• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tady ve Stockholmu lidi jezdej na kole i kdyz napadne 40 cisel snehu, ale je tady na to infrastruktura, a vsichni maj plaste s hrotama :D
    DYNK
    DYNK --- ---
    SPM: Je pravda, ze ja jezdil prevazne v lese, tam led pod snehem moc nehrozil. Ale i tak, pokud clovek prizpusobi jizdu, nevidim v tom az takovej problem. Jo, taky jsem obcas hodil tlamu, ale spis kvuli vlastni blbosti, nez kvuli snehu.
    SPM
    SPM --- ---
    DYNK: no, s tímhle tvrzením bych byl celkem opatrný... kamarád měl kdysi takový skvělý nápad, že místo vlakem bude do toho města jezdit na kole (na kterém jezdil fakt celkem dost) a napadlo ho to někdy v zimě. Hned po prvním dni ho to přešlo, protože hodil tlamu... Ono možná na sněhu to hezky čitelné je... ale taky je otázka, co je pod tím sněhem - ať už tam je schovaný led nebo nějaká šeredná nerovnost, která kolo rozhodí...
    DYNK
    DYNK --- ---
    FORTRESS: Jels nekdy na kole na snehu? Velmi lehce poznas co si muzes dovolit. Je to mnohem citelnejsi, nez auto.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    FORTRESS: To můžeš i ty. I se zimákama.
    WYMA
    WYMA --- ---
    FORTRESS: treba se nema jak jinak dostat do prace, treba tam ma hreby, kdo vi:)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    No je to asi jako jet na letních pneumatikách. Může udělat problém komukoliv na cestě.
    WYMA
    WYMA --- ---
    FORTRESS: jojo, podle videa ti desne ublizil, hejt je na miste :))
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    TRISSIE: mezitím policajti chytaj chodce, že nemaj odrazky...
    DRMENGELE
    DRMENGELE --- ---
    Mix ze silnic a dálnic 63.
    http://www.youtube.com/watch?v=iFUXLK_E4QE
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    SMOKY: Tak když je kalamita a napadne 10cm sněhu? A on tam napůl jede a napůl koloběžkuje. Musel jsem si ho střihnout. Nedivim se že je ty dashcameři sprchujou.

    cykloun
    https://www.youtube.com/watch?v=BEvxTfYvVXc


    SMOKY
    SMOKY --- ---
    FORTRESS: A co ti provedl ?
    RALI
    RALI --- ---
    FORTRESS: u nas na malomeste se jezdi na kole za kazdeho pocasi. Ja teda nejezdim ani za pekneho pocasi, ale neprijde mi na tom nic divnyho :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    To já potkal při výjezdu od baráku nějakýho dementního cyklistu.
    SPM
    SPM --- ---
    MVEK: Kapota jen tak neodtaje... I po 40km na výrazně výhřevnějším motoru tam ten přimrzlej humus drží...

    Ale zase by se mu dalo dát druhé bezvýznamné plus, že do toho aspoň nesvítí předníma mlhovkama, když je nechal zapadané :-DD
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    dneska jsem viděla (v protisměru coby řidič, nebyl čas fotit) auto, která mělo po obou stranách předního skla očištěný čtverec cca 40x40cm. Hezky od kraje skla... a uprostřed metr ledu a sněhu. To musel být výhled...

    zrovna před Vánocema byl v Praze smrťák, kráva si očistila jen půlku předního skla a zabila paní na přechodu, protože ji neviděla :-(
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    PETINY: Za tohle bych bral papiry. To je parada, kdyz se to urve a vlitne ti to do predniho skla.
    MVEK
    MVEK --- ---
    SAMOUT: To mohlo odtát. Sice kapotu to vypadá, že asi očistil, to asi nebude od tepla, ale i tak bych to neviděl jako záměr.

    Si říkám kolík osob navíc ta čepice znamená (a tedy spotřeba). Jestli 50 kg nebo víc...
    PETINY
    PETINY --- ---
    SAMOUT: to je jako dát Hitlerovi malý bezvýznamný plus za to, že byl vegan..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PETINY: Malé bezvýznamné plus za to, že má aspoň očištěný světla (doufejme že i vzadu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam