• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: Sam proti policii, ty mas hrdinstvi tady za nas vsechny :))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    J3RRYNA: Ty máš vážně super životní náplň člověče...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HERR_FLICK: Hehe, tohle mi fízl udělat, tak 1. u fízlů skončil a 2. i mimo legální cestu bych si ho pak podal a to tak, aby v případě trestního obvinění nezbylo případnému soudu nic jiného, než v rámci in dubio pro reo vynést osvobozující rozsudek a ještě bych se na nich luxusně napakoval... Od té doby, co je při "hustým" přístupu formalisticky prudím přesně dle litery zákona 273/2008 sb. mě už v některých městech lokálně regulérně přestali raději buzerovat :) Samozřejmě že na totálního debila můžeš narazit vždycky, ale fyzické násilí si zatím bohužel ( :D ) nedovolili ani ti nejhustější... Na kreténa, na kterém bych si smlsnul stále čekám :(
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SAMOUT: ne, ale hadali se se mnou, kdyz sem jim vysvetloval, ze Oto-Rhino-Laryngologie, kam me vedli, fakt ocni nebude)
    asi je zmatl takovej ten kulatej znak v napisu ORL
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HERR_FLICK: Hadam, ze do zpravy v nemocnici ty zachranari uvedli ze jsi spadl ze schodu na peprovej sprej...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SM3: zasadni problem je, ze policajta stejne jako politika nikdo nejde delat z presvedceni, ze bude pomahat lidem.. mozna se par blaznu najde, ale ty nikam dal nepostoupej/sou vytlaceny vetsinou zmrdu
    fizl je opet jako politik, bez nej vse funguje lip a na co sahne/resi, to akorat zhorsi... takze je nejlepsi se vystrihat jakyhokoliv kontaktu s nima, resp. urychlit dobu, kdy ma cloveka ve sparech

    jinak ja si ve spanu chtel dat akorat cigo behem toho, co kontrolovali auto, bez sance

    ADMIX: sonda do hlubin studakovy duse.. skoro deset let stara storka)

    PHAILO: no jako jasne, mel me mit ale na haku a aspon nez pouzil donucovacich prostredku mi rict "jmenem zakona" nebo neco takovyho, ten frajer se s tim ale nemazal a vymyl mi rovnou voci kesrem bez jakyhokoliv upozorneni... co nasledovalo byla uz jen spirala demence
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HERR_FLICK: the fuck did I just read :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    HERR_FLICK: Proč??
    SM3
    SM3 --- ---
    HERR_FLICK: No při klasický dopravní kontrole kouřit můžeš, nikdy jsem nezažil s tim problém. Já to myslel tak, že ten zákaz dělat v podstatě cokoli, platí ve chvíli, kdy jsi zajištěn/zadržen - zjišťuje se tvoje totožnost(nedal si doklady), podezření ze spáchání nějakého přestupku/tr. činu, čekáš na auto co tě poveze na stanici apod. Ale k tomu Tě musejí vyzvat/upozornit a máš vymezený prostor kde musíš setrvat, jsou to zmrdi, když se budeš vzpírat, tak tě klidně můžou připnout k lampě/topení apod. sice jen na dobu nezbydně nutnou a nemělo by to být v poloze, která je nepříjemná, praxi si asi představit umíš...

    To že jsou mezi nima zmrdi je jasný a žiju v tom, že jich je většina, mě nikdy fízlové nepomohli, vždycky jen prudili a dělali špatně, jen čekají na záminku, kdy tě budou moc buzerovat, někteří si rádi bouchnout apod. jak píšeš :/
    Ale za tím volantem na ně koukam trochu jinak, když neprudí a jen dělají svou práci, při běžných kontrolách je beru tak, že když tam čumí celý den, tak snad seberou lidi co jedou ožralý/sjetý, jedou jak kreténi, hrubě nedodržují aetr apod. -> tudíž, že v těchto případech jsou pro bezpečnost ostatních...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HERR_FLICK: To je právě ten klasický problém - přečteš si "něco chytrýho" (co je většinou nesmysl) a pak se divíš, že si s tebou vytřou prdel.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    jinak neni dobry se vzpirat, nicemu to neprospiva, ja se vzdycky se svestkama po dobrym domluvil, temer vzdy mi davali domluvu nebo pokuty i pod nejnizsi sazbu
    akorat jednou sem si neco chytryho precet a kdyz me kontrolovali kdyz sem zaparkoval na modry zone sem klidnym hlasem policistum vysvetloval, ze mam narok na pravnika u prestupku a ze si ho zavolam, obcanku sem ukazoval jen pres okynko a frajer mi okamzite skvirou bez predchoziho upozorneni vystrikal xicht peprakem, ja na nej zavolal druhou hlidku a a sobe zachranku... zachranku sem poprosil o vodu ze se dusim, pride oranzova vesta, roztahnu aspon trochu vicka, vidim oranz smouhu tak postahnu okynko, rikal ze mi nese lahev vody... v tu chvili okynko svestky strhli, jeste v aute me rezali teleskopem, vytahli me pres zniceny dvere ven, skocili na me dva kreteni kolenem, ze jeden mi vyrazil dech a kuli druhymu, co mi skocil na bricho, sem se pochcal... a rezali me vcetne tech co sem si zavolal, at si spacifikujou prvni hlidku ktera me vycakala xicht bez upozorneni
    bohuzel sem zadnej xicht nemel sanci videt, takze smula cokoliv resit

    ze sou fizle lidskej odpad sem vedel vzdycky a normalne do nich neprudim

    kdo me nasral a i po jiny zkusenosti to sou spiny nejhorsiho kalibru byli idioti od zachranky.. dementi po prijezdu do vseo nemocnice ani nevedeli, kde je ocni a vedli me na ORL)))
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SM3: kecas! tuhle na odjezdu z mejdanu ve spanelsku jsem se vytocil natolik, ze si behem kontroly policie nemuzu dat ani posrany cigaro, ze sem se rozesel s bejvalkou, ktera se fizlu zastavala! a vono je to platny i v cr, lol)
    SM3
    SM3 --- ---
    PNXNTDD: Muzes pozadovat vystaveni protokolu o zastaveni a probehle kontrole, delam to pokazde pokud me drzi delsi dobu - kontrola tachografu, karty, tech. stavu apod. vzdy cca 20-40min a vzdy jsem ho dostal - bavim se teda s nima normalne bez arogance a drzosti, kdyz jsou normalni, at uz celnici nebo dopravka.
    Jinak muzes vzdy porizovat zaznam o praci policie - natacet/fotit pokud nejsi zajisten nebo zadrzen v tu chvili nesmis ani pit/kourit/volat jen stat a dat jim doklad, mj. jsi povinen vzdy uposlechnout vyzvy, pote si muzes stezovat na opravnenost, ale neuposlechnuti muze mit nasledek pouziti donucovacich prostredku... Ale to musis byt zretelne a jasne vyzvan a maji k tomu jasny postupy a situace kdy toho mohou vyuzit... Samozrejme je tam dost zmrdu, ktery toho mohou zneuzivat, ale pri bezne dopravni kontrole to snad nezazijes...
    Kdyz zacli byt obcas husty (stavalo se mi pred lety) tak jsem je zacal natacet a v drtive vetsine to skoncilo predlozenim dokladu a hned jsem odjizdel. Samozrejme si tim muzes i dost nasrat do bot... ;)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    TOMMY_: No jako v krajním případě asi jo, ale myslm že když ho s tím nebudeš vyloženě provokovat a ohánět se tím, tak nevidím důvod proč by ti to neměl vystavit. Když mu slušně řekneš, jestli dojedu do práce pozdě, dostanu po čuni tak proč by ti to nedal že. Hlavně by byl sám proti sobě, protože je to jeho povinnost a už bys ho pak mohl nechat prošetřovat gibs atd.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PNXNTDD: no diky ty druhy vete, to pak vlastne ten policajt muze zaonacit vzdycky tak, ze ti nevystavi nic.. nebo ne ?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    jenom taková informační:

    Můžu po policistovi při silniční kontrole požadovat nějaký doklad o tom že mě zastavil a tím pádem zdržel třeba na cestě do práce?

    Ano, můžeš, ust. § 109, odst. 2 zákona 273/2008 sb. o Policii České Republiky:

    "Policista na žádost osoby vystaví bez zbytečného odkladu písemné potvrzení o provedeném úkonu. Tuto povinnost nemá, dokud její splnění neumožňují okolnosti úkonu."

    Nahrávat veškerou komunikaci, trvat důsledně po každém úkonu na vystavení výše uvedeného a v případě nevyhovění žádosti stížnost!
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SAMOUT: nahlédni do svého srdci... a uvidíš že JE TO PRAVDA...

    TRISSIE: njn...

    http://dfens-cz.com/jste-pripraveni-na-novou-dopravni-vyhlasku/ - 27.2. kdo je informován, je připraven... kdo je připraven, nebývá překvapen...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    J3RRYNA: *hrály, samozřejmě...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KIE: Je to škoda, sere mě to, za normálních okolností bych do toho šel... stále zvažuju možnost přezkumu, na to mám ještě necelé tři měsíce, ale vzhledem k tomu, že se mi rýsují jiné masivní výdaje, tak se na to asi vykašlu... Řidičák jsem vyloženě nepotřeboval, nicméně jsem v roce 2015 přišel vinou mechaniků a pojišťovny o á 300k a doteď se z toho lížu, takže roli kromě toho, že stejně nebylo čím jezdit, hráli i prachy...
    GORG
    GORG --- ---
    PISTA1: :D njn "Počítači, ukončit program!" jsme v nějaké reality show simulaci. S narvaným břichem popcornem se na nás koukají nějací vysmátí alieni nebo kdo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam