho nemašla a protože se protivil amíkům, tak si tam amíci dosadili vlastní lidi, aby ho oběsili ... prostě prašivá lživá politika na obou stranách o nic jiného nešlo, když pominu ovládnutí arabského kontinentu s ropou ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VAUGHT: jsem nechtela prudit, vzdyt pisu, ze normalne na to kaslu. Jenom jsem chtela pomoct, protoze v nejaky serioznejsi komunikaci to vypada xkrat hur nez hrubka, ktera se da svest na preklep ;]
    YMLADRIS: jo, mas naprostou pravdu. Uz jsem tu psala, ze jsem intelektualni snob. Kdo napise blbe carku, klesne v mych ocich pod uroven dinosaura. Je to jasny?
    GEDI
    GEDI --- ---
    MEDVIDEK:
    No já si to myslela taky ale když tu slyším že stír nemůže být dvojka. . . .. :-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    MEDVIDEK: no dle tve uvahy, jen jsem vygooglila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam