• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Však jo, nemyslel jsem to nijak zle. Je mi jasný, že Dani není hovado. Ale vypadalo to fakt hrozivě, jak se prohnula ta haksna.... Brr.
      DOP
      DOP --- ---
      Nicmene bych rekl, ze snaha hrat mic byla primarni a to zraneni bylo spis neprijemna souhra nahod nez cokoliv jinyho. Navic mu taky zavolal a omluvil se, coz se taky jen tak nevidi.
      KAJ
      KAJ --- ---
      Tak jsem se díval, jak Dani přejel nohu tomu hráči ze Santanderu a musím říct, že ...au :o( Tohle se mu fakt nepodařilo.
      DOP
      DOP --- ---
      Stávková kancelária Expect už vypláca výhry za triumf Barcy

      http://www.profutbal.sk/clanok68659.htm
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      ja uplne nemuzu z ty reklamy, jak se na barca.tv bavej komentatori, najednou rana, vysype se sklenea stena, pribehne iniesta v treninkovym, omluvi se veme si mic a odbehne:))
      KAJ
      KAJ --- ---
      ENTER: Na juťub mrknu doma, v hokně ho nemám.
      Btw čučeli jste včera na Pohár? Co na to říkáte?
      ENTER
      ENTER --- ---
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Zajímavý, toho koníka neznám. Ale docela jsem se rozřechtal, jak se Gerrard pobil v nějakým baru. :o)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      aguierro jednoznacne, Silva moc ne, VIllu nam neprodaj, ale pro neho by Barca byla idealni, dostaval by prihravky ktery potrebuje
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno jo no...mladej a zmatenej. Silva mi taky sedí víc, ale není vyloženě útočník, stejně jako Iniesta. V pár diskusích jsem ale zahlídnul, že je zaměřeno na Aguera...? Nebo Villu, ale ten je ultra drahej. A imho nic moc... Po Euru se ztratil.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Arsavin je kokot, kterej ani nevi, co chce. Me by tam nevadil Silva :)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      stejne tam kazdou chvili zabiha Messi:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ: Tak mě napadá... Žirkov-Iniesta-Aršavin. :o)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Taky z toho mám smíšený pocity, ale imho ta ztráta nebude nijak tragická. Titimu se daří, je ve formě, ale žádný zázrak to není... Levýho útočníka seženeme.
      DOP
      DOP --- ---
      http://www.fcbarcelona.cz/view.php?cisloclanku=2008122809

      Mam z toho smyseny pocity, i kdyz se neco takovyho asi dalo cekat :(
      KAJ
      KAJ --- ---
      ILL_EEL: Jednoznačně :o) Nechápu, co tam dělá Man Utd. Ten mančaft v současné době hraje úplný ho*no.
      ILL_EEL
      ILL_EEL --- ---
      zebricek z pulky nanic, ale s Barčou maj pravdu :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam