• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THE_MIRACLE: uplne nechapu co s temi zabery pak delaji...to pak posilaji kamosum pres whatsapp?
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    TRISSIE:
    THE_MIRACLE: Ano, lidi jsou blbí a není jim pomoci...
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Policie zveřejnila záběry řidičů, jak si natáčejí tragickou nehodu v Praze - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policie-zverejnila-zabery-ridicu-jak-si-nataceji-tragickou-nehodu-v-praze-40360856
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: no driv to mohla bejt i vune polevkoveho koreni, co ridice omamila... nebo ted maji naopak abstak :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: A nejde třeba vítr od chemičky?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOOMIX: treba v Decine je podobna zaludnost taky :-) [a jo, to je ten hlavni koridor Praha-Drazdany]
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRISSIE: hehe, úplně to samé je v Mladé Boleslavi
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: dneska jsem tudy jela zas. A tentokrát ty šraňky fakt začaly padat. Stála jsem v protisměru, takže jsem měla jsem boží výhled na dva panikařící řidiče, kteří se snažili někam vmanévrovat, troubili, aby se před nimi stojící kolona nějak posunula, a ten druhý měl sakra štěstí, že jel v nějakém malém prdítku a ne dlouhém autě, protože když ty šraňky padly dolů, měl je dvacet čísel za autem.

    Lidi jsou blbí a není jim pomoci!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: no lidi na prejezdech predvadej obcas neuveritelny veci... :-)
    TRISSIE: (marne) doufaji, ze to ubrzdi...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PISKVOR: nebo jsou ty Kralupy prostě plný idiotů nějaký zakletý, tohle bylo taky tam: [TRISSIE @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(]

    člověk by řekl, že ve městě, kde neujdeš víc než 500 metrů, aniž bys narazil na vlakové koleje, lidi budou tak nějak chápat, že vlak je velkej a blbě brzdí, ale...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: Jo, ten jsem tipoval... že by zase "vyjel jsem po půl roce a čumím jak puk, že nemám vepředu živý koně"?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PISKVOR: je to tady: https://mapy.cz/s/duvazefepo

    pravda, když na to teď koukám, tudy vyjíždí "jen" vlaky na Kladno, Slaný a vůbec tímhle směrem. 240 z Prahy přes Kralupy je teď v jednom místě na začátku Kralup uzavřená, takže tímhle místem je vedená objížďka a podle toho tam ten provoz vypadá.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANYSEK: No, ale stejně by dávalo """smysl""" vrhat se do zavírajících se, že to jako ještě projedu...ale najedu na koleje, že tam zastavím, to je čistý WTF.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: jo, to budou sranky smer Zakolany/Slany/Velvary, akrat tam je problem ze to je navazany na stanicni zabezpecovacku/navestidla a ne na jizdu vlaku, takze se tam stoji dlouho... koridor primo v Kralupech mimourovnovej je (ale dal uz taky moc ne... viz mj. "slavnej" prejezd u Vranan)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: Počkej, koridor je přece mimoúrovňovej, to by si nikdo nelajs - není to ta trať do Zákolan?

    Asi je to týž typ blba, který se u pokladny musí nalepit přímo na tebe, aby mu ta pokladna neutekla a neschovala se... zajímavý je, že na pražskejch "lokálkách" (Hlubočepy, Satalice, Chuchle) tohle nevídám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nevíte někdo, co lidi pudí, když vidí za přejezdem stojící kolonu, mocí mermo popojet o těch pár metrů a zastavit přímo mezi šraňkama?
    jako kdyby to bylo někde na lokálce, kudy jezdí vlaky v pondělí a ve středu, tak ještě dejme tomu, ale tohle bylo vedle hlavního nádraží v Kralupech, na hlavním koridoru Praha-Děčín, dopoledne, kdy tam ty šraňky padnou co pět minut...

    jela jsem tudy za posledních pár týdnů několikrát a pokaždé, fakt pokaždé nějaký takový blbec.
    SPM
    SPM --- ---
    SENIN: jo, tak to jich včera v tom případě bylo víc :-)

    PISKVOR: hele jo, žádnej řidičskej výkvět na tý silnici to neni. Ale od doby co ven vylezly ty lopaty je to ještě fakt o hodně horší. Dřív jsem dokázal aspoň do tý Prahy dojet normálně. Od doby těch úžasnejch pruhů na 2,2 metru to stojí i 20km za Prahou a na 40km cesty si vystačim s jedničkou a dvojkou.

    DANYSEK: jdu si vzít měsíční dovolenou :-) předpokládám, že ten plynovod na Bohdalecký do tý doby taky nedodělaj.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: U Svehlovy.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Ten V Korytech, nebo na Seehlove na druhy strane Zahradnaku?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: v cervnu znovu zavrou podjezd na Prubezny a to teprve uvidis pohromu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam