• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: dobre zaseklej kazetak, tvoje dojmy versus Zdroje dat: Jednotná dopravní vektorová mapa, Centrální registr vozidel
    aha, tak jasne hlavne, ze to tak citis ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: cely sis to vycucal z prstu, ale co uz, internet to snese ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Ačkoliv jiné značky mají na 10 tisíc kilometrů dvojnásobnou nehodovost, tak škodovek je hodně. Jedna škodovka je z poloviny tak nebezpečná než BMW, ale škodovek je třeba 10x tolik. Takže máš 5x takovou šanci, že tě naboří škodovka než BMW (ten desetinásobek jsem si ilustračně vycucal z prstu, ale určitě jich je víc než dvojnásobek)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AXTHEB: vy s tim neprestanete :D .. ale ja taky ne :*
    Na nehodovost má vliv stáří auta a zkušenosti řidiče, na značce nezáleží | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...vliv-stari-auta-a-zkusenosti-ridice-na-znacce-nezalezi_201508071630_pkoci

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BLONDYNKA: Ehm, má tam být "jdi", ehm.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADMIX: Na dálnici, tj. kos měnil pruhy
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ADMIX: Na dálnici ne, no. Jdu znova do autoškoly.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    BLONDYNKA: Prednost zprava ti nic nerika?!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    PHAILO: Odnesl to ale jen on, žejo. Já měla na masce kousky kosa a to bylo určitě větší maso. Byla jsem na dálnici a vlítl mi tam zprava. Blbec.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    BLONDYNKA: To si nejsem tak jistý. Jeden vrabec to do mě napálil (byl jsem na hlavní) čelně a zůstal mi ještě týden v masce.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Nejméně nehod způsobí myši a vrabci, ale nevím, v jakem pořadí.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Zapomněli jste na psy. Ti způsobí fakt minimum nehod.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Nejvice nehod zpusobi strizlivi ridici. Jake si z toho vzit ponauceni, je na snade...
    DIVA
    DIVA --- ---
    Nejbezpecnejsi auta jsou veterani, statisticky videno. A nejlepsi ridici kvadruplegici. Cisla hovori jasne.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    GRANTORINO: Když budeš mít nehodu, bude to pravděpodobně se škodovkou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KRUPAN: dekuju za odpoved.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BLONDYNKA: ja nekoho urazil?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    GRANTORINO: z ty statistiky vyplyva proste hovno :)) ale vzhledem k tomu, ze je na silnicich vic chlapu, tak je vysoce pravdepodobny, ze to bude s chlapem :)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KRUPAN: o každé statistice můžeš říct, že je zkreslená, vylhaná, cokoli. Ale aby už jen to, že sem tu statistiku někdo postne, vyvolalo shitstorm a osobní urážky, to je trochu moc, ne?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KRUPAN: hele, reknu to jinak, co vyplyva z te etatistiky? Kdyz budes mit nehodu, bude to spis se zenskou nebo s chlapem? Ciste generalne jako zaver, bez ohledu na procenta skutecne ridicich ci neridicich atd.
    Bude to spis vina zensky nebo chlapa?
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    BLONDYNKA: ja nikomu sodu nedal, jen jsem poukazal na to, ze statistika nize uvedena neni uplne nejlepsi. v pohode, mej si vypozorovano co chces, ja ti to neberu
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DAVETESS:
    KRUPAN: Jste legrační, pánové. Když Grantorino napsala, že něco vidí nebo si všimla, dostala sodu jako blázen, že to, že něco vidí/nevidí, nic neznamená, a teď se tu oháníte tím, že "vidíte". Já zas vidím, že po městě jezdí stejně tak žen jako mužů a že počet řidiček (tedy aktivních) docela stoupá. To, že za většinou vážných nehod jsou chlapi, je prostě fakt, poměřování péra je totiž v autech zvláště nebezpečné. Ostatně, když mě agresivně a nebezpečně předjede nějaké auto, které jsem si dovolila předním předjet, protože jelo pomalu, není za volantem nikdy ženská, vždycky je to chlap. Když už tedy mluvíme o vlastním pozorování.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam