• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    FAT
    FAT --- ---
    PHAILO: To jo, ale chtěla by to z něj nějak dostat...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MUADDIB: Platila by to pojišťovna.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ADMIX: lepší když by zůstal na kriplkáře a musel doživotně platit kompenzace...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    FORTRESS: Žádné velké drama, stává se mi tak jednou dvakrát za čtvrtletí.
    MVEK
    MVEK --- ---
    FORTRESS: Sorry, napopáté se mi povedlo odhalit, že mi YT stihlo přejít na další video (ramer odjezd oct3) a i při použití tlačítka zpět se jen zdánlivě přehrávání vrátilo na video kamion, ve skutečnosti tam pořád bylo to další video (dvouminutové).
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    MVEK: Chápu to že ti to nepřijde zvláštní, ale proč mikrovlnka? :D
    GORG
    GORG --- ---
    SITH: V takových situacích asi lepší do toho jít společně. Přežít tohle, tak by člověk zbytek života litoval. Jen psychopatovi by to bylo jedno.
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: mno, v dobré, přijít o matku svých dětí mi jako ok nepřijde ale aspoň zafungovala karma :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SITH: Vse se v dobre zvratilo:

    Řidič, který při předjíždění v protisměru zabil ženu, zemřel v nemocnici - iDNES.cz
    https://praha.idnes.cz/...ismer-mrtvy-ridic-fsu-/praha-zpravy.aspx?c=A171004_105803_praha-zpravy_zuf

    Oko za oko, adamira seal of approval
    MVEK
    MVEK --- ---
    FORTRESS: Asi mám blbé připojení, ale já ve videu nevidím nic zvláštního kromě mikrovlnky.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADAMIRA: get lost
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ADMIX: Predjizdejici z kategorie "sedni si do toho sam, a naper to do skaly, hlavne nevezmi nikoho s sebou". Velmi obtizne vybrat nejvetsiho dementa.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Stane, ještě ho chudáka tahat po soudech :/

    Do místa nehody Weisse dovedla objížďka. Střet si nepamatuji, řekl soudu - iDNES.cz
    https://jihlava.idnes.cz/...iss-vysocina-pll-/jihlava-zpravy.aspx?c=A171004_063924_jihlava-zpravy_mv
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    ADMIX: Jeste jeden zaver se da udelat: RASHA! :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ADMIX: ou...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MUADDIB: </irony>
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ADMIX: asi jako... ADMIX z článku...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MUADDIB: To je sofistikovanej zaver z takovyho videa :))
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ADMIX: a drtivá většina se udála na přerušovaný... čáry fakt nejsou problém...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SITH: :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam