• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    podle tech fotek resp. sirce a stavu silnice uplne nechapu jak se muze stat podobna nehoda, pri rychlosti kterou by tam clovek mel jet by se to tezko stalo

    Dvě ženy nepřežily u Prahy srážku aut po smyku - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dve-zeny-neprezily-u-prahy-srazku-aut-po-smyku-40344125
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Tak ramer se detekuje lip. Laser musíš rušit. Nicméně mám to ve všech autech a maximálně tak blbej čuměj. Ale než aby se nějak zdržovali tak je pro ně lepší počkat na jinou kavku.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    PHAILO: Laser měšťákům nestačil tak si nechali do ochcávky namomotovat ramera. I to je málo tak vrámci "zklidnění" dopravy nasázeli bedny všude.
    Dokonce jsme byli včera i v TV
    Nové radary v Novém Městě nad Metují — Události v regionech (Praha) — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/...alosti-v-regionech/obsah/804548-nove-radary-v-novem-meste-nad-metuji
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PISTA1: Měšťáci mívají obvykle lasery. Proti tomu ti pomůže jen aktivní rušička, což je na hraně (resp. za, ale blbě se to prokazuje a odhaluje) a je to řádově 60k+. Klasický "antiradar" za 10 - 20k si s tím neporadí.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ANDR3E: Tak si asi letos pořídím k ježíšku antiradar :(

    Ne, fakt nejezdím jak prase. Ale město jak vypadá potřebuje vybírat prachy, tak to tu doslova obšancovali radarama.
    A nehodlám jim platit výpalný když mě to náhodou ulítne na 56 km/h (za to teď dávaj měštáci litřík)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: pokracovani :D

    Stará mě zabije, povzdechl si muž u BMW zaparkovaného v parku na schodech - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/.../stara-me-zabije-povzdechl-si-muz-u-bmw-zaparkovaneho-na-schodech-40343165
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: nn, ja jel nastesti jenom okolo :-)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: jo ja to pochopil, ze ty jsi to koupil a mas konzervu :)
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: já jsem ta výjimka, co se po tý silnici snaží jezdit a nezastavovat u každý nehody, aby se podíval :-D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: a tak fotky "dokonceneho dila" by bejt mohly ne? :-)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: nemám :-/ jsem do toho druhýho auta, kterým jsem zrovna jel, ještě furt nedal kameru :-/
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    SPM: no tyvole... uka :)
    SPM
    SPM --- ---
    KRUPAN: no, kdyby jenom v Polsku... dneska jsem vyjel od domova a kousek od baráku jsem měl to samý :-D Nedostal teda pluhem až do okna, ale auto celej bok rozpáraný jak konzerva :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PIVECEK: vzhledem k tomu ze odmitl dechovou zkousku a test na drogy si klidne mohl myslet ze je v Blave :)
    SPM
    SPM --- ---
    HANZO: já měl nedávno půjčenýho L3H3 transita a spíš nechápu, jak s tim lidi jezdí tak rychle; já byl rád, když jsem předjel kamion :-) Nicméně dodávky na mě aspoň zbytečně neblikaj a netroubí, zatímco u těch kamionů je to dost častý...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ANDR3E: Vidim spravne slovenskou SPZ? Treba jen zabloudil :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BMW jelo v protisměru na Nuselském mostě, pak uvízlo na schodech - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...k/bmw-jelo-v-protismeru-na-nuselskem-moste-pak-uvizlo-na-schodech-40342918

    HANZO
    HANZO --- ---
    SPM: hele, ono je to těžký. Taky jsem dřív rostl z řidičů dodávek a jejich předjíždění a příliš rychlého zařazování se do pravého pruhu. Ale když to pak člověk řídí, tak to celá chápe.
    SPM
    SPM --- ---
    Kamioňáci jsou vůbec takovej zvláštní živočišnej druh... poslední dobou se hodně setkávám s tím, že když vidí někoho dělat, co by úplně podle předpisů neměl, tak se můžou ublikat a utroubit... a vůbec nevadí, že při tom zároveň dělají něco takového. Poslední takový na mě blikal a troubil za předjíždění, kde to dle značení úplně správně nebylo, byť to na několika kilometrovém úseku je nejbezpečnější místo. Že ale on tam měl zákaz vjezdu a neměl tam vůbec co dělat, to bylo v pohodě :-)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SAMOUT: je tu par useku kde se smi dokonce 130 ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam