• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    VYWERN: Toto sou kecy. Zatápět by se mělo těm, kdo dělají svou práci špatně. A to rozhodně nejsou všichni. A řadoví policajti nebo úředníci už vůbec nemůžou ovlivnit nastavení systému. Ovšem idiot si bude vylejvat vztek na "tupý úřednici", která mu zabaví řidičák, protože nasbíral 12 bodů. Co má asi tak ta "tupá úřednice" dělat??

    U voleb ste všichni jak ovce a volíte ty největší gaunery (všechny ty nové nezašpiněné tváře, Věci veřejné, ANO, Svobodné etc.), ale na pochůzkářích si pak vylejváte zlost, jak ubohé...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    VYWERN: Kolikrát si něco takového opravdu zaznamenal?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Na druhou stranu nejak by se uradum a policii zatapet melo. Mam v obou institucich zname a uplne clear ta jejich prace neni. A ona kdyz vam nejaka tupa urednice jen tak ze srandy zabavi ridicak na rok, protoze predtim cajti dostali prikaz merit na rovne 4proudovce, mimo baraky, metr pred ceduli....
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    J3RRYNA: Proste jsi kombinace debila a cechackovskeho vychcanka - a jeste jsi na to hrdy... Na oboji mas pravo uplne stejne jako ja mam pravo tebou pohrdat.

    SM3: Zbytecny se vztekat, na kazdou svini se vari voda, ono mu to jeste parkrat treba projde a nejak se vykrouti, ale pri jeho sebevedomi je jen otazka casu, kdy udela chybu...
    RALI
    RALI --- ---
    J3RRYNA: jak to tu ctu, tak mas svuj hodnotovej zebricek co v pohode je a co neni, a podle toho se ridis (predpokladam, ze to neni vzdy 100% shoda se zakonem, platnymi mistnimi predpisy, vyhlaskami apod.) ale ti zasrani zkurvenci fizlove musej splnovat na 100%, jinak si nezaslouzi nic jineho nez znicenou karieru a trochu toho peceni.
    co ti jako malymu provedli, ti prejeli auticko? Za tou nenavisti musi byt neco vic nez zdrave rozhorceni sporadaneho obcana.
    SM3
    SM3 --- ---
    THE_MIRACLE: Asi tak no...
    Zachraňovat papíry člověku co jel ožralý/sjetý je demence, zlámat mu ruce, vzít mu papíry aspoň na 10let a pokutu, že se z toho posere min 150 000kč. Nemá za volantem ožralej co dělat a o „jednání v krajní nouzi“ a za 0,1 to asi taky nejspíš nebylo, když mu za to měli vzít papíry... To samý s tou rychlostí jestli někdo letí přes město nesmyslně rychle, tak je to demence (nějakej zmrd takhle zabil kámošovi před 10lety na přechodu holku), něco jiného vidím na dálnicích třeba o 20-30, no ikdyž na těch našich dálnicích...
    A řízení bez ŘO je úplně na přesdržku pro oba! Máti s malym dítětem vzadu sestřelil nějakej 19letej zkurvenec bez papíru, auto si postavil na zahradě - nemělo doklady/stk a značky od fotra z auta a na 50 vyletěl 100 ze zatáčky. Máti ani malý se naštěstí nic nestalo, ale kdybych tam byl tak toho zkurvysyna přizabiju.
    Jinak by bylo fajn, aby lidi jako ty J3RRYNA: byli v případě opakovaného tr. činu toho viníka, kterému si zachránil papíry a pokud jel opět ožralý apod. a někomu něco udělá, právně odpovědný! ;)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Tak o tom přemýšlím, jestli chci, aby někdo zachraňoval papíry ožralům, závodníkům a lidem, co je nemají. Předpokládám, že když jim hrozilo odebrání, tak to nebyla úplná banalita...

    Pak se tady divíme, že feťák s deseti zákazy řízení přejede policistku... My Češi jsme fakt divnej národ.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    JAKUMIN: A s tím "bijcem" - dočkej času, správnímu právu se věnuji asi tak necelý rok a půl - jedno řízení vzdané po odvolačce potvrzující prvostupňové rozhodnutí vs. poté třikrát zachráněné papíry (alkohol, rychlost, řízení bez ŘO) a k tomu další více, či méně "bagatelní" přestupky se stoprocentní úspěšností jsou zatím dobré výsledky - já jsem zatím spokojen... Jinak zničené kariéry, sice zatím jen úřední, ale přece, už se pečou, jen to ve fázi InfZ dataminingu bude zřejmě nějakou dobu trvat... :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    JAKUMIN: Jo, sám jsem přišel o papíry ale momentálně na papíry proti Ťokově bordelu vedu prozatím tři ku jedné s tím, že řízení, kde nešlo o papíry jsem žádné od té doby neprojel. Ano, funguju i na 30kmh.cz, občas si tam zajdu pro radu, sem tam nasdílím zajímavý případ a je tam i ten můj vzdanej boj o papíry, kdyby se v tom někdo chtěl třeba do detailů šťourat. Znovu zdůrazňuju, že jsem se na správní žalobu vysral, protože mi kámoš zrušil auto a na novém mi mechanici dvakrát dokurvili motor, takže boj o papíry byl pro mě i ze střednědobého hlediska bezpředmětný. Ano, přišel jsem o papíry, ale v kauzách, kde zastupuju ostatní jsem si prozatím vše dostatečným způsobem pohlídal :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    SM3:

    Vesničko má středisková - ten pilíř, byl tejden starej
    https://www.youtube.com/watch?v=Hwin1V4kLb8
    SM3
    SM3 --- ---
    JOPS: To mi připomíná včerejšek, když jsem poprvé couval s velkym kontejnerem ke zdi baráku, šel jsem se tam kouknout dvakrát, tahač vyvoněnej od kámoše, takže pokaždé obout/zout a slézt/vylézt :) A to mam s vlekama něco odcouváno, ale jak člověk nemá ještě něco v oku, tak je lepší vystoupit než projet barákem :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem dneska sluzebnim Peugeotem Partnerem parkoval do rady aut. Jak to clovek nema v oku, tak to parkovani bylo takovy hodne komicky, protoze jsem vubec nevedel, jak daleko jsem od auta za mnou. Zaparkuju, vylezu ven, prastim se do cela a rikam si, ty vole, skoro dva metry mista za mnou a ja parkoval, jak kdyz jsem naraznik na naraznik :))))
    JAKUMIN
    JAKUMIN --- ---
    PHAILO: :D ano J3RRYNA rád každému poradí jak se dát do boje s policajty...ale zapomíná říkat, že přesně takhle dostal zákaz řízení (na 6 měs?).

    A takové rady jsou vždy o hubu . Jo kdyby to byl nějaký "bijec" který to dotahuje až k Ústavnímu soudu a zůstávají za ním jen "trosky" policejních kariér, tak by to člověk mohl brát vážně.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    J3RRYNA: Takže ty budeš asi takový ten případ doktora 30kmh.cz. Na všechno četl zaručený návod a o papíry přišel až napodruhé :-)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SAMOUT: no jedna ta dopravni svestka byla navic fakt hloupa mlada buchta..

    a zapomnel sem dodat, ze sme jeste resili lekarnicku... proto sem dostal 2 litry pokutu, svetla + lekarnicka

    mel sem trochu potunenou vc velkejch nuzek ktery zvladnou narozidl od tech forovejch prestrihnout pas.. plus lepsi stahovaky na zastavu krvaceni
    ale naky veci mely proslou expiraci, takze ji oznacili za neplatnou.. kdyz sem jim rikal ze to je uplne jedno, ze zaprvy mam za sebou vic a lepsich kurzu z prvni pomoci nez oni dohromady, coz je u prvni pomoci zasadni - vedet co mas delat.. a ze u obvazu je fakt expirace u zadku, protoze krvaceni zastavis klidne zasvinenym hadrem, tak stejne smula

    od ty doby vozim nerozbalenou obyc shit lekarnicku, je to stejne vec k hovnu

    clovek na poskytnuti pomoci u autonehody potrebuje upe jiny veci, aniz by lekarnicku vubec musel vytahnout (mozna kuli tlakovymu obinadlu ci stahovaku)

    mobil
    hasicak
    sperhak na vylomeni dveri
    nejlip nuzky na plech nebo pilovitej nuz ci pilku na zelezo na fiknuti pasu
    a hodne dobra vec je i gafa a vterinak


    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HERR_FLICK: A takový tupý negramotný hovado, co nerozezná obrysovky a mlhovky, má nově právo posuzovat, zda je tvoje auto technicky způsobilé k jízdě. Není to báječné?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    J3RRYNA: Jak sem psal, kazdej mame nejaky konicky. Hlavni je, ze ti to dela radost, lidi, co si neumi delat radost, jsou nestastni. Lepsi trochu zvracene hobby, nez zadne...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HAMSTER: Špatně vole křečku. Já se těším na den, kdy každej fízl bude u každého úkonu, nebo zákroku postupovat tak, jak jim ZoPČR ukládá. Nic víc, nic míň. A když někdo něco zkurví, tak je snad normální dostat za to za uši, ne? Nebo Ty bys rád žil ve světě, kde každému všechno projde? Já tak nějak nechápu to, proč nikdo není s to pochopit, že fízle by před tím, než začnou kohokoliv buzerovat, nebo cokoliv řešit, měli mít v prvé řadě zameteno před svým vlastním prahem - mě to příjde logické, normální a dokonce morálně správné. Nesnáším nespravedlnost a baví mě zajišťovat čistotu práva. Nic víc, nic míň. Zábava je pak smažit zmrdy. Na tom nevidím nic nemorálního...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    On se tesi, az se bude moc s nekym soudit nebo hadat a pripadat si u toho huste. No co, kazdej mame nejaky konicky...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    osobne diky tomu ze se snazim omezit kontakt s fizlama na minimum a sem slusnej a zbytecne neprudim, pokuty za auto sem temer vzdycky mel minimalni, nebo uplne zadny, i kdyz byla chyba jasne na my strane

    prudil sem hodne dvakrat- jednou sem dostal brutal na budku a podruhy me zastavili kdyz sem jel na tezkou zkousku do skoly, ze mi prej sviti mlhovky (coz ale byly obrysovky v narazniku, mlhovky byly jeste dolejc jasne viditelny a vypnuty) brutal zdrzovali s nakym zjistovanim dokladu, protoze meli jeste zastaveny druhy auto, tak sem je zacal kerovat, at si maknou, ze nemuzu prijit pozde... vysledek byl, ze mi zacli prohlizet auto odzhora dolu, zdrzovali jeste vic a dali mi pokutu za sviceni "mlhovkama" dva tisice, takze sem se na ne nasral do bela, zacal na ne zacal rvat, ze sou zbytecny existence, at si najdou praci kde budou k uzitku a podobny moudra a vysledek byl, ze k pokute, kterou bych jinak ukecal, me jeste rekli, ze me nepusti 20 minut dal nez nevychladnu... takze sem prijel na zkousku pozde a mel to za dvojku


    (dal sem to sice to spravniho rizeni s vysvetlenim, ze se nejednalo o mlhovky, ale magistrat jim to uznal, protoze si dali zalezet na svedectvi, kdy sou dva proti tvymu tvrzeni jednoho...
    (xkrat sem ale diky tomu ze sem to dal na magistrat pokutu neplatil nakonec zadnou, i v pripadech kdy to bylo pomalu na sebrani ridicaku)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam