• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SAMOUT: Annoying Orange level 100!
    LOPIK: No, ono _jezdí_ samo všechno. Asi tak, jako "tramvaj vždycky zastaví...buď sama, nebo o něco."
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SPM: no, ze by se zrovna cesi nejak nekde pousteli :)
    SPM
    SPM --- ---
    VYWERN: tohle byly skopcacky v praze. asi zapomneli, ze je uz po valce a tohle neni treti rise :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SPM: tak ja rusaky v CR taky nepoustim, nikdy nevis :))
    SPM
    SPM --- ---
    kdo že to řikal jak se na západě jezdí líp a v pohodě? Právě jsem si užil zip, kde na mě vyšlo místo před X5ku s Německou značkou a nějakejma blonďatejma slepicema uvnitř. Než mě pustit, tak se radši narazil centimetr na auto před sebou a ještě divoce gestikulovala, že mě nepustí...
    SPM
    SPM --- ---
    mně tam padla nějaká otázka typu jaké jízdní pruhy smí využít na tří nebo víceproudé silnici řidič vozidla přesahující hmotnost 3,5t s maximální konstrukční rychlostí 45km/h nebo méně. Vysloveně relevantní otázka na Bčkových řidičák :-D
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PNXNTDD: tak pro jizdu nepodstatny kraviny tvori tretinu testu.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CAIDEL: taky jsem tam měla jezdce s koněm, asi je to aktuální téma :-D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    No já jsem měl dvakrát blbě otázku co musí dělat řidič v tunelu když se mu pokazí auto, dvakrát jsem dal namísto "zastavovat jiná vozidla" tak "zapnout výstražná znamení" a pak v otázce "která značka neumožnuje jet místo 30 kmh 25kmh, tak jsem vybral místo hranaté modré kulatou modrou značku. (v životě jsem takovou značku neviděl a mám dojem, že před deseti lety to ani nebylo)... a zbytek nevím co jsem měl špatně... ale vím, že to byly nějaký naprosto pro jízdu nepodstatný kraviny.
    DAVETESS
    DAVETESS --- ---
    Dvě chyby (délka brzdné dráhy, použití denního svícení).
    ...20 let po autoškole... 8-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    V pohodě. Chyby jen ve věcech týkajících se koňů (měl jsem tam na ně dvě otázky) nebo nějakých formálních lhůt, což mé svědomí opravdu netrápí :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Jedna chyba - špatná odpověď na otázku, jaké parametry musí splňovat nádoby na záložní palivo :-D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: pro zajimavost z autoskoly jsem 19let a mel jsem to za 8 minut s jednou chybou :)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    PNXNTDD: to je pekna kundovina :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PNXNTDD: 49/50 bodů :-) Seknul jsem se jen v názvu značky (prostě odlítající štěrk)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    jenom tak pro zajímavost.. dejte si online testík z autoškoly :D Já jsem po deseti letech řízení měl pět odpovědí špatně... :D http://www.autoskola-testy.cz/
    BLAF
    BLAF --- ---
    KORKMAZ: Treba je to chytrejsi, nez se zda... zkus si pred testem zobnout nejaky benzodiazepin :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Když už se nakouslo autonomní řízení i asistenti - jak funguje ten asistent únavy u řidiče? Zkoušel jsem to "uměle" vyvolat a nic. Jinak jestli je to jen časová smyčka třeba na jízdu X hodin v kuse bez zastavení tak to moc sofistikovaný asistent teda není.
    GORG
    GORG --- ---
    PNXNTDD: před časem jsem četl,že Mercedes chystá plně autonomní vozidlo na trh pro rok 2020. nevím jestli stíhají ,ale mělo jít už o komerční produkt.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    SPM: Nejsmutnější na tomhle je, že se najdou už dneska lidi, co si tu Teslu koupít kvůli tomu, že si myslí že to jezdí samo.. nedávno mi o svým otci a tomhle a o tom jak mu pak nechtěl nikdo vrátit (překvapivě ;-) vyprávěl nějakej holanďan..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam