• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPFC Barcelona - més que un club

    Koho koupit na hrot nebo levy kridlo?

    44 hlasy od 38 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Zajímavá úvaha... Já v ní půjdu někam jinam; k Valdésovi. Ten borec mě začíná neuvěřitlným způsobem srát. Nejenže není držákem týmu (a takovouhle roli brankáře bychom si určitě zasloužili), ale taky dělá příšerné krpy. Úplně trnu kdykoliv na něj jde nějaká střela. Ve srovnání s Abbiattim, Van der Saarem a podobnými brankáři je totální břídil...šedý průměr. Vyjel jsem si statistiku, která říká, že pouští průměrně každou 3 až 4 střelu.... To je tragická bilance.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Spis bych to videl podobne jak s Brazilii na MS2006 - vsechny media vsude psali, jak ma Brazilie nejlepsi a neporazitelnej tym, ze clovek se skoro bal, ze to MS predem zrusej a rovnou daj titul Brazilii, ostatni hraci tehdy nesetrili komplimenty jak na cely repre, tak na R10 (ktery tehdy byl po vyhre v PD a LM na vrcholu slavy). No a vysledek kazdy zna - Brazilie vyhorela i pres svoji bublinu "neporazitelnosti" a ja se zacinam bat, aby se ten zvyseny zajem novinaru a nezvykla mira chvaly zvenci prave neprojevily podobne negativne :\
      KAJ
      KAJ --- ---
      Krize???
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Však jo, nemyslel jsem to nijak zle. Je mi jasný, že Dani není hovado. Ale vypadalo to fakt hrozivě, jak se prohnula ta haksna.... Brr.
      DOP
      DOP --- ---
      Nicmene bych rekl, ze snaha hrat mic byla primarni a to zraneni bylo spis neprijemna souhra nahod nez cokoliv jinyho. Navic mu taky zavolal a omluvil se, coz se taky jen tak nevidi.
      KAJ
      KAJ --- ---
      Tak jsem se díval, jak Dani přejel nohu tomu hráči ze Santanderu a musím říct, že ...au :o( Tohle se mu fakt nepodařilo.
      DOP
      DOP --- ---
      Stávková kancelária Expect už vypláca výhry za triumf Barcy

      http://www.profutbal.sk/clanok68659.htm
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      ja uplne nemuzu z ty reklamy, jak se na barca.tv bavej komentatori, najednou rana, vysype se sklenea stena, pribehne iniesta v treninkovym, omluvi se veme si mic a odbehne:))
      KAJ
      KAJ --- ---
      ENTER: Na juťub mrknu doma, v hokně ho nemám.
      Btw čučeli jste včera na Pohár? Co na to říkáte?
      ENTER
      ENTER --- ---
      KAJ
      KAJ --- ---
      CYBERKOTLIK: Zajímavý, toho koníka neznám. Ale docela jsem se rozřechtal, jak se Gerrard pobil v nějakým baru. :o)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      aguierro jednoznacne, Silva moc ne, VIllu nam neprodaj, ale pro neho by Barca byla idealni, dostaval by prihravky ktery potrebuje
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Mno jo no...mladej a zmatenej. Silva mi taky sedí víc, ale není vyloženě útočník, stejně jako Iniesta. V pár diskusích jsem ale zahlídnul, že je zaměřeno na Aguera...? Nebo Villu, ale ten je ultra drahej. A imho nic moc... Po Euru se ztratil.
      DOP
      DOP --- ---
      KAJ: Arsavin je kokot, kterej ani nevi, co chce. Me by tam nevadil Silva :)
      CYBERKOTLIK
      CYBERKOTLIK --- ---
      stejne tam kazdou chvili zabiha Messi:)
      KAJ
      KAJ --- ---
      KAJ: Tak mě napadá... Žirkov-Iniesta-Aršavin. :o)
      KAJ
      KAJ --- ---
      DOP: Taky z toho mám smíšený pocity, ale imho ta ztráta nebude nijak tragická. Titimu se daří, je ve formě, ale žádný zázrak to není... Levýho útočníka seženeme.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam