• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DRMENGELE: to není tak úplně pravda, já si myslím to samý a s argumentama jsem ani nezačal... ale to si myslím o každým, kdo je ochotnej natočit a sestříhat 50+ videí o svým točení volantem a ještě se pod nima do krve hádat, kdo měl pravdu. Doporučil bych ti najít si jinej job, nebo se ti jednoho dne brutálně posere život, až se srazíš s dalším podobným yutuberem.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ADMIX: Ano, už jsem to tu psal dříve. Proč bych se neměl rozohňovat? Jim šlo vysloveně o to, mě zkasírovat. Auto není polepené nápisy od zdravotnického zařízení, ani k čemu je určené, takže je maják za oknem zaujal a s vidinou zisku, mě kvůli nim zastavili.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DRMENGELE: Ty ten majak mas v aute v ramci vykonu povolani? Jestli jo, tak nechapu proc se tak rozohnujes, jestli ne, tak jsi nejvic nejhustsi drsnak s modrym blikatkem.
    DYNK
    DYNK --- ---
    Vzdycky si rikam, ze to tem lidem stoji za to riziko. Ocistit si pulku predniho skla a jet. Ach jo.

    brno.idnes.cz/ridicka-s-namrzlym-sklem-zabila-chodkyni-ffw-/brno-zpravy.aspx?c=A161128_135837_brno-zpravy_krut
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Ne, já uznávám, že jsi měl pravdu, toto zařízení v TP bejt skutečně nemusí. A že seš kretén je můj názor podložený objektivními fakty.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    HAMSTER: Klasika, došly argumenty, přecházíte k urážkám. Milé. =)
    BINARY_PARANOIC: To, že si nenechám vše líbit znamená, že jsem nedospělý? =))
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    DRMENGELE: Nj, jsi hrdina... A kretén..... :-)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    To se fakt jmenuje 'Predátor'? LOL! :-D
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DRMENGELE: …ale tak třeba jednou dospěješ ;)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    BINARY_PARANOIC: Ano, ale ale ten predátor nebyl zapnutý, takže jsme zpátky u toho, že jim není nic do toho proč tam je, jakou má barvu a už vůbec ne řidiči říkat, aby ho zapnul.
    Pokud by byl zapnutý, blikal modře, oni mě chytli a chtěli vidět povolení, rád vyhovím. Ale skákat takhle, jak oni si písknou, nehodlám.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DRMENGELE: což je s pohledu zákona jedno, neboť je modrá světla zakázáno i jen napodobovat.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ZVIRATKO: Majáček právně neexistuje. Vždy je řeč o výstražném světlu modré barvy.
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: To proto, že tu motají víc věcí do sebe, od začátku se tu bavíme o tom predátorovi co je na videu za oknem.
    PNXNTDD: "Nejde o to striktně dodržovat pravidla"
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DRMENGELE: oni ale mluvili o majacku, an to jsem reagoval
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: Přesně tak, proto moc nerozumím tomu vašemu předchozímu příspěvku o zápisu do TP, protože tu hovoříme právě o tomhle "jen nějakýmu světýlku" =))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    DRMENGELE: no to taky neni majacek, jen nejaky modry svetylko :)
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    ZVIRATKO: Ten predátor co je na videu, je na přísavky a do autozásuvky, nejedná se o "maják na pevno", pohlíží se na něj tedy stejně jako na magnetku - nemusí být zapsaný v TP.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PHAILO: pokud nemas modrej majak v TP tak ho na aute mit nesmis, auto pak nesplnuje podminky provozu na pozemnich komunikacich (muzou te dotahnout na technickou a dat ti nejakou pokutu) - to neplati pro magnetku, to muzes mit vypnout na aute v pohode, pokud ma homologaci :)
    uziti je neco jinyho a tam je zase jedno jestli je to zastavba nebo magnetka
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    HAMSTER: Nemáš pravdu. Jestli je modrý nebo fialový je fuk. Jde o neoprávněné užití. Můžeš jich mít třeba plné auto. Policajti se pokusili spáchání přestupku vyprovokovat, což by jim bez videozáznamu samozřejmě prošlo, s ním těžko.

    DAVETESS: Tohle je přenosný maják, takže je to něco zcela jiného.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    R4BB1T: Rukavice pro styk s veřejností mám taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam