• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Pokud to vyjde, bylo by vhodno postavit Chovancovi pomník. I když já bych to formuloval jinak, a to jako zákaz jízdy autům nad 3,5 tuny v levém jízdním pruhu (aby se kamiony mohly navzájem předjíždět v tříproudých částech dálnice).

    Chovanec se zabývá možností zakázat kamionům předjíždět na dálnici - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...amionum-predjizdet-na-dalnici-1pq-/domaci.aspx?c=A160707_142544_domaci_kop
    JOPS
    JOPS --- ---
    HAMSTER: no ty voe, to je taky dobry :) priznam se, ze bych asi to, ze tam vjel vubec neresil a na nejaky troubeni se vysral. Normalne po shlednuti techto dvou videii se zacinam na silnici bat, protoze tyhle zkusenosti me zatim diky bohu mijeji :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HAMSTER: kterýho? :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    JOPS: ve 130 mě předjel :D :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    JOPS: a taky "možná má proč"... tyhle vide bez kontextu těžko říct... ale i když nevíme, zda je kokot ten s OnB kamerou, tak ten v tom bílém fordu je kokot taky... :)

    SITH: viz Flick, ale... mám to stejně :D (teda já bych mu asi neorzbíjel hubu, ale píčoval, v rámci vide zjistil identifikaci a předal na PCŘ :D)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    FORTRESS: je to arogantní kokot...
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    SITH: O plný čáře bych se hádal, pokud myslíš tu lesklou spáru uprostřed, tak ta imho nepatří k dopravnímu značení. Ani to nalepení se mi nepřijde nějak přehnaný, taky bych nešel do plnejch brzd - že ho debil vybržďuje a pak mu brání v předjetí je pro mě nepochopitelný. Dyť to on mu tam vjel, ne naopak, by se měl omluvit a šoupat nohama, ne bejt ještě drzej...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HERR_FLICK: ale nezanevřels na lidi, že ne :)
    SITH
    SITH --- ---
    HERR_FLICK: uff, slusny storky.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SITH: no nebo na tebe vyleze 150kilovej hovadak, boxer nebo rusak.. ja jednou ve spindlu kop do taga t4, protoze mi idiot malem zajel.. nabral me do ramene zrcatkem.. zrovna ale vezl vyhazovace z dolsky, ktery vylezli a zmalovali mi xicht.. kdyz sem vysvetloval typovi co mi vlitl z vedlejsi pred motorku ze me a holku malem zabil vylezl z jinyho auta spocenej hlavohrudovej mountain a snazil se me zbombit, dostal dobre mirenou tecku a nic.. ja sem neinkasoval bo byl nastesti pomalej ale po potycce kdyz sem chtel odjet sem nezmack spojku bo mi pri postuchovani zlomil palec.. no a uz dvoje rusaci nebo co to bylo na me mavali kverama..
    lidi kor co sou schopny te takhle dlouho vybrzdovat sou schopny delat ruzny picoviny a ne vzdy je vhodny se je snazit skolit
    SITH
    SITH --- ---
    HAMSTER: aha, tak mu tam vjel. A on namisto brzdeni se mu nalepil na zadek a chtel ho predjet na plny care, hm. Blazni oba
    SITH
    SITH --- ---
    HERR_FLICK: tak vzdycky mi nekdo muze dat pres hubu, s tim se musi pocitat, ale ono staci vylez z auta, borec dostane strach a bude jen divne cumet z auta ven :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Spíš mi vysvětlete tohohle chytráka...

    Vybrždění pirátem 5U3 0293 - Road Rage
    https://www.youtube.com/watch?v=TuK6LcuyZ-E
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    SITH: to sou kdyby navic nikdy nevis co za volantem sedi za typa..

    protoze se krasne muze stat ze da pres hubu on tobe

    navic sou pripadi, kteri v aute vozi i mec a neboji se ho pouzit
    SITH
    SITH --- ---
    to kdybych jel sam, tak proste za nim jedu dokud nekde nezastavi a dam mu pak pres hubu
    RALI
    RALI --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JOPS: Na zacatku padne "hele to je von" - kazdopadne debil.
    JOPS
    JOPS --- ---
    eh, tohle jsem nahodou nasel v diskuzi na idnesu u nejakeho videa.

    3.6. 2016 Vybrždění mého vozidla vozidlem: 3AD 9173 2/3
    https://www.youtube.com/watch?v=kXqO3ILDTOY


    Muze mi nekdo laicky vysvetlit, co se honi v hlave tomu magorovi v tom bilem aute ? Mam to tu beze zvuku, takze nevim, zda na nej ridic netroubil ci neco podobnyho, ale tohle je proste idiot...
    RALI
    RALI --- ---
    FORTRESS: si tak predstavuju, ze se timto zpusobem chovaji uplne vsichni, to by nestihali prodejci zbrni ani na cernym trhu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam