• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    JAKUMIN
    JAKUMIN --- ---
    PHAILO: :D ano J3RRYNA rád každému poradí jak se dát do boje s policajty...ale zapomíná říkat, že přesně takhle dostal zákaz řízení (na 6 měs?).

    A takové rady jsou vždy o hubu . Jo kdyby to byl nějaký "bijec" který to dotahuje až k Ústavnímu soudu a zůstávají za ním jen "trosky" policejních kariér, tak by to člověk mohl brát vážně.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    J3RRYNA: Takže ty budeš asi takový ten případ doktora 30kmh.cz. Na všechno četl zaručený návod a o papíry přišel až napodruhé :-)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SAMOUT: no jedna ta dopravni svestka byla navic fakt hloupa mlada buchta..

    a zapomnel sem dodat, ze sme jeste resili lekarnicku... proto sem dostal 2 litry pokutu, svetla + lekarnicka

    mel sem trochu potunenou vc velkejch nuzek ktery zvladnou narozidl od tech forovejch prestrihnout pas.. plus lepsi stahovaky na zastavu krvaceni
    ale naky veci mely proslou expiraci, takze ji oznacili za neplatnou.. kdyz sem jim rikal ze to je uplne jedno, ze zaprvy mam za sebou vic a lepsich kurzu z prvni pomoci nez oni dohromady, coz je u prvni pomoci zasadni - vedet co mas delat.. a ze u obvazu je fakt expirace u zadku, protoze krvaceni zastavis klidne zasvinenym hadrem, tak stejne smula

    od ty doby vozim nerozbalenou obyc shit lekarnicku, je to stejne vec k hovnu

    clovek na poskytnuti pomoci u autonehody potrebuje upe jiny veci, aniz by lekarnicku vubec musel vytahnout (mozna kuli tlakovymu obinadlu ci stahovaku)

    mobil
    hasicak
    sperhak na vylomeni dveri
    nejlip nuzky na plech nebo pilovitej nuz ci pilku na zelezo na fiknuti pasu
    a hodne dobra vec je i gafa a vterinak


    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HERR_FLICK: A takový tupý negramotný hovado, co nerozezná obrysovky a mlhovky, má nově právo posuzovat, zda je tvoje auto technicky způsobilé k jízdě. Není to báječné?
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    J3RRYNA: Jak sem psal, kazdej mame nejaky konicky. Hlavni je, ze ti to dela radost, lidi, co si neumi delat radost, jsou nestastni. Lepsi trochu zvracene hobby, nez zadne...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HAMSTER: Špatně vole křečku. Já se těším na den, kdy každej fízl bude u každého úkonu, nebo zákroku postupovat tak, jak jim ZoPČR ukládá. Nic víc, nic míň. A když někdo něco zkurví, tak je snad normální dostat za to za uši, ne? Nebo Ty bys rád žil ve světě, kde každému všechno projde? Já tak nějak nechápu to, proč nikdo není s to pochopit, že fízle by před tím, než začnou kohokoliv buzerovat, nebo cokoliv řešit, měli mít v prvé řadě zameteno před svým vlastním prahem - mě to příjde logické, normální a dokonce morálně správné. Nesnáším nespravedlnost a baví mě zajišťovat čistotu práva. Nic víc, nic míň. Zábava je pak smažit zmrdy. Na tom nevidím nic nemorálního...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    On se tesi, az se bude moc s nekym soudit nebo hadat a pripadat si u toho huste. No co, kazdej mame nejaky konicky...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    osobne diky tomu ze se snazim omezit kontakt s fizlama na minimum a sem slusnej a zbytecne neprudim, pokuty za auto sem temer vzdycky mel minimalni, nebo uplne zadny, i kdyz byla chyba jasne na my strane

    prudil sem hodne dvakrat- jednou sem dostal brutal na budku a podruhy me zastavili kdyz sem jel na tezkou zkousku do skoly, ze mi prej sviti mlhovky (coz ale byly obrysovky v narazniku, mlhovky byly jeste dolejc jasne viditelny a vypnuty) brutal zdrzovali s nakym zjistovanim dokladu, protoze meli jeste zastaveny druhy auto, tak sem je zacal kerovat, at si maknou, ze nemuzu prijit pozde... vysledek byl, ze mi zacli prohlizet auto odzhora dolu, zdrzovali jeste vic a dali mi pokutu za sviceni "mlhovkama" dva tisice, takze sem se na ne nasral do bela, zacal na ne zacal rvat, ze sou zbytecny existence, at si najdou praci kde budou k uzitku a podobny moudra a vysledek byl, ze k pokute, kterou bych jinak ukecal, me jeste rekli, ze me nepusti 20 minut dal nez nevychladnu... takze sem prijel na zkousku pozde a mel to za dvojku


    (dal sem to sice to spravniho rizeni s vysvetlenim, ze se nejednalo o mlhovky, ale magistrat jim to uznal, protoze si dali zalezet na svedectvi, kdy sou dva proti tvymu tvrzeni jednoho...
    (xkrat sem ale diky tomu ze sem to dal na magistrat pokutu neplatil nakonec zadnou, i v pripadech kdy to bylo pomalu na sebrani ridicaku)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    J3RRYNA: jasne, kdyz budes sam a policajti se krejou a dosvedci si navzajem co chtej...
    este nejlip kdyz fakt ani poradne nic nevidis, kdyz sou v kukle nebo mas xicht plnej pepraku, to si na nekom urcite smlsnes a soudne mu to prokazes a gibs ti to milerad potvrdi, vyplati ti miliony a svestku, co te napad, zavrou... tak to totiz bezne funguje

    nebo to bude naopak, dostanes brutal na budku od typa co zrovna neni v nalade a ten bude delat ve vetsi mire to, proc krom prachu tuhle praci dela- lecit si svoje obri komplexy a ty odejdes s trvalejma nasledkama

    kamarad skoro rok necejtil ruce, kdyz si na nem na sluzebne zkouseli dokolecka tasery, neprokazal nikomu nic, ani nevedel, na ktery sluzebne byl a ktery svestky ho sebrali... rodina se to snazila dlouho soudne resit, bez sance

    ja se s nima snazim kontakt co nejrychlejc ukoncit, takze sem slusnej a zbytecne neprudim, srat si do urcity miry na hlavu nenecham, ale mit zabavu prudu do fizlu.. to je stejne chytrej napad, jako jet do ISIS a hlasite tam sirit krestanstvi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    J3RRYNA: Sam proti policii, ty mas hrdinstvi tady za nas vsechny :))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    J3RRYNA: Ty máš vážně super životní náplň člověče...
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    HERR_FLICK: Hehe, tohle mi fízl udělat, tak 1. u fízlů skončil a 2. i mimo legální cestu bych si ho pak podal a to tak, aby v případě trestního obvinění nezbylo případnému soudu nic jiného, než v rámci in dubio pro reo vynést osvobozující rozsudek a ještě bych se na nich luxusně napakoval... Od té doby, co je při "hustým" přístupu formalisticky prudím přesně dle litery zákona 273/2008 sb. mě už v některých městech lokálně regulérně přestali raději buzerovat :) Samozřejmě že na totálního debila můžeš narazit vždycky, ale fyzické násilí si zatím bohužel ( :D ) nedovolili ani ti nejhustější... Na kreténa, na kterém bych si smlsnul stále čekám :(
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SAMOUT: ne, ale hadali se se mnou, kdyz sem jim vysvetloval, ze Oto-Rhino-Laryngologie, kam me vedli, fakt ocni nebude)
    asi je zmatl takovej ten kulatej znak v napisu ORL
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HERR_FLICK: Hadam, ze do zpravy v nemocnici ty zachranari uvedli ze jsi spadl ze schodu na peprovej sprej...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SM3: zasadni problem je, ze policajta stejne jako politika nikdo nejde delat z presvedceni, ze bude pomahat lidem.. mozna se par blaznu najde, ale ty nikam dal nepostoupej/sou vytlaceny vetsinou zmrdu
    fizl je opet jako politik, bez nej vse funguje lip a na co sahne/resi, to akorat zhorsi... takze je nejlepsi se vystrihat jakyhokoliv kontaktu s nima, resp. urychlit dobu, kdy ma cloveka ve sparech

    jinak ja si ve spanu chtel dat akorat cigo behem toho, co kontrolovali auto, bez sance

    ADMIX: sonda do hlubin studakovy duse.. skoro deset let stara storka)

    PHAILO: no jako jasne, mel me mit ale na haku a aspon nez pouzil donucovacich prostredku mi rict "jmenem zakona" nebo neco takovyho, ten frajer se s tim ale nemazal a vymyl mi rovnou voci kesrem bez jakyhokoliv upozorneni... co nasledovalo byla uz jen spirala demence
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HERR_FLICK: the fuck did I just read :D
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    HERR_FLICK: Proč??
    SM3
    SM3 --- ---
    HERR_FLICK: No při klasický dopravní kontrole kouřit můžeš, nikdy jsem nezažil s tim problém. Já to myslel tak, že ten zákaz dělat v podstatě cokoli, platí ve chvíli, kdy jsi zajištěn/zadržen - zjišťuje se tvoje totožnost(nedal si doklady), podezření ze spáchání nějakého přestupku/tr. činu, čekáš na auto co tě poveze na stanici apod. Ale k tomu Tě musejí vyzvat/upozornit a máš vymezený prostor kde musíš setrvat, jsou to zmrdi, když se budeš vzpírat, tak tě klidně můžou připnout k lampě/topení apod. sice jen na dobu nezbydně nutnou a nemělo by to být v poloze, která je nepříjemná, praxi si asi představit umíš...

    To že jsou mezi nima zmrdi je jasný a žiju v tom, že jich je většina, mě nikdy fízlové nepomohli, vždycky jen prudili a dělali špatně, jen čekají na záminku, kdy tě budou moc buzerovat, někteří si rádi bouchnout apod. jak píšeš :/
    Ale za tím volantem na ně koukam trochu jinak, když neprudí a jen dělají svou práci, při běžných kontrolách je beru tak, že když tam čumí celý den, tak snad seberou lidi co jedou ožralý/sjetý, jedou jak kreténi, hrubě nedodržují aetr apod. -> tudíž, že v těchto případech jsou pro bezpečnost ostatních...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HERR_FLICK: To je právě ten klasický problém - přečteš si "něco chytrýho" (co je většinou nesmysl) a pak se divíš, že si s tebou vytřou prdel.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    jinak neni dobry se vzpirat, nicemu to neprospiva, ja se vzdycky se svestkama po dobrym domluvil, temer vzdy mi davali domluvu nebo pokuty i pod nejnizsi sazbu
    akorat jednou sem si neco chytryho precet a kdyz me kontrolovali kdyz sem zaparkoval na modry zone sem klidnym hlasem policistum vysvetloval, ze mam narok na pravnika u prestupku a ze si ho zavolam, obcanku sem ukazoval jen pres okynko a frajer mi okamzite skvirou bez predchoziho upozorneni vystrikal xicht peprakem, ja na nej zavolal druhou hlidku a a sobe zachranku... zachranku sem poprosil o vodu ze se dusim, pride oranzova vesta, roztahnu aspon trochu vicka, vidim oranz smouhu tak postahnu okynko, rikal ze mi nese lahev vody... v tu chvili okynko svestky strhli, jeste v aute me rezali teleskopem, vytahli me pres zniceny dvere ven, skocili na me dva kreteni kolenem, ze jeden mi vyrazil dech a kuli druhymu, co mi skocil na bricho, sem se pochcal... a rezali me vcetne tech co sem si zavolal, at si spacifikujou prvni hlidku ktera me vycakala xicht bez upozorneni
    bohuzel sem zadnej xicht nemel sanci videt, takze smula cokoliv resit

    ze sou fizle lidskej odpad sem vedel vzdycky a normalne do nich neprudim

    kdo me nasral a i po jiny zkusenosti to sou spiny nejhorsiho kalibru byli idioti od zachranky.. dementi po prijezdu do vseo nemocnice ani nevedeli, kde je ocni a vedli me na ORL)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam