• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    MEDVIDEK: me zas zaujolo co psala Sheen, ze je to o sympatii v pristupu k zivotu.. souhlasim, protoze od toho se stejne odviji vsechno.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    To s tou šestkou je zajímavé co jsi napsala ...o sebereflexi.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MEDVIDEK: Taky si myslím, že ej to hodně subjektivní a tak spíše než o druhých, to vypovídá o člověku samém.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Dneska mě napadlo, že jsou to ryze subjektivní pohledy na jednotlivé typy. Ve finále je to o člověku jako takovém...ať už je jakýkoli typ.

    Když je někdo hodně odlišný může být velkou výzvou pro mě samotnou. UČENÍ SE TOLERANCI APOD.

    Obecně: Partnerství v křídlech bývají hodně o vzájemném porozumění. Oba lidé si vzájemně stimulují křídlo:-).

    Partnerství po šipce má zajímavou dynamiku.

    A naprosto rozdílné typy , jsou o výzvě. A pohled na úplně jiný svět. imho
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    YMLADRIS: Nevím, funguju asi jinak. S lidmi se bavím, některých si velice vážím a k některým cítím lásku. Ale asi to nemá nic moc společného s enneagramovým typem. Každý typ dokáže být zajímavý a obohatit druhého člověka.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: no to každopádně:-)
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    QUANTI: no já to pochopila jako nemastné, neslané....
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    DRAGEL: co melo mit za vyznam k tem devitkam?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MEDVIDEK: takže jsi něčím cítit? ;-)))
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    DRAGEL: :-))))))))) dneska jsem si mazala chleba rybí pomazánka a ta teda jela pořádně:-)!!!
    a TVARŮŽKY MŮŽU TAKY:-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SHEEN: no ale tak si promitni kolegy v praci. na nektery se rada divas jak po tom svete chodi, jak pristupuji k vecem a sluselo by jim to v nejakym filmu. Ti jsou sexy.

    Jini jsou roztomili nebo treba protivni ty nejsou sexy.

    nemusis s nima primo spat... abys vedela kdo nebo co ti pripada atriktivni/vzrusujici...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: sakra tam je ale překlepů ... tak to omluvte, dal jsem si pár panáků, na prohnání rýmičky
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Jak tu probíráte ta čísla podle sexuální přitažlivosti. Tak musím k tomuto svému SHEEN podotknout, že je to bráno jen z hlediska sympatií v přístupu k životu. Co se týče sexu či partnerství, tak nemohu posloužit větším rozborem, jelikož jsem zůstala u té první lásky.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Jsem 8. Udržuji si svůj životní prostor, když začne být někdo vtíravý, tak ho párkrát kěpně šťouchnu do žeber, aby pochopil, že měkoty neberu a že busí umět něco vydržet :-)))

    MEDVIDEK: no a kdo se mi jeví sexy ???

    1 - je příliš upjatá a dokonalá na to, udělat něco zatraceně pořádně, protože by jí to mohlo rozhodit účes
    2 - je starostlivá, ale to při sexu tak nějak nevadí, alespoň mi umyje záda
    3 - nafoukanec, takže jdu dál bez dalšího kontaktu
    4 - myslím, že tyhle mám nejraději, sice je jejich romantika párou, proti tomu co jim mohu nabínout, o to jsou pak více mimo, že někdo takový existuje a není jen polučním snem
    5 - tyhle holky věci řeší hlavou, takže je nejdříve jim říci, že je to láska a pak to tak řeší, obecně mohu říci, že mě to nevyhovuje
    6 - příliš opatrné na opravdovou smršť toho co může přijít
    7 - tak trochu přelétavé, než by se dali jednoduše uchopit a pomilovat
    8 - síla výbušnost hranice za hranicemi ... prostě síla
    9 - když si mažete něco na chleba, tak to něco nějak chutná, nebo je to o ničem?

    Každá žena má mít svou vůni, ta je dána jejím přístupem k životu, její silou i láskou. Pokud tohle všechno má byť trojka, tak za ní půjdu a nebudu řešit, že si zapomněla nos nahoře a jde jen s ředitelem ... ;-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    pritahuji mne 5, 8 a 7 svou nezavislosti - delaji si to, co ony chteji. "Jako spravny chlap" ;)

    1 a 3 mi pripadaji moc prvoplanove - furt musi byt nejlepsi nebo prvni, 2 a 6 to je des, muzou to byt skvely lidi ale sex nikde. 4 a 9 taky nic moc, nejde z nich ten drajv, "co z chlapa ma jit" ;)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    SHEEN: ja taky ne :DD

    jinak nemam preferenci, ale zda se mi, ze jsem chodila jenom s jednickama :]
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    QUANTI: Do problematiky devítky jsem ještě nepronikla.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    _JOAN_: ano typ 8 je muž , typ 2 je žena ...v takovém tom prazákladu :-)
    _JOAN_
    _JOAN_ --- ---
    MEDVIDEK: imho to bude tim, že ženy obecně rády dominantnější muže. 9 je spíš ženské znamení...(mimochodem to budu asi já, jak se zdá)


    CHIMERA: podle toho testu nepoznáš svůj typ, to je imho na delší dobu sebeupřímného pozorování.
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    _JOAN_: :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam