• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Já si rád vyslechnu názor někoho znalejšího, třeba opravdu něco mohli. Jen mě to zaskočilo, jakým stylem jste to napsal, jak kdyby mi hrozilo sebrání papírů nebo kriminál :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Mohli, jen ty si myslíš, jak si na ně vyzrál a jak je máš na salámu. Nechám tě při tom, budeš tak spokojenější, v myslícího člověka tě nepřetvořím.... ;-)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: :)))) velkoryse být? Oni mi snad mohli něco provést a podle vás byli tak velkorysí? Co mohli dělat? Podle mého to prostě jen zbytečně zkusili.
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Naopak, že bylo jinak všechno ok, nechali tě celkem velkoryse bejt.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    VYWERN: Vzájemně? Já bych si jich nevšímal, určitě jsem neměl v plánu je zdržovat, chtěl jsem jen jet z bodu A do bodu B. Pokud by stáli a opravdu dělali běžné silniční kontroly vozidel, tak beru. Ale takhle, kdy si mě vysloveně vyčíhli a chtěli na něčem uvařit a zkasírovat..
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    DRMENGELE: me srazka blbcu nijak neurazi, vzajemne jste se zdrzeli, to je v poradku :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Já měl před pár dny "běžnou kontrolu" =))
    BĚŽNÁ kontrolní kontrola od PČR
    http://www.youtube.com/watch?v=lgBpjXVMQMs
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    V teoretické rovině nemají oprávnění pro rutinní kontrolu, takže jde o klasický případ svévole.
    MVEK
    MVEK --- ---
    CAIDEL: Jo, tak pak jsem se ztratil, kde vlastně to nedorozumění vzniklo:-).
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Že žijeme v pozvolna posilujícím policejním státě je právě nejvíce vidět na silnici.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MVEK: To jsme si neporozuměli. U aut právě můžou (státní). Měšťáci tuším ne, ale to už tu někdo určitě upřesní, v tomhle zas tak kovaný nejsem.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Na to ti řeknou, že ti to neřeknou, aby neohrozili pátrání :-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    ADMIX: To už jsem sice zkoušel, ale nevím o tom, že by mi příslušník byl povinen na to odpovědět, nebo že bych mu mohl odmítnout občanku ukázat, když se mi jeho odpověď nebude líbit (jo tak Pepovi Novákovi podobnej fakt nejsem!)
    MVEK
    MVEK --- ---
    CAIDEL: Jako o legitimování na ulici jsem věděl, ale u vozidla je to pro mě novinka. Ve světle toho, jak se vždy tak informuje o tom, jak úspěšně proběhla nějaká takováto velká akce je to tedy smutné. Díky těm akcím jsem právě žil v domnění, že mohou.

    Jiná věc je, že jsem měl jednu kontrolu chuť "přejet", když je vidím na pár set metrů, že vyřizují nějaké auto, pak na sebe chvíli koukáme, a pak si teprve usmyslí, že mě zastaví, takže to bylo už ostré brzdění.
    (Ano, měl jsem dojet, kam mi to vychází a zůstat stát třeba padesát metrů opodál.)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CAIDEL: Tohle se da snadno mitigovat, kdyz se zeptas ktery osobe jsi podobnej :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MVEK: Ano. Na ulici po tobě taky jen tak z ničeho nic nemůžou chtít občanku (jen v konkrétně specifikovaných případech), nicméně čirou náhodičkou jsi vždycky zrovna jako na potvoru podobný hledané osobě (což je jeden z těch důvodů).
    MVEK
    MVEK --- ---
    To jako, že nemají právo dělat namátkovou kontrolu, takže kdybych se ohradil, začnou vymýšlet, že mám třeba zasviněnou SPZ, nebo světlo, tak to z dálky vypadalo, že nesvítím apod.?
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ADMIX: Jo, skoro to tak vypadá :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: To skoro vypada, jako bys neveril ministerstvu dopravy a jejich metodice zvysovani bezpecnosti statickyma radarama!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SAMOUT: Ona ale nesmí. To, že se na to sere, je věc druhá. Ty naše dopravní předpisy nejsou v obecné rovině až tak strašně nekvalitní (ačkoli by byla spousta prostoru na zlepšení). Problém je praktické vymáhání, které jede na pyrátské vlně. A bohužel se to zhusta týká i soudů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam