• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: no driv to mohla bejt i vune polevkoveho koreni, co ridice omamila... nebo ted maji naopak abstak :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: A nejde třeba vítr od chemičky?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOOMIX: treba v Decine je podobna zaludnost taky :-) [a jo, to je ten hlavni koridor Praha-Drazdany]
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TRISSIE: hehe, úplně to samé je v Mladé Boleslavi
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: dneska jsem tudy jela zas. A tentokrát ty šraňky fakt začaly padat. Stála jsem v protisměru, takže jsem měla jsem boží výhled na dva panikařící řidiče, kteří se snažili někam vmanévrovat, troubili, aby se před nimi stojící kolona nějak posunula, a ten druhý měl sakra štěstí, že jel v nějakém malém prdítku a ne dlouhém autě, protože když ty šraňky padly dolů, měl je dvacet čísel za autem.

    Lidi jsou blbí a není jim pomoci!
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: no lidi na prejezdech predvadej obcas neuveritelny veci... :-)
    TRISSIE: (marne) doufaji, ze to ubrzdi...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PISKVOR: nebo jsou ty Kralupy prostě plný idiotů nějaký zakletý, tohle bylo taky tam: [TRISSIE @ Klub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(]

    člověk by řekl, že ve městě, kde neujdeš víc než 500 metrů, aniž bys narazil na vlakové koleje, lidi budou tak nějak chápat, že vlak je velkej a blbě brzdí, ale...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: Jo, ten jsem tipoval... že by zase "vyjel jsem po půl roce a čumím jak puk, že nemám vepředu živý koně"?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PISKVOR: je to tady: https://mapy.cz/s/duvazefepo

    pravda, když na to teď koukám, tudy vyjíždí "jen" vlaky na Kladno, Slaný a vůbec tímhle směrem. 240 z Prahy přes Kralupy je teď v jednom místě na začátku Kralup uzavřená, takže tímhle místem je vedená objížďka a podle toho tam ten provoz vypadá.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANYSEK: No, ale stejně by dávalo """smysl""" vrhat se do zavírajících se, že to jako ještě projedu...ale najedu na koleje, že tam zastavím, to je čistý WTF.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    PISKVOR: jo, to budou sranky smer Zakolany/Slany/Velvary, akrat tam je problem ze to je navazany na stanicni zabezpecovacku/navestidla a ne na jizdu vlaku, takze se tam stoji dlouho... koridor primo v Kralupech mimourovnovej je (ale dal uz taky moc ne... viz mj. "slavnej" prejezd u Vranan)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: Počkej, koridor je přece mimoúrovňovej, to by si nikdo nelajs - není to ta trať do Zákolan?

    Asi je to týž typ blba, který se u pokladny musí nalepit přímo na tebe, aby mu ta pokladna neutekla a neschovala se... zajímavý je, že na pražskejch "lokálkách" (Hlubočepy, Satalice, Chuchle) tohle nevídám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nevíte někdo, co lidi pudí, když vidí za přejezdem stojící kolonu, mocí mermo popojet o těch pár metrů a zastavit přímo mezi šraňkama?
    jako kdyby to bylo někde na lokálce, kudy jezdí vlaky v pondělí a ve středu, tak ještě dejme tomu, ale tohle bylo vedle hlavního nádraží v Kralupech, na hlavním koridoru Praha-Děčín, dopoledne, kdy tam ty šraňky padnou co pět minut...

    jela jsem tudy za posledních pár týdnů několikrát a pokaždé, fakt pokaždé nějaký takový blbec.
    SPM
    SPM --- ---
    SENIN: jo, tak to jich včera v tom případě bylo víc :-)

    PISKVOR: hele jo, žádnej řidičskej výkvět na tý silnici to neni. Ale od doby co ven vylezly ty lopaty je to ještě fakt o hodně horší. Dřív jsem dokázal aspoň do tý Prahy dojet normálně. Od doby těch úžasnejch pruhů na 2,2 metru to stojí i 20km za Prahou a na 40km cesty si vystačim s jedničkou a dvojkou.

    DANYSEK: jdu si vzít měsíční dovolenou :-) předpokládám, že ten plynovod na Bohdalecký do tý doby taky nedodělaj.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: U Svehlovy.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    DANYSEK: Ten V Korytech, nebo na Seehlove na druhy strane Zahradnaku?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: v cervnu znovu zavrou podjezd na Prubezny a to teprve uvidis pohromu :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SPM: To nebude opravama. Půlka lidí řadu měsíců nejezdila, půlka je nervní z tý první půlky, že jim překáží, a půlka jsou kreténi jako vždycky. To jsou celkem tři půlky oproti tý obvyklý polovině nebezpečných magorů ;)
    SENIN
    SENIN --- ---
    SPM: nene to bylo před Prašným mostem ... člověk aby byl pořád ve střehu, jestli nepotká nějakýho debila.

    Tak opravy tomu nepomůžou, to je jasné. Dneska to bylo pekelný, jak ještě prší.
    SPM
    SPM --- ---
    SENIN: Nebyla to náhodou křižovatka Záběhlická / V Korytech? :-) Tam jsem přesně tohle před chvilkou viděl...

    Jinak nenazval bych to do starých kolejí. Tím jak zase rozjebali všechno, co rozjebat šlo a i to, co nešlo, tak ta doprava je mnohem horší, než kdy byla za plnýho provozu. Vlastně takhle strašný jsem to nezažil ještě nikdy...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam