• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SITH
    SITH --- ---
    DANYSEK: to nebylo fnukani, ale jen konstatovani ze se to tak tam deje. To ostatní sis jej vymyslel v tvý palici
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    THE_MIRACLE: problem je, ze ridic je obecne ponekud nedostatkovy zbozi na pracovnim trhu. takze papiry dostane a firmy naberou kdekoho... a jsme tam, kde jsme... :-)
    SITH: ja se zeptal... ale to fnukani na tema "sranky jsou dole moc dlouho" me vzdycky pobavi... neexistuje argument, ktery by ospravedlnoval to, ze si ridic o sve vuli na prejezd s aktivni signalizaci vjede. Uz vubec ne kvuli usetrenejm par minutam.
    WANAH
    WANAH --- ---
    PNXNTDD: teď je situace taková ze řidiči chybí a berou kohokoli, to není úplně super konstelace pro spolehnutí se na úsudek řidičů.

    Jestli považuješ protiargumenty za cechackovstvi, notabene když tvůj jediný argument je “šlo by to” tak OK. Ale asi se na diskutování vyprdni...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    THE_MIRACLE: ...což se vlastně rovná tomu, že je to debil (a vůbec nemá mít papíry na náklaďák)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: přirovnal bych to jako ke zbraňový politice, styl USA možná "funguje" v USA ale díky bohu na nebi (a to jsem ateista) že to takhle není u nás (a to se považuzju za pro-gun človíčka).
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DANYSEK: má to podle mě dvě příčiny. Buď se mu udělalo špatně a nebo je to debil. Ještě mě teda napadá, že prostě čuměl na film...
    SITH
    SITH --- ---
    DANYSEK: to jsem neřekl, ty demagogu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DANYSEK: jj cekal jsem rumuna nebo poláka, ale opravdu nemám problém věřit tomu, že takovýhle lumeni jsou i u nás

    Tak jestli je i z druhý strany tak bych to fakt někde za stromem ukončil, jakej je důvod nechavat ho chodit po týhle planetě?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PNXNTDD: já myslím že už tu bylo několikrát vysvětleno, že je to prostá fyzika + specifikum českých dálnic

    Nevím kde v tom vidíš to čecháčkovství, já z toho mám upřímě řečeno hrůzu, stejně jako ze všech možnejch pokusů povolovat alkohol kde by se neměl apod. - tam by pak to tebou zmiňované čecháčkovtsví přišlo na řadu.

    "Můžu 120 kde chci!" - "Dvě piva jsou dovolený, ale já jsem zvyklej, já můžu před jízdou piv dvacet pět" atp.


    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SITH: Takze kdyz je strasne dlouho cervena na krizovatce, tak tam taky muzu jet? :-) Zrovna v Praze je dlouha cervena naprosto bezny jev, staci krizovatka s preferenci MHD, kde si zeleou "podrzi" autobus, zatimco ty cekas... :-D
    THE_MIRACLE: tak zajiste, ono obecne prejezdy v obvodu stanic holt nejde snadno ovladat jizdou vlaku jako na sire trati... takze je to zavisly na navestidlech a postavenych vlakovych cestach. Ono to lip dost dobre nevymyslis (tam asi leda podjezd, ale to je spis na mesto, aby si ho zafinancovalo, kdyz jde o pro mesto dulezitou spojku). V zasade muzes bejt jeste rad, ze to depo tam uz pozbylo na vyznamu... jinak by ty sranky byly dole jeste vic :-)
    ADAMIRA: zavora je z obou smeru, pochopitelne... :-) Co tam dotycny vyvadel tezko rict, ale podle fotek auta slo o nekoho z CR... :)
    PNXNTDD: jestli on prave neni problem v tom, ze vetsine ridicu ten usudek jaksi chybi... a sve schopnosti radi precenuji... viz nize :-) Ono samozrejme z druhe strany bude tlak i ze strany dopravcu - abys rychleji jel, i kdyz zrovna jses uz unavenej a tudiz bys podle "usudku" nemel valit 110, ale radeji tech 70 (nedejboze zastavit na pauzu). Nema smysl si nalhavat, ze prachy jsou na prvnim miste, casove vse vse zene na krev - a na nejakej vlastni usudek ridice kali bilej tesak...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    A já bych se teda 110km/h pro kamiony na českých dálnicích vůbec nebál. Jsou úseky kde by to šlo úplně bez problémů, samozřejmě nějaký táhlý zatáčky a horší úseky, to ať je na řidiči a jeho schopnostech a úsudku. Já se musím trošku smát tomu čecháčkovství, zvýšit rychlost by šlo, ale hned dostaneš deset odpovědí proč to nejde a proč to nemůže fungovat, místo toho aby lidi přemýšleli nad tím jak to udělat. Bavíme se o směšných deseti až dvaceti kilometrech navíc.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DANYSEK: a z druhýho směru je taky závora? To s tou soupravou chtěl fakt prokličkovat???

    Jsem fujky fujky zlej nehodnej a naštvanej vidle bla bla bla bla, ale nebylo by lepší podobný experty o kousek dál prostě popravit a udělat tak něco pro další generace?
    SITH
    SITH --- ---
    THE_MIRACLE: nj, já jednou vožralej v kralupech sedl na špatný motorák a místo do slanýho dojel do velvar tou krátkou trasou. Konec světa
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    SITH: tenhle celkem jde. Horší je ten u nádraží. Tam se čeká někdy i čtvrt hodiny a projede třeba pět vlaků sem a tam. Teď je tam provoz menší, páč se jim pod krematoriem propadla vozovka a je to tam uzavřené...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DANYSEK: Jezdím tam poměrně často - nebydlím daleko. Bylo to myšleno jako vtip.
    SITH
    SITH --- ---
    to je ten přejezd kde je červená strašně dlouho a místní borci to tam samozřejmě projíždí
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    THE_MIRACLE: pokud by na tom prejezdu nenechal podvozek, tak bude mit dost problemu to tam v tech zatackach 120 vubec ukroutit volantem. :D
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DANYSEK: Kdyby jel 120, tak to stihl :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RALI: E = mv² , z toho se nedá vykecat. A bohužel pravidla provozu nelze dělat zvlášť pro sofistikovaný a zvlášť pro ostatní:(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    RALI: nejspis si to myslel i tem borec zrovna dnes u Kralup...ze ma sofistikovany stroj, co zvladne ledacos...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam