• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: já jsem ta výjimka, co se po tý silnici snaží jezdit a nezastavovat u každý nehody, aby se podíval :-D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: a tak fotky "dokonceneho dila" by bejt mohly ne? :-)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: nemám :-/ jsem do toho druhýho auta, kterým jsem zrovna jel, ještě furt nedal kameru :-/
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: no tyvole... uka :)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: no, kdyby jenom v Polsku... dneska jsem vyjel od domova a kousek od baráku jsem měl to samý :-D Nedostal teda pluhem až do okna, ale auto celej bok rozpáraný jak konzerva :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PIVECEK: vzhledem k tomu ze odmitl dechovou zkousku a test na drogy si klidne mohl myslet ze je v Blave :)
    SPM
    SPM --- ---
    HANZO: já měl nedávno půjčenýho L3H3 transita a spíš nechápu, jak s tim lidi jezdí tak rychle; já byl rád, když jsem předjel kamion :-) Nicméně dodávky na mě aspoň zbytečně neblikaj a netroubí, zatímco u těch kamionů je to dost častý...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ANDR3E: Vidim spravne slovenskou SPZ? Treba jen zabloudil :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BMW jelo v protisměru na Nuselském mostě, pak uvízlo na schodech - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...k/bmw-jelo-v-protismeru-na-nuselskem-moste-pak-uvizlo-na-schodech-40342918

    HANZO
    HANZO --- ---
    SPM: hele, ono je to těžký. Taky jsem dřív rostl z řidičů dodávek a jejich předjíždění a příliš rychlého zařazování se do pravého pruhu. Ale když to pak člověk řídí, tak to celá chápe.
    SPM
    SPM --- ---
    Kamioňáci jsou vůbec takovej zvláštní živočišnej druh... poslední dobou se hodně setkávám s tím, že když vidí někoho dělat, co by úplně podle předpisů neměl, tak se můžou ublikat a utroubit... a vůbec nevadí, že při tom zároveň dělají něco takového. Poslední takový na mě blikal a troubil za předjíždění, kde to dle značení úplně správně nebylo, byť to na několika kilometrovém úseku je nejbezpečnější místo. Že ale on tam měl zákaz vjezdu a neměl tam vůbec co dělat, to bylo v pohodě :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SAMOUT: je tu par useku kde se smi dokonce 130 ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDR3E: Ale tak u vas se smi max kilo, takze to dobrzdis :-).
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SAMOUT: me se ted opet po delsi dobe stalo ze jedu v levym pruhu a kamion prede mnou zacne predjizdet primo ve chvili kdy ho dojizdim, nastesti za mnou nikdo nejel..
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    BINARY_PARANOIC: Nejzbytecnejsi cinnost na svete neni montovani blinkru do BMW, ale zpetnych zrcatek do kamionu, to nevis :-)?
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Mimochodem když už jsem zmínil vozidla IZS — před pár dny si jedu po D8, provoz mírný. Akorát dojíždím kamiony ale koukám, že se zezadu blíží záchranka — tak samozřejmě zůstávám vpravo (jinak prázdno, takže fakt byla vidět doslova na kilometry daleko). A co myslíte — jen co se záchranka přiblížila „na dosah“, začal kamion předjíždět. Já problikávám, záchranka problikává (ve chvíli, kdy by se ještě pořád mohl bezpečně vrátit zpět doprava) — a nic. Prostě si v klidu předjel své dva kolegy. Však zraněný počká, žejo. Dokážu pochopit, že při několikahodinové jízdě v pravém pruhu se může pozornost trochu vytratit, ale při předjíždění? :/
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    COWBOY: a čumím po chodcích a koneckonců i po ostatních autech, i když mám přednost
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    No, já procházela že středového tramvajoveho ostrůvku, v levým pruhu stál náklaďák a nebylo přes něj vidět - ani já na přijíždějící auto v pravým, ani ono na mě. Prostě situace, kdy to fakt blbě vyšlo.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Tak to by mělo být samozřejmé, už kvůli vozidlům IZS :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Když vstuouju do silnice, tak se rozhlížím i když mám zelenou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam