• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    at zijou devitky :)
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    MEDVIDEK: Hm, asi se ty devítky nemohly rozhoupat, jestli jim tak nejistý podnik stojí za to:) Ale pokud ti k něčemu na nástěnce budu, klidně mne tam dej...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    BANSHEE: :-) žádný typ není horší nebo lepší. KAŽDÝ MÁ TO SVOJE.:-)... se nám tu nějak líhnou 9......
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Takže kdo chce do tabulky, NAPIŠTE SI O TO. Pak v tom mám guláš.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Asi ano, koukám na to.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    BANSHEE: Když v tý angličtině je problém, že netuším drobné nuance,
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KILIAN: Tak já zkusila to projet ještě jednou a ptát se tak jako do hloubky. Ale to je asi teda na nic, protože se mi to vyrovnalo skoro na jednotné skore všechno. A vyšlo to úplně jinak než předtím. Tak mám dojem, že ještě jeden pokus a bude to čistý střed, i kdyby k tomu bylo zapotřebí 3,75 bodu u každého typu. :-))))
    BANSHEE
    BANSHEE --- ---
    Hm, tak mi to konečně nedalo a projel jsem čtyři z linkovaných testů - shodují se na 9, takže tedy 9. No, jsou i horší varianty:)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: tak si zkus sledovat , když se probírají jednotlivá čísla, třeba ti něco občas vyskočí...
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    SHEEN: Právě jsem se snažil na to nemyslet a odpovídal jsem proto velmi rychle, hned to první co mě napadne napoprvé.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Dalo by se v té devítce ledacos vysvělit. To je pravda. Jen teda nevím, co s tou analytickou myslí. Tu si asi někam schovám.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KILIAN: Teda. ... Hele a není to tím, že víš, kam ty otázky směřují? :-)))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KILIAN: To bych byla někde v typu 5. - Studia, výzkum, to co mě léta zaměstnávalo cele a co mě bavilo.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Tak jsem si udělal ten český test: http://www.elabs.com/van/enneagram_cz.htm a jsem překvapen jak mi vyšel přesně.
    1 2 3 4 5 6 7 8 9 - Typ
    3 2 6 3 4 7 2 4 5 - Score
    Jsem 6. - 7bodů, chodím si po šipkách do 9. resp 6. - 5bodů resp 6bodů.
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    SHEEN: Člověk bývá nejčistěji na tom svém typu tak zhruba okolo 20 let.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: tohle je hodně 9. To mi hodně připomíná mě.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SHEEN: pocity a reakcemi vyvolanýní ve silném stresu. Taková ta dětská panika. Dítě tu situaci , nějak vyřeší. A přežije. A pak volíme znovu a znovu stejný postup. Iracionálně a mnohdy destruktivně.
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    podle ceskeho mi vyslo 2, 7, 9 (vsechny po sesti bodech)
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    LEXONE: díky za příspěvek:-).
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Jo, jo. Byly ale taky doby, kdy mi prostě stačil ten vnitřní svět. Vnější jsem nechávala běžet na jiném kanálu, udělala jsem, co bylo potřeba a pak jsem se v klidu utopila v knize či představách. Zejména ostatní lidi jsem moc neřešila. Moc jim nerozumím, na to potřebuji příliš přímé jednání. Jinak mi tam pořád něco nesedí a pak jsem z toho zmatená a tak to raději hážu pryč a neřeším.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam