• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    FORTRESS: jj, je tam zhup a valila 140, proste to nezvladla. Takovych je spousta, jen teda tohle bylo zrovna online.
    SITH
    SITH --- ---
    FORTRESS: to je ta dvouproudovka z Mostu směrem na Liberec? Do Biliny asi nejeli směrem na Louny
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Chybí tam nájezdy na mnoha místech proto se s 110km/h otálí. Navíc zrovna v tý zatáčce je takovej "hup" na kterej když v rychlosti najedeš a s odlehčenejma kolama zatočíš volantem tak to dopadne přesně takhle.

    Jinak je to čtyřproudá a klidně 130 by tam bejt mohlo.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: znacky tam jeste AFAIK stale nejsou, visi to pry na RSD... ono cesta od navrhu k implementaci je zjevne dlouha :) Ale v tom navrhu to bylo. Taky to tam je policajty oblibeny misto - meri tam casto :)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SPM: VW Beetle je celkem v pohodě. Není to zázrak, ale solidní základ. Druhá věc pak samozřejmě je technický stav konkrétního kusu. Mentální stav konkrétního kusu evidentně dobrý nebyl.
    SPM
    SPM --- ---
    Edit: ok, tak je tam 110 teda :-)
    SPM
    SPM --- ---
    PHAILO: Tak 90 tam už je... a zjevne to bylo prd platný :-) Ale zrovna v tomhle případě bych řekl, že to u nich byla primární příčina... Řítit se popelnicí typu New Beetle po okresce někde k 200km/h, to jinak dopadnout nemůže.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SITH: a pritom jde o usek silnice I.tridy, ktery je mezi temi, kde se legitimne zveda rychlost na 110... prehledny smerove oddeleny ctyrpruh, mimourovnove krizeni... mozna prave proto.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    SITH: Doufám, že na základě toho zase sundají rychlost. Třeba na 30/50/90.
    SITH
    SITH --- ---
    Tohle video má všechno. Bílina na Mostecku, mladá nezkušená řidička, natáčení se facebook, volání za jízdy, nevěnování se řízení, vysoká rychlost atd.

    Nehoda z Mostu do Bíliny v přímém přenosu 06.07.2017
    http://www.youtube.com/watch?v=r6FLLgW0QiM
    SM3
    SM3 --- ---
    SPM: Některý lidi jsou dementi co se serou do věcí do kterých jim nic neni, ani je to nijak neobtěžuje/neomezuje. Občas parkuju náklaďák/tahač v Praze u baráku - klidná čtvrť kde projede tak 5 aut za den, kolem mě projedou hasiči, popeláři apod. naprosto bezproblému, nebráním žádnému výhledu do křižovatky ani nestojím nikomu před barákem, nezabírám místa ke stání apod. Za sklem na sebe nechávám číslo, že když přijedou fízlové, tak at mi zavolají, pravděpodobnost, že by se jim to povedlo odtáhnout je mizivá, případně bych to chtěl vidět :)
    Stejně mívám občas nalepený lísteček na dveřích, at to parkuju jinde, mluvil jsem v okolí se sousedy a nikomu to údajně nevadí...
    To, že tím stáním tady porušuji hned několik věci mi je jasný a čekam, že ti dementi jednou přijedou prudit, je to jejich práce otravovat lidi, ale že někomu stojí za to psát lístečky a dávat je na dveře mi přijde na palici, když se ho to absolutně netýká a neomezuje.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    kolikrát jsme to zažili, parkoviště u nákupáku a bába, která netuší, co je pravidlo pravé ruky. kdákala tedy fest...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SITH: tak urcite!
    MVEK
    MVEK --- ---
    MC_KALAPU: Tak to štěstí jsem naštěstí neměl, možná proto někteří právě v noci jeli tak pomalu, že cítili, že toho mají dost (takže z opatrnosti).
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: vidím správně možnost vkládat mp4 do diskuzí? vidím správně? :D
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MC_KALAPU: Tak prave proto musej jezdit, ze jo, po svejch by nedosli...
    MC_KALAPU
    MC_KALAPU --- ---
    MVEK: Jen bych k tomu dodal jeden pomerne zasadni nesvar, ze v noci jezdi mlady lidi docela v hojnym poctu sundany tak, ze nemuzou ani chodit
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ADMIX: to si tam takhle bezne borci maintainuji karu v levym pruhu? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Cas na vymenu gumy!

    GORG
    GORG --- ---
    British motorists in Calais to be allowed to drive on left | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-4659896/British-motorists-Calais-allowed-drive-left.html

    genialni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam