• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RALI
    RALI --- ---
    VYWERN: o tom zadna, ale plynule razeni ve chvili kdy se tam jeste dojizdi dejme tomu 80 se spis ridim tim kde je misto nez samotnym zipovanim.

    BLONDYNKA: mam spis opacne zkusenosti az na vyjimky...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    BLONDYNKA: nahodou, uz jsem to i u nas zazil, ze se to hezky radilo na konci a jelo to :))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VYWERN: "kde to ridici umi, tak to funguje" - jo, takže u nás skoro nikde :-D Z mé zkušenosti - všichni se zipují jen tam, kde to mají polopaticky nakresleno na ceduli jako u blbečků. Jinak ne.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RALI: zip je zip a funguje, kdyz lidi delaji co maji, nechaji mezeru a na konci se stridave radi. Ten konec je tam proto, aby se dalsi a dalsi ridici nepodjizdeli. A ze zkusenosti, kde to ridici umi, tak to funguje a plynule.
    HUGO
    HUGO --- ---
    PNXNTDD: zajímavé jak se může lišit pohled na věc; pro někoho je nebezpečný "loudal", zatímco ten co se za volantem nedovede kontrolovat a kvůli několika minutám rozdílu ohrožuje život svůj i jiných riskantním manévrem je jaksi z obliga; teda já se nedávno také táhnul v noci po okresce za někým co jel 80-90 na úsecích kde se jezdí 100+ a prskal jsem jak křeček, ale že by byl nebezpečný, to by mě nenapadlo :)
    SPM
    SPM --- ---
    RALI: úplně nejlepší jsou ti, co se tam nacpou 500m před koncem, zablokují ten pruh ve kterém stojí, autu v tom druhém se tam naserou úplně natěsno a pak tam ve finále nepustí toho, kdo tu přednost má...
    RALI
    RALI --- ---
    VYWERN: spis hovori o situaci, kdy tam jeste zadnej spunt neni a prirozene se to radi pred zuzenim, takze vlastne o zipu vubec nemluvi :)
    Jinak taky dojizdim az na konec, a pak se radim. Ridici kteri se radi driv akorat prodluzuji frontu v prubeznem pruhu a mnohdy tim ze se tam chteji nacpat a nemaji na to misto, zablokuji i pripojovaci pruh.
    DIVA
    DIVA --- ---
    Ja v zipu najedu az dopredu a poucuju. Toho kretena v superbu nepustim, jedu abych nesla objet, vecpu se i tam kde me nechcou, pricemz jsem zatim v tehle hre o lak neuhla, kdyz nekdo nepusti ridice prede mnou, zaradim se kam bych mela kdyby pustil a pustim vynechaneho, a vubec proste vsechny naseru. S potesenim. Mam cas, v noci mi odesel altik, muzete mi vysvetlit jak jsem mimo .)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Já v zipu dojíždim až úplně nejdál a pak až se cpu. Kretén v superbu

    Lajna 6. díl - Silná vůle (Trailer Official)
    http://www.youtube.com/watch?v=VRAdz9px-AA
    AMANT
    AMANT --- ---
    zip je k lasce schudecek
    s uctou lojza hudecek
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    FORTRESS: jo, ale se zipem je mimo.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Konečně expert který nedémonizuje rychlost a drahá rychlá auta.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ČEŠTÍ ŘIDIČI: Když v autě poučujeme ostatní, jsme nebezpeční, říká expert - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...-hudecek-dopravni-psycholog-gzq-/domaci.aspx?c=A171204_161624_domaci_hell
    RAV
    RAV --- ---
    PUPEK: ten co je na hlavni ma prednost i kdyz se v krizovatce otaci...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    PUPEK: mas prednost ty protoze jedes po hlavni
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    DARK_SAVANT: WYMA: díky, samozřejmě se to odehrálo zcela bezpečně, jen pán najíždějící z vedlejší gestikuloval, jako kdybych mohl za všechno zlo světa
    SPM
    SPM --- ---
    SITH: ne, pokud ten autobus stojí. Pokud je tam jednoduchá plná čára, lze přes ní objíždět stojící překážku.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SITH: Podobná situace jako nedávno ten kamion v tunelu co předjížděl přes plnou..
    SITH
    SITH --- ---
    ok, díky .)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SITH: podle mě platí, že chyba nebo porušení předpisů někoho jiného tě neopravňuje k vlastní chybě nebo porušení předpisů. On je na hlavní, ty nejsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam