• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    TOMBRIDER: Pravda, to video teda neni vubec v dobry kvalite, holt Mio, ale nevidim tam ani naznak nejakeho uhybneho manevru nebo razantniho brzdeni, pritom ta Fabie je videt uz kdy a muselo mu bejt jasny, ze to tam posle.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    EXAGE: Tragickej stejně? Neblázni, už šel na brzdy jen jak viděl náznak vjezdu. Jestli jel cca 80-90. Tak to dobrzdil statečně. Koukni na fotky. Předek dodávky není zbombenej a fabie je vcelku. Za mne palec nahoru. Evidentně nespal za volantem
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    TOOMIX: Ten v tý dodávce teda tragickej úplně stejně.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TOOMIX: nejenom zrcatka, ale demence se otacet tady, zvlast kdyz o 100m dal je kruhac. pizda je to :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    zrcátka, zrcátka...

    Řidička vjela při otáčení před dodávku plnou dětí, střet natočila kamera - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...auto-skoncilo-na-strese-po-stretu-s-dodavkou.A201026_085111_praha-zpravy_rsr
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Na Jihlavsku bouraly dva traktory. Jeden řidič namol opilý, druhý bez řidičáku - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...u-bouraly-dva-traktory-jeden-ridic-namol-opily-druhy-bez-ridicaku-40339937
    SPM
    SPM --- ---
    Z cyklu neuvěřitelné příhody na jižní spojce: viděl jsem tam už leccos. Ale bezdomovce tlačit nákupní vozík s bordelem, to je premiéra :-D
    YOT
    YOT --- ---
    Za mě je tohle auditko zábavnější než ústav. Co na tom že mi vždycky, když sem vlezu, zůstane v nose úplně stejně smrad jako po čtení diskuzí na novinkách...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KRUPAN: Kdyby měl u sebe gram trávy, moh dostat deset let. Takhle jenom zabil dva lidi, no tak co. To neni tak společensky nebezpečný, jako jointy.
    FAT
    FAT --- ---
    KRUPAN: Doufám, že se žalobce odvolá.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KRUPAN: Realita je horší, než titulek. Dostal rok s podmínkou na dva roky. Kdyby dostal dva roky s podmínkou na deset let a na doživotí bez řidičáku, tak asi OK. Ale tohle je výsměch. Pokud neumí jet tak, aby zvládl řízení, nemá co mít řidičák.
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    nechápu
    Za sražení kočárku a smrt dítěte dostal řidič dvouletou podmínku - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-pelhrimov-humpolec-podminka-trest-vysocina.A201006_135433_jihlava-zpravy_mv
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HANZO: frezovat by to bylo docela pracne... nastrikat plast pres sablonu je podstatne jednodussi.
    SPM
    SPM --- ---
    HANZO: není, normálně přes to namalované značení. I to bylo cítit, ten pruh jak je přerušovaný, tak ten zvuk/vibrace se objevuje přesně v tom intervalu toho pruhu.
    HANZO
    HANZO --- ---
    SPM: není to vyfrézované?
    SPM
    SPM --- ---
    Tak jsem včera zase našel nový způsob teroru... Jel jsem po Evropské, kde po celkem dlouhé části u centra je namalovaný ten ochranný cyklopruh. Tedy ten, co vlastně nikomu nedává žádná práva a maluje se tam, kde není místo, takže se tam auto nevejde, aniž by do něj nevjelo :-) Akorát nějakého vypatlaného retarda napadlo ten pruh namalovat z takové té vibrační barva, co se používá třeba na dálnicích, kde to v autě dělá bordel. Jel jsem transitem, který se nepřekvapivě do zbytku toho pruhu nevejde. Takže jsem si mohl vybrat, jestli budu atakovat auta v levém pruhu a lízat je zrcátkem nebo si nechat těch několik kilometrů škubat za hlasitého randálu volantem, jak pravými koly beru ten vibrující pruh...
    RANO
    RANO --- ---
    SAMOUT: na nových sadech ani předtím rozumný povrch pro sanitky nebyl, izs jezdí cyklo/bus pruhem, který tam je v každém směru a funguje, i když v něm pravidelně lidi parkují.
    teda, pokud se to zrovna nezašpuntuje, to auta zaberou všechny pruhy a jezdí po chodníku: https://www.facebook.com/groups/129660617231731/permalink/1479384805592632/
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDR3E: Dluzno podotknout, ze davat do koleji travnik je projev velky stupidity (ne kvuli takovejmhle podesum, ale kvuli sanitkam a IZS obecne).
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Řidič offroadu v Brně vyzrál na kolonu. Zlikvidoval přitom nový tramvajový pás - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...du-v-brne-vyzral-na-kolonu-zlikvidoval-pritom-novy-tramvajovy-pas-40335226
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SPM: případně když narazíš na limity kvůli zabezpečení nemovitosti - které jsou navíc úplně idiotské, třeba u rodinného domu musíš mít super duper zabezpečené vstupní dveře, ale francouzská okna hned vedle, ty jsou z hlediska pojišťovny úplně bezpečné a k nim není potřeba nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam