• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    WANAH: treba si myslel ze je pod mostem barikadniku, proto ta nehoda :) zajimalo by me jak se mu to povedlo, pisou ze nevybral zatacku, ale moc mi neni jasny jak to tam takhle mohl poslat...aspon ze meli stesti ze to trefil takhle mezi sloup a zed, ne primo do nej
    WANAH
    WANAH --- ---
    ANDR3E: Ti policajti si vlastně zaslouží, aby o nich veřejnost informoval někdo, kdo si plete mosty. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Driving skills PCR

    Hlídka spěchala v Praze prověřit znásilnění. Policista auto zdemoloval o sloup - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ala-v-praze-proverit-znasilneni-policista-auto-zdemoloval-o-sloup-40320590



    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    DARK_SAVANT: tramvaje jsou soucasti bezneho provozu, jen maji prednostni pravo na svoje koleje (nesmis ani omezit prujezd tram). na poskozene useky se davaji pro tram omezene rychlosti, ale tady to nebyla stavba, tak je klidne mozne, ze tam nebyla (nevidim ji v zaberu).
    Jak pisou ostatni, brzdit se da, kdyz predpokladas problem, ne kdyz ti vjede auto bez varovani do protismeru.
    Jen pro predstavu, ta krabice ma 65tun...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DARK_SAVANT: To je ale na velký dráze v situaci "porucha zabezpečovacího zařízení," nikoli libovolný nesignalizovaný přejezd. Tahle metalurgická operace se bohužel stává i na křižovatkách se semaforem, typicky Zahradní město: "brm brm brm, co je výrazně menší nebo větší než auto, to nevidím."

    Ostatně, na Barrandově jsme takhle přišli k železničnímu přejezdu, pak k signalizovaný křižovatce, a stejně se to tam děje furt.
    JOHY
    JOHY --- ---
    TOOMIX: tam jsem jel okolo, řikal jsem si, jak se tam dostal
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    LOPIK: On/a možná odbočoval do té ulice vpravo z pohledu kamery, neotáčel to.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DARK_SAVANT: To by musela jezdit krokem vsude - ten tramvajak s tou dodavkou ani nepocital - koukal na auta naproti, ktery staly, ta dodavka tam uplne nesmyslne otacela..
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    TOOMIX: u tohodle by me zajimaly i podrobnosti - chapu, ze je vina na strane ridice dodavky, ale nemela by ta tramvaj na podobnych usecich jet krokem?

    (pamatuju si z vlaku, ze kdyz jsou rozbity prejezdy, tak se tam jezdi fakt krokem a jeste predtim nekolikrat troubi..)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Těžká dopravní nehoda - Tramvaj vs. Dodávka
    http://www.youtube.com/watch?v=oPclJKdyXfQ
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    SPM: Legendy, že rouška zajistí ochranný štít a nezranitelnost, se nepotvrdily.
    SPM
    SPM --- ---
    Ale zase měl roušku, to se musí ocenit :-))
    FAT
    FAT --- ---
    GLOBETROTTER: Já ji zapínám v okamžiku usednutí za volant. A taky i kvůli pumpičkám, co si života nevážej.
    :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    FAT: Asi jsem to blbě formuloval. Samozřejmě ne každá pumpička má pocit nesmrtelnosti a pocit, že je nad zákony. Ale takových, co ty pocity mají, je na silnicích celého světa víc než dost. I kvůli nim mám zapnutou kameru.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOOMIX: škoda, to moh bejt čistej darwin. představa, že ještě někomu vlítne pod kola a ten to bude muset odsedět..
    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: No to je ale blbec...
    :-(
    A to jsem pumpička taky, ale zřejmě ne [ GLOBETROTTER @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-( ] standardní...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOOMIX: Dobrej idiot.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX: Tak standardní chování pumpičky, co má pocit nesmrtelnosti a současně pocit, že se ho zákony netýkají. Běžný obyvatel snad všech zemí světa.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Železniční přejezd Březhrad 26.03.2020
    http://www.youtube.com/watch?v=YkjXNRVpxKs
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PNXNTDD: Tak to je jasné. Nesmíš se přiznat a nesmí Tě někdo nabonzovat / policajt vidět, jak piješ před jízdou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam