• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    THE_MIRACLE: a co presne vadi, to ze si to vyfoti nebo ze u toho zdrzuji provoz? Ja jen, ze kdyz mrknu na fcb na ruzna hasicska fora, policejni, na novinky atd, tak fotky z nehody sem davaji bezne a nikoho to nepohorsuje. Samozrejme ne mrtve lidi, ale to z toho auta taky nikdo nevyfoti, jen plechy.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MORIARTY: No, skoncilo to tusim 7:3, tak je to dost dobre mozny .-).
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Nedal pár vteřin před srážkou někdo gól?
    RALI
    RALI --- ---
    TOMBRIDER: tak to jsem prehlidnul, diky
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    RALI: "Podle informací Novinek bude prověřovat mimo jiné tablet v kabině řidiče, který se svým vozem narazil do kamionů před sebou."
    RALI
    RALI --- ---
    TOOMIX: by me zajimalo, kterej z tech pilotu to mel zapnuty, jestli ten co ty zbyle dva sundal, nebo ty co uz stali...to tam radsi nezminujou, asi by to uz nebyla takova senzace..:)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Tak ne asi...

    Alert Awake And Reckless
    https://www.youtube.com/watch?v=CVEHKRrNco4
    SPM
    SPM --- ---
    Mě osobně by víc překvapilo, kdyby na nic nekoukal. Něco takovýho už zkoušeli i policajti, ne? Že předjížděli patrovým autobusem kamiony na dálnici a na tu silnici nečuměl snad ani jeden :-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TOOMIX: Nevím, zda je větší demence sledovat za jízdy hokej (tím způsobem, že nabourám) a nebo to, že "řidiči v protisměru si nehodu natáčeli a tím zdržovali provoz". Já osobně mám jasno...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SPM
    SPM --- ---
    Ruce za to řezat... pár debilů se někde vymele a stojí pak i protisměr, kde žádná překážka neni, protože si to každej kokot musí natočit.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    THE_MIRACLE: "Nejlepší" je ten, co má v jedné ruce cigáro a v druhé telefon.
    SENIN
    SENIN --- ---
    ANDR3E: asi a na FB a jiné .. je to hnus
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THE_MIRACLE: uplne nechapu co s temi zabery pak delaji...to pak posilaji kamosum pres whatsapp?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRISSIE:
    THE_MIRACLE: Ano, lidi jsou blbí a není jim pomoci...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Policie zveřejnila záběry řidičů, jak si natáčejí tragickou nehodu v Praze - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policie-zverejnila-zabery-ridicu-jak-si-nataceji-tragickou-nehodu-v-praze-40360856
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: no driv to mohla bejt i vune polevkoveho koreni, co ridice omamila... nebo ted maji naopak abstak :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: A nejde třeba vítr od chemičky?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOOMIX: treba v Decine je podobna zaludnost taky :-) [a jo, to je ten hlavni koridor Praha-Drazdany]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam