• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EXAGE: Podle známýho tramvajáka je tohle nejobvyklejší metoda tváření plechů za studena. "Mám nalevo tramvaj, budu chtít odbočovat, mám nalevo tramvaj, mám nalevo...bacha tady napravo mi tam někdo jede, dobrý, na hlavní jsem...jo a tady už chci doleva- KURVA, TRAMVAJ! *řach*"
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    PNXNTDD: Škoda, že to video končí tak brzo, tenhle blb mě na tý magistrále dost těsně minul, potom to napasoval do svodidel (asi si myslel, že se s tím maličkým vozem protáhne vedle aut odbočujících na Spojku) a zdrhal někam do křoví.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    PNXNTDD: kdokoliv kdo ujizdi, tak je bud ozraly, na fetu nebo blazen. Tzn. racionalni uvazovani tu chybi :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PNXNTDD: to si musíš frčet piko, aby jsi pochopil :)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Já jako celkově vůbec nechápu tu snahu ujíždět, kór ve městě a s vozidly jako je karavan, nebo obyčejný auta střední třídy... Jako mít nějakou rs4 na dálnici tak by tam asi nějaká šance na ujetí byla, nebo evo, STI na okresce... ale ujíždět třeba v passatu nebo podobné krabici, to je prostě utopie :D
    RALI
    RALI --- ---
    BLAF: zmastenej superhero, cekal ze vzletne a zmizi v sousedni galaxii :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    PNXNTDD: By me zajimalo, jestli si fakt myslel, ze jim s tim obytnakem ujede
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    no tak tohle je dobrej čurák...

    HONIČKA KARAVANU V PRAZE SE STRÁŽNÍKY
    https://www.youtube.com/watch?v=mlOH5ox7s1M
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    EXAGE: o tom to přece není...
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    HANZO: ten dement, co to zastavil, ty retezy nemel. dobre mu tak :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    KRUPAN: jo, přesně proto jsme zastavili taky. protože nějaký idiot měl potřebu zastavit uprostřed ničeho. ale naštěstí se zase rozjeli
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    HANZO: tak bozak je stridave zavren a otevren od min. tydne. ja taky jel bez nandanych retezu, z abertam na plesivec, vyjel bych to, kdyby tam nejakej vymastenec nezastavil pozdravit kamarada, co si to tam stradoval pesourem. samozrejme tam zastavil asi 8 aut a nikdo uz se nerozjel. tak osazrnstvo aut vyskakalo a jalo se nandavat retezy. ti, co je nemeli proste smolik. :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    KRUPAN: hele, o víkendu jsme jeli na Benecko s Passatem předokolkou bez řetězů. předjížděli jsme i čtyřkolky cestou do toho kopce na vrstvě uježděnýho sněhu a ledu.
    není to jenom o technický výbavě.
    občas sem se trochu bál, jestli se to rozjede nebo budu muset vyndat řetězy z kufru, ale vždycky se to naštěstí rozjelo. ale co tam občas někteří lidi předváděli, když najížděli do mezer mezi zapadlé autobusy a pak se tak zasekli byl tedy opravdu děs.
    se divím, že třeba v božím daru zavřeli silnice až dneska.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    KRUPAN:

    SPM:

    jojo, to je o ridici a ne o technice :D
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: v pátek byly v Praze 3 centimetry sněhu, který v některejch místech chvilku držely, pač bylo pod nulou a nestačili to hned rozsolit. Když jsem viděl, co v tom ty předokolky předvádějí, tak by snad měly jezdit v řetězech i na tomhle. Nebo radši nevyjíždět vůbec :-)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    HAMSTER: Nepochybne, ale ono se to od klavesnice vzdycky tak nejak vyresi lip.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ted o vikendu v krusnych horach - nechapu, ze tam nekdo, kdo nema ctyrkolku, jede ted bez retezu!! a ze jich tam bylo, takovech expertu :)
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    EXAGE: Možná by stálo za to koukat kolem sebe a ne jen 20m rovně před auto....
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Sledujes jo?... Vsecko je to tvoje vina, abys vedel :))) "nemas jezdit tak, aby si neubrzdil cokoliv".. Jinak je " znamka spatneho ridice"
    [ TRISSIE @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-( ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam