• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    HERR_FLICK: tak vzdycky mi nekdo muze dat pres hubu, s tim se musi pocitat, ale ono staci vylez z auta, borec dostane strach a bude jen divne cumet z auta ven :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SITH: to sou kdyby navic nikdy nevis co za volantem sedi za typa..

    protoze se krasne muze stat ze da pres hubu on tobe

    navic sou pripadi, kteri v aute vozi i mec a neboji se ho pouzit
    SITH
    SITH --- ---
    to kdybych jel sam, tak proste za nim jedu dokud nekde nezastavi a dam mu pak pres hubu
    RALI
    RALI --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOPS: Na zacatku padne "hele to je von" - kazdopadne debil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    eh, tohle jsem nahodou nasel v diskuzi na idnesu u nejakeho videa.

    3.6. 2016 Vybrždění mého vozidla vozidlem: 3AD 9173 2/3
    https://www.youtube.com/watch?v=kXqO3ILDTOY


    Muze mi nekdo laicky vysvetlit, co se honi v hlave tomu magorovi v tom bilem aute ? Mam to tu beze zvuku, takze nevim, zda na nej ridic netroubil ci neco podobnyho, ale tohle je proste idiot...
    RALI
    RALI --- ---
    FORTRESS: si tak predstavuju, ze se timto zpusobem chovaji uplne vsichni, to by nestihali prodejci zbrni ani na cernym trhu.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    FORTRESS: "Do roka ho dobiju" (jakože ten jútúb) :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    MikeJePan - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCcYSJ9YDP7vMy5nf5KPFvFw

    Tohle jste viděli? A to jsem si myslel že jsem se svym správním řízením nějakej rebel ;)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Při otáčení a couvání neexistuje zprava/zleva. Nesmíš ohrozit ani omezit ostatní. Takže defacto mají ostatní přednost. Ale ta nelze vynucovat, navíc je třeba zabránit možnému střetu, ať má v tu chvíli přednost kdokoliv.
    Ale to je tady, u slušných řidičů, nejspíš mlácení prázdné slámy.:)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    SAMOUT: ano, to je tl;dr verzia :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VIRTUALVOID: Takže kokot potkal piču,. Dokonalé spojení...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    neuveritelne co som vcera videl, ... uplatnovanie prednosti sprava v tej najdementnejsej forme:
    typek zacal cuvat von z parkoviska, sprava prichadzalo auto, ale kedze typek cuval, tak ho mal vlastne po lavej strane (toto vysvetlenie podal policajtom on). auto ktore prichadzalo si samozrejme nevsimol, a baba vnom sa zlakla a namiesto brzdy isla na plyn. vysledok ? nebyt tam s kamerou v aute, tak si baba zaplati opravy oboch aut zo svojho...

    srsly wtf
    RALI
    RALI --- ---
    J3RRYNA: no prove a uz vidim nekoho, jam se dobrovolne hlasi k obecnymu ohrozeni, takze zaplati maximalne 10k odpustek, ale nejspis ani to ne.
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    RALI: Technicky vzato - stačí, aby se řidič k té prasárně přiznal a spolu s tím videem to bude bohatě stačit k uložení trestu za přestupek/trestný čin (nabízí se obecné ohrožení, bylo to se štěstím a o fous). Na druhou stranu samozřejmě naopak stačí, aby sprostej podezřelej odmítl vypovídat a pak mu velice přetěžko budou dokazovat, že řídil on, pakliže to na něj nepráskne případný spolujezdec apod...
    RALI
    RALI --- ---
    T6MA: jsem zvedavej co z toho bude, mel jsem pocit, ze takto porizena vide, lze pouzit jen pro vlastni obhajobu, ale uz ne k usvedceni nekoho jineho.
    FAT
    FAT --- ---
    T6MA: No to je ale hovado... Na plný čáře, do zatáčky...
    T6MA
    T6MA --- ---
    VIDEO: Hazardér předjel autobus, protijedoucí auto minul o centimetry - iDNES.cz
    http://pardubice.idnes.cz/...derovi-fbe-/pardubice-zpravy.aspx?c=A160610_102422_pardubice-zpravy_jah
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KIE: Okay, tak díky za nápravu chybných předpokladů na mé straně tedy... jj souhlas!
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    J3RRYNA: *výši sankce je samozřejmě blbost - pod vlivem alkoholu mu budou asi chtít přišít i nějaké to obecné ohrožení, ale myslel jsem to tak, že alkohol jestli mu prokážou, nebo ne nebude mít vliv na fakt, že tam rozdrbal hromadu aut, jestli mi rozumíš, jak to myslím :)
    J3RRYNA
    J3RRYNA --- ---
    KIE: Předpokládám, že u toho alkoholu už se jedná jen o výši sankce... Protože kdyby se vyvlékl i z toho svého "GTA Vinohrady" drajfu, tak už fakt nevím... Ale jinak s tím alkoholem se shodneme - stačí se podívat na zikmund.org - v hodnotách od půl promile do tří, nebo čtyř, nebo do kolika je tam ten graf, může Draeger proměřovat až 2x (!)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam