• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: A co přesně dělá Špoljarič špatně? Neříkám, že je to nějaký velký sympaťák, ale podle mě se chová velmi slušně a docela obdivuji jeho klid. Asi bych to dal taky v klidu, ale jistý si tím nejsem.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PHAILO: nevystrihaval bych jednotlive momenty. Jak jsem psal na facku se chovaji oba dva, tzn. to dopadlo dle ocekavani a nijak me to nemrzi, netizi. Musel bych se opakovat, srazka dvou blbcu, zdrzeli jen sebe, k zadnemu zraneni nedoslo, v poradku.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Tahle buzerace s klíčem ti přijde v normě? Naštěstí se nikdy nikdo neodvážel po mě chtít povinnou výbavu.
    GRANTORINO: Jo, možná měl. Ale pokud mu ho tam dal policajt, protože dobrovolně chtěl, tak způsobil-li škodu, bude ji muset stát nahradit.
    RALI
    RALI --- ---
    PETINY: ten chlapek jen zdrzuje sam sebe, pocinaje zarovkama, u rozbalovani lekarnicky uz jsem to radsi vypnul.


    VYWERN: pozor, pozor, lady psi v ACAB zone :)
    PETINY
    PETINY --- ---
    VYWERN: já to nechápu, vysvětli mi to prosímtě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYWERN: souhlas. z toho videa se neda vycist vsechno. a je to nuda, ten chlap je nesympatickej a kolo si tam mel dat sam.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JFM: ach jo, takze... psal jsem, ze policajt na facku je - tady neco nechapes?
    Pak jsem psal, ze ridic taky - tady to evidentne nechapes, tak jen drobnosti...nevime, co udelal pred videem, jen tam neco mele, jak byl zdrzen nesmyslne policii, ja z videa nasledne videl, ze byl hlavne zdrzen svou blbosti, kdy hledal nejakou dobu kde ma klic ke kolu a vyrypujici diskuzi to dostaval z druhe strany stejne sezrat. Takze pro me proste opet jen srazka dvou blbcu, jen si kazdy hral na neco jineho. Nic zajimaveho.
    JFM
    JFM --- ---
    VYWERN: Nemá cenu vysvětlovat, jasně. Ty máš tedy přístup dost podobný jako ten policajt... Obvinil z přestupku, ale jakej zákon byl porušen taky nevysvětlil.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JFM: jestli to nechapes, tak ani nema cenu vysvetlovat.
    JFM
    JFM --- ---
    VYWERN: Proč?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: no tak nevim, ten policajt sice na facku je, ale ten ridic uplne na stejnou.
    SKRU
    SKRU --- ---
    ten klid mu zavidim:)
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    PNXNTDD: Šikovnej týpek. Hezky s klidem, tak to má být. 8-)
    Nejlepší bylo, jak se tem příslušník zakoktával... 8-)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: Normálně na facku ten policejní hošík.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Tak tohle je krásnej příklad zbytečné policejní buzerace... Zakomplexování chudáci co zneužívaj svýho postavení ke zdržování řidičů... Naštěstí takový teda nejsou všichni.

    Bezdůvodné zastavení policií a hledání záminky k šikaně
    https://www.youtube.com/watch?v=RGW2kW21lIg
    SKRU
    SKRU --- ---
    no naky svetylko si vzit moh
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Chudák borec na kole. Já bych to viděl tak, že ráno prostě nenakopl svůj zamrzlej nafťák a stylem "kde jsou moje blatníky" sedl na kolo a s vědomím, že zas schytá kare za pozdní příchod, byl ochoten riskovat zdraví své i ostatních účastníků provozu.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ja bych tu zimu zakazal a byl by klid
    SPM
    SPM --- ---
    Tak možná bychom se mohli pro začátek shodnout na tom, že je lepší v zimě vůbec nevycházet :-)))
    MVEK
    MVEK --- ---
    nevím, jen vím, že na to nemám dost informací, abych si udělal názor. A vadí mi rychlé zaujímání radikálních postojů.
    Proto obvykle nereaguju a dneska zbytečně zdržuju:-).
    PETINY
    PETINY --- ---
    MVEK: protože nejsem idiot a typově to kolo poznám (a věřím že ty taky), navíc na kola jde vidět celou dobu a na hlavu ne, protože má na skle sníh.

    Tohle téma z mýho pohledu nění "auta vs. kola", jak se tu někteří snaží podsouvat, ale bezpečnost na silnici. Klidně to pojmenuj/zlehči jako výkřik frustrace nějakýho solitéra, nicméně já se s tím ztotožňuju, protože takovej člověk není riziko jen sám pro sebe, ale i pro ostatní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam