• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    OMNIHASH: vzal jsi nohy na ramena? :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Tak se mi včera povedlo nasrat nějakýho čepičkáře tak, že vystoupil z auta a chtěl si trhat občanky. A to sem šel pěšky. Na Bruselský vystoupím z tramvaje, co odbočuje na Zvonařku a čeká pět minut, až bude v protisměru mezera, poskakuje po jednom autě pomalu dopředu, furt jí zbývaj dvě auta, co taky odbočujou a čekaj na svůj moment, tak sem se protáh za ní. Týpek musel čekat pět vteřin o půl metru dál, než nalepenej na prdel tramvaje, a to ho vytočilo tak, že mě nejdřív protroubil, a když jsem se začal smát, tak vylez s tím, že si pro mě dojde...
    MVEK
    MVEK --- ---
    RALI: Dík za připomenutí, to jsem už dlouho neviděl (i když možná to na disku mám delší jako video).
    DYNK
    DYNK --- ---
    TRISSIE: Pri dnesni mode vysokych aut to nijak extra tezky neni. Ono to ani nemusi byt o rychlosti, staci to sikovne trefit:)
    RALI
    RALI --- ---
    TRISSIE: pokud mas dobrej najezd (obrubnik - svodidla - idealni najezdovej uhel a misto brzdy plyn), tak ses na strese raz dva
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jak těžký je v městským provozu dostat auto na střechu?
    dneska jsem jela kolem té bouračky na magistrále (naštěstí v protisměru, radši neodhadovat, jak dlouhou kolonu to vytvořilo, když tím zablokovali dva pruhy ze tří na začátku odpolední špičky) a koutkem oka si všimla, že jedno z inkriminovaných aut je na střeše. V tom místě je tuším snad ještě padesátka, provoz hustý, takže to nemohla být nijak extra velká rychlost...
    MVEK
    MVEK --- ---
    DAVETESS: Jj, pamatuji si to jinak asi docela propagační video, co tu někdo házel, jak dlouho dokáží takovéto vlny setrvávat v hustém provozu.
    SPM
    SPM --- ---
    ZVIRATKO: já zase ze zadu blikám na experty, který jedou za tmy z dením svícenim (takže vzadu nic, vepředu bludička). Zatím to pochopil jenom jeden a ten ještě po té diskotéce, co jeho auto začalo dělat, nejspíš začal poprvý v životě zjišťovat, kde se ty světla spouštějí :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja vzdycky ty ridice stavim a rikam, ze jim brzdovky nesvitej, protoze to je fakt hodne nebezpecny...

    Ale dorazil me typek v Modranech - jedu nejakou dobu za nim a nesviti mu ani jedna brzdovka. Na semaforu vyskakuju a jdu mu to rict. Odpoved: "Nene, oni fungujou, ale ja brzdil ruckou". Nejak jsem nevedel, co mu na to rict...
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    MVEK: Ono k vytvoření stojící kolony úplně stačí, když je silnej provoz, a někdo hodně přibrzdí v levym pruhu. Druhej za nim přibrzdí víc, třetí už na vteřinu zastaví, čtvrtej zastaví na dvě vteřiny...to už pak stojí pátej i šestej...a je to. Takový "stojatý místo" tam pak zůstane pěkně dlouho.
    MVEK
    MVEK --- ---
    DAVETESS: Jo, taky jsem z podobné opatrnosti schytal pár aut před sebe, abych si tam tu mezeru pro sebe nemohl syslit. A přemýšlel jsem o koloně, která mě donutila zastavit, přitom pak dál pokračovala někde mezi 70 a 120 po D11 v pondělí večer.
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Dneska ráno cestou do Prahy po D5. Jedu v klasickym vláčku před sjezdem na okruh, v levym pruhu cca 110km/h. Přede mnou jede stará Felície s neprůhlednym zadním oknem, s nápisem Instalatérské práce...nebo tak něco. Po nějaký době jsem si všimnul, že Felícii nesvítí ani jedno brzdový světlo. Nebylo skrz ní vidět, tak jsem si najel trochu doleva, abych viděl a nechal jsem si větší odstup. To ale těžce nesl bílej Citroen za mnou. Lepil se na mě a tlačil mě, když v tom hle... Felície (a všichni před ní) stojej na místě. Můj odstup mě zachránil (a to vážim 2t), ale v zrcátku vidim vytřeštěný oči řidiče, nebezpečně se přibližujícího Citroenu. V tom se Felicie zase rozjela, já taky, a Citroen se zastavil tam, kde jsem před 1 vteřinou stál já. Takhle nějak vznikaj ty nehody, který pak zablokujou celou dálnici na dvě hodiny...
    SPM
    SPM --- ---
    Já jsem jel onehdá přes Nehvizdy, když to tam bylo rozkopaný a semafor, kolona až kdovíkam... a při tom sunutí v koloně po centimetrech jsem z vedlejší pustil před sebe traktor. Za mnou v autě nějaká důchodkyně 60+ let, začala tak zběsile troubit, že tolik jsem toho snad nenatroubil za celej život já :-D
    MVEK
    MVEK --- ---
    To já naopak byl nějak moc laxní a nezatroubil jsem ani na asi celkem tři osobáky, co se mi na dálnici v dešti nacpaly po předjíždění (aniž by za nimi někdo jel) před čumec tak na možná pět metrů. Což si vyčítám:-).
    Ale teda jeden páreček byl fakt zoufalý. Asi jeli spolu, takže jeden to vzal doleva, druhý hned za ním, a furt za sebou jeli tak deset metrů. Bohužel totéž i když tedy ten první předjel přede mě, tak se hned za něj rychle cpal ten druhý.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Tak jsem si dovolil vcera bliknout na dodavku s 3ma delnikama na 4proudovce mimo mesto, ze jel v L asi 70km/hod a P cely volny a vyslouzil jsem si na semaforech osobni rozhovor, kdy mi sel ridic zatukat na okynko aby mi dokazal, jak neumim jezdit :) To je fakt spatny, kdyz se blbec jde hadat, ze je vlastne blbec :))
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DANYSEK: Ty semafory, to je fakt mor. Už X desítek let platí prokletí, že když jen projíždíš budějcema a chytneš jednu červenou, tak si postojíš na každym - fascinuje mě to hlavně na tý slavný zanádražní, poseté i turbo kruháčema. Přemejšlim, že bych si nechal auto nějak posvětit jako to dělaj motorkáři.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Teda, monstrakce o Velikonocich se osvedcila (3 promile z kontrolovanych ridicu pod vlivem), tak udelaj novou. Ach jo...

    Policie bude měřit rychlost na tisíci místech, tipy poslali sami řidiči - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...ton-policie-silnicni-kontroly-ffj-/domaci.aspx?c=A170418_133600_domaci_jol
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    bohuzel aplikovatelne nejen na ty Budejovice...
    GLOSA: Doprava v Českých Budějovicích | Doprava | Zprávy | Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech
    http://www.budejckadrbna.cz/zpravy/doprava/15017-glosa-doprava-v-ceskych-budejovicich.html
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    VYWERN: Nic
    SPM
    SPM --- ---
    OMNIHASH: Tak ono jestli někdo jezdil po Náchodu a okolí, tak pochopí, že je to asi úplně normální chování :-) Přemejšlim, jestli jsem někde jinde v republice viděl takovou koncentraci prasat, ale asi ne :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam