• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Já mám ráda hodně typ 1 , prostě je s nima prdel...ve snaze dojít dokonalosti, jsou z toho fakt vtipný stavy.
    Dneska jsem měla v záchvat v hodině angličtiny.

    Moje asistentka(1) a já se učíme anglicky. Máme hodiny ve firmě , v kanceláři.
    A teď situace: Učitelka angličtiny nám pouští Cdčko a my zapisujem do tabulky co jsme z konverzace pochytily...načež moje tabulka je vyplněná a čekáme na kolegyni, (pouští se to asi po 5té dokola bez efektu) kolegyně M. začíná cvakat propiskou a evidentně vůbec se v tom článku nechytá. Do toho pro ni (1) napjatého okamžiku , už asi po 10 něco kvíkne...něco jako alarm u auta, ale o dost slabší. Kolegyně M. zvedá hlavu a říká" Já se nemůžu soustředit. Tady je takový hluk, vstává a jde k oknu se slovy "to mi určitě někdo vykrádá auto. " Já sedím ožírám propisku a tvářím "nijak".
    Kolegyně M. s rukama v bok, rázně vykročiv si,ve snaze chytit zatím neviditelného doměleho pachatele...ovšem botou zavadí o kabel a padá mezi stoly, při pádu sebou bere stůl, telefon, fax, květináč a pár fasciklů...Rachot jak prase.

    Vstává, upravuje si drdol na hlavě, kontroluje kolena.../já sbírám součástky/ a prolásí, je to dobrý nemám špinavé kalhoty...:-))))

    Já myslela , že je po ní a ona si kontroluje kalhoty.

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    MEDVIDEK: ze hedonismus proste nefunguje
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    TRUCE: prožitky omrzí?

    Ježíš to je teda výjev:-))))....ten picture.

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jinak neda mi neprepastovat obrazek medvidka PU a Iacka.. ;o)))



    byl iacek 4ka? ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    MEDVIDEK: no, prazdno ta je, ze nic neni :)) nic necitim, zadny zivot, zadne ideje nelitaji vzduchem, a ty co pripadne litaji jsou poznane a tudiz nezajimave, nudi me, dalo by se rict
    to je, strasny, nemoct z jakehokoliv duvodu neco resit .. ;o))
    a pozitky omrzi
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    TRUCE: jak tohle na sobě vnímáš ty?
    V čem se to u Tebe projevuje?
    Já jako 9 nevím co si mám , představit pod tím co je to strach z prázdnoty. (já mám strach z ne-bytí)
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    TRUCE: Jsně že ano, ale mnohem mnohem méně než jiné typy. Jeden ze základních rysů je, že ji svět vysává a bere ji enrgii, které má sama málo. Proto se před ním uzavírá a chce být na něm nezávislá. Postoj bývá blízko vzdoru "tak si naserte, já se bez vás obejdu".
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: " Pětka se vyhýbá prázdnotě. Tento strach z prázdnoty (horror vacui) je vlastní hnací silou mnohého, co nevykoupená pětka dělá. "
    k te nespoelcenskosti.
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    TRUCE: společenské 5 mám moc ráda ......
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: ja porad musim hledet na ty kridla. nemyslim si ze petka nutne musi byt nespolecenska.
    jinak k tomu nemam co rict, protoze mi je (alespon posledni dobou) sestka vic nez blizka.
    pockam si na sedmicku, bod stresu petky radsi ..;]
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: to mi rekl kilian... beru to tak ze petka muze byt strazcem majaku ze vsech cisel nejvic. coz ja asi nejsem
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: jak to myslis, ze 5 svet nepotrebuje?
    podle me 5tku svet vytrhava ze strnulosti, takze jej potrebuje
    a taky aby mela co zpracovavat
    jinak taky jsem zapremyslela o strachu sestek. mam jej hodne. kontrafobicka sestka mi je blizka. micha se to s unikem sedmicky a touhy byt osmickou .))
    myslim ze u sestek je strach mnohem blize k povrchu nez u petek
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    jen bych podotknul, že jedna věc je vědomý záměr tvůrců - a jiné věc poodrhnout symboliku něčeho, která působí na povědomé úrovni. není to buď a nebo. je to že něco je samozřejmé a banální a není třeba to zmiňovat - a něco pronikající "za" - a to nemusí každý přijmout.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    KILIAN: zpohcybněním se často dostáváme do mnohem větších hloubek věcí než bychom čekali::-).
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    QUANTI: :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KILIAN: na vterinu... :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    na druhou stranu, budme realisti, u tech detskych postavicek to bude proste tim, aby je deti umely snadno odlisit :))
    KILIAN
    KILIAN --- ---
    Nebo také je to proto, aby se postavičky od sebe zřetelně odlišovaly a byly tak pro děti "čitelné".
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    MEDVIDEK: trefa
    ALBERTO
    ALBERTO --- ---
    no jasně a křemílek = tvrdej jako křemen :-) otíkovi odstávaj (erektujou) uši, jako pindďovi, a proto si je přikrývá sluchátky :-) a bystrozarekej se na ty hrátky těch dvou ani nemůže dívat, tak si zavazuje oči :-)

    A co Harry Šouman? A co Čtvrtníček? A co Jan Tleskač? Vesmír je plný záhad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam