• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SITH
    SITH --- ---
    HERR_FLICK: tak vzdycky mi nekdo muze dat pres hubu, s tim se musi pocitat, ale ono staci vylez z auta, borec dostane strach a bude jen divne cumet z auta ven :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Spíš mi vysvětlete tohohle chytráka...

    Vybrždění pirátem 5U3 0293 - Road Rage
    https://www.youtube.com/watch?v=TuK6LcuyZ-E
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SITH: to sou kdyby navic nikdy nevis co za volantem sedi za typa..

    protoze se krasne muze stat ze da pres hubu on tobe

    navic sou pripadi, kteri v aute vozi i mec a neboji se ho pouzit
    SITH
    SITH --- ---
    to kdybych jel sam, tak proste za nim jedu dokud nekde nezastavi a dam mu pak pres hubu
    RALI
    RALI --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOPS: Na zacatku padne "hele to je von" - kazdopadne debil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    eh, tohle jsem nahodou nasel v diskuzi na idnesu u nejakeho videa.

    3.6. 2016 Vybrždění mého vozidla vozidlem: 3AD 9173 2/3
    https://www.youtube.com/watch?v=kXqO3ILDTOY


    Muze mi nekdo laicky vysvetlit, co se honi v hlave tomu magorovi v tom bilem aute ? Mam to tu beze zvuku, takze nevim, zda na nej ridic netroubil ci neco podobnyho, ale tohle je proste idiot...
    RALI
    RALI --- ---
    FORTRESS: si tak predstavuju, ze se timto zpusobem chovaji uplne vsichni, to by nestihali prodejci zbrni ani na cernym trhu.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FORTRESS: "Do roka ho dobiju" (jakože ten jútúb) :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    MikeJePan - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCcYSJ9YDP7vMy5nf5KPFvFw

    Tohle jste viděli? A to jsem si myslel že jsem se svym správním řízením nějakej rebel ;)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Při otáčení a couvání neexistuje zprava/zleva. Nesmíš ohrozit ani omezit ostatní. Takže defacto mají ostatní přednost. Ale ta nelze vynucovat, navíc je třeba zabránit možnému střetu, ať má v tu chvíli přednost kdokoliv.
    Ale to je tady, u slušných řidičů, nejspíš mlácení prázdné slámy.:)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SAMOUT: ano, to je tl;dr verzia :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VIRTUALVOID: Takže kokot potkal piču,. Dokonalé spojení...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    neuveritelne co som vcera videl, ... uplatnovanie prednosti sprava v tej najdementnejsej forme:
    typek zacal cuvat von z parkoviska, sprava prichadzalo auto, ale kedze typek cuval, tak ho mal vlastne po lavej strane (toto vysvetlenie podal policajtom on). auto ktore prichadzalo si samozrejme nevsimol, a baba vnom sa zlakla a namiesto brzdy isla na plyn. vysledok ? nebyt tam s kamerou v aute, tak si baba zaplati opravy oboch aut zo svojho...

    srsly wtf
    RALI
    RALI --- ---
    J3RRYNA: no prove a uz vidim nekoho, jam se dobrovolne hlasi k obecnymu ohrozeni, takze zaplati maximalne 10k odpustek, ale nejspis ani to ne.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    RALI: Technicky vzato - stačí, aby se řidič k té prasárně přiznal a spolu s tím videem to bude bohatě stačit k uložení trestu za přestupek/trestný čin (nabízí se obecné ohrožení, bylo to se štěstím a o fous). Na druhou stranu samozřejmě naopak stačí, aby sprostej podezřelej odmítl vypovídat a pak mu velice přetěžko budou dokazovat, že řídil on, pakliže to na něj nepráskne případný spolujezdec apod...
    RALI
    RALI --- ---
    T6MA: jsem zvedavej co z toho bude, mel jsem pocit, ze takto porizena vide, lze pouzit jen pro vlastni obhajobu, ale uz ne k usvedceni nekoho jineho.
    FAT
    FAT --- ---
    T6MA: No to je ale hovado... Na plný čáře, do zatáčky...
    T6MA
    T6MA --- ---
    VIDEO: Hazardér předjel autobus, protijedoucí auto minul o centimetry - iDNES.cz
    http://pardubice.idnes.cz/...derovi-fbe-/pardubice-zpravy.aspx?c=A160610_102422_pardubice-zpravy_jah
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KIE: Okay, tak díky za nápravu chybných předpokladů na mé straně tedy... jj souhlas!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam