• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEDVIDEKEnneagram aneb nástroj sebepoznání, který se s člověkem nepáře...
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    SKATEMURAI: doporučuju nějaký enneagramový kurz pokud je tvůj zájem opravdový poznat se...
    DIGITALKY
    DIGITALKY --- ---
    ahoj, nechavate si nekdo posilat toto? http://www.enneagraminstitute.com/members/enneathought.asp#.Ul5-ERbQn8s

    Kazdy den vam poslou mailem otazku, nebo podnet k zamysleni namiru vasemu profilu. Prijde mi to jako super koucing .. kazde rano me to donuti se zamyslet nad svym egem.

    Ja si o enneagramu myslim, ze je uplne dokonalej;) Dokonce kdyby to slo, tak bych ten koncept nominoval na nobelovku za mir .. kdyby se vsichni venovali zkoumanim sebe sama a svych reakci, tak jak nas eneagram vybizi, bylo by lidem na svete mnohem lepe;)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SKATEMURAI: furt studovat a zkoumat sám sebe v různých situacích. podle reakcí se pak zařadíš.
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    SKATEMURAI: teď tě čeká hledání a zpytování, jestli jsi čtyřka, šestka, nebo devítka. číst a studovat :)
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    MAGGINA: zkoušet a zkoušet :)
    MAGGINA
    MAGGINA --- ---
    taky by mě zajímalo, jak co nejpřesněji určím své číslo - zkusila jsem to logicky - vybrala jsem ze stejných čísel to, které převládalo nejvíce.. lze to i tak nebo je na to jiná finta?
    MAGGINA
    MAGGINA --- ---
    OTZ: článek super...
    KREMZINA
    KREMZINA --- ---
    DRIXIS: Co třeba tady, mají tam i eknihy
    Produkty - VEVA.CZ - Emoční inteligence a Enneagram
    http://www.veva.cz/cz/produkty.html
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    Nějaký typ na dokument o Enneagramech?
    Pokudmožno cz, pls =)
    FAJSTA
    FAJSTA --- ---
    Typ Body
    1. 3
    2. 7
    3. 5
    4. 6
    5. 5
    6. 4
    7. 8
    8. 9
    9. 5
    OTZ
    OTZ --- ---
    něco jsem objevil, je to docela stravitelný:)

    Devět tváří člověka | magazín Psychologie.cz [Štěstí: osobnost, diagnostika, osobní rozvoj, štěstí, sebepoznání, komunikace]
    http://psychologie.cz/enneagram-devet-tvari-cloveka/
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: dekuju za odpoved, myslim, ze uz jsem svou otazku pochopila ;-D
    MEDVIDEK
    MEDVIDEK --- ---
    Neměla jsem moc času se tomu tady věnovat, nicméně mám za tu dobu prožité a nasbírané nové poznatky k tématu, tak postupně to sem nasypu.:)
    MONELLE
    MONELLE --- ---
    BAMBOT: ty body dost "lítaj", koukni se na nástěnku, na dělení do typů hlava - srdce - břicho a přečti si o jednotlivých typech, to tě spíš nasměruje než test.
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    ahoj, o enneagramu slyším poprvé. mohla bych někoho poprosit o výklad mých výsledků testu?
    Typ Body
    1. 5
    2. 7
    3. 7
    4. 8
    5. 2
    6. 5
    7. 9
    8. 7
    9. 4

    radši asi do pošty :) moc děkuju
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    Typ Body
    1. 4
    2. 3
    3. 4
    4. 7
    5. 8
    6. 7
    7. 4
    8. 5
    9. 5
    CHIMERA
    CHIMERA --- ---
    BAGHICEK: myslím, že to propracování bylo právě to hledání své pravé podstaty. a ten moudrý člověk, co mi v tom pomáhal, má takový dar, že výborně zařadí člověka do typu, i když matematicky v testu člověku vyšel jiný typ. no a pak se pokaždé ukázalo, že ten človíček měl pravdu. já bych napsala jeho ID, ale nevím, jestli by chtěl být takto zveřejněn :)
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    Typ Body
    1. 3
    2. 4
    3. 3
    4. 7
    5. 4
    6. 6
    7. 8
    8. 7
    9. 2
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    je skoda enneagram brat ezotericky, oproti astrologii a inym typologiam clovek naozaj realne voli sam seba na zaklade odpovedi a teda je to exaktna a racionalna typizacia i ked sa tyka veci, povah, vlastnosti ktore uz racionalne byt nemusia
    BAGHICEK
    BAGHICEK --- ---
    CHIMERA: zdravim, me by zajimala ta zkusenost, o ktere pises, propracovani se k vedeni sveho typu. Jestli a do jake miry zalezelo na tom jakeho typu je ta moudra osoba, o ktere pises? Me v poslednich letech nejvic inspiruje a motivuje sestka (nekontrafobicka), driv to byvala trojka, ale ted je mi jako bych se znovu dostala znovu na zacatek (a je zajimavy, ze ten muj pul rok stary komentar taky mluvi o zacatku.. pripadam si neustale na nove pude.. ale to me bavi).
    Je to normalni? :) Je mozny se propracovat k vedeni vlastniho typu bez uzsi interakce s clovekem vlastniho typu nebo proste staci drzet se tech "sipek"?
    Za sebe bych rekla, ze mi stale chybi neco k tomu dopracovat se do devitkoveho mediatorstvi - nazvala bych to s urcitym nesmirenim se se stavem, kdy se rozciluju a chci aby bylo po mem a najednou je ze me autorita, kterou nemuzu v ennea typech najit :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam