• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    RANO
    RANO --- ---
    FRIZER: reaguju spíš obecně do diskuze, ale toho zmíněného si spíš všimnu, častěj mě reálně vyprasí nějaký passat b5 nebo bílý hyundai slash škodovka v anonymní barvě :)
    blinkry řeším jen když je evidentně nebezpečný je nedat (já ukazuju směr vždycky), dnes několikrát vw t5.

    ale co mě fakt sere jsou kokoti, co když (na kole) někoho pouštím na přechodu, projedou. není to ani tak, že bych ze 30 kmh šel na nulu, prostě pár vteřin čekám, člověk se rozchází, kontroluje silnici za mnou, a najednou cukne, protože nějakej kretén mě objede na kreditku a prostě to projede. i kurva dneska na 2+2 proudu s ostrůvkem, kde čekal i řidič v rychlejším pruhu (takže kdybych rozmáchnul rukou, je zrcátko pryč tvl).

    ... tak snad to tu nikdo nedělá.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    VYWERN: Já mám teda též zkušenost že nejvíc prasi Audi, BMW, dodávky a Suvy....ale asi jsem jen oběť jakéhosi davového nevědomého vnímání.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    TOOMIX: Chcípáci bezohledný
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    RIMSAK: z tvého příspěvku usuzuji, že z nějakého důvodu považuješ Audi za luxusní značku..... v tom nemám moc přehled.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: tak zrovna od člověka kterej řidiče soudí podle toho jakou maj barvu kůže to fakt sedí :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: ja nejak nemam naladu ani cas resit s trollama neco, co nechteji pochopit a klidne si mysli co chces :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: sousedovic koza, ukrajinky za volantem, bla bla bla a pak ho zabalil a usekl

    ne, prosím vysvětli mi v čem je jednoduší nadávat na někoho v BMW než na někoho ve škodovce, protože to začínjá vypadat že jsi to prostě jen tak plácnul a vlastně nevíš proč
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: a o sousedovic koze jsi nikdy neslysel? :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: nevím jak s tím souvisí Ukrajinky nebo co, ale zajímalo by mě proč se na ně nadává "lépe".

    Jakože "škoda" se vyslovuje hůř než "BMW" nebo?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ADAMIRA: to neni myslenka, ale normalni situace v CR :) i kdyz ted tomu konkuruje nadavani na Ukrajinky v autech za milion, ktere si sem jedou pro davky :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VYWERN: "I kdyz chapu, ze na typka v audi, bmw a mercedesu se nadava lepe, jak na typka ve felde :)"

    to je zajímavá myšlenka :D

    co máš za auto? :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRISSIE: ... parkuje naštorc přes něj? ;o)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RIMSAK, SPM: znám jedno Bávo, co bliká! Potkávali jsme se pravidelně odpoledne u Kulaťáku :-)
    SPM
    SPM --- ---
    RIMSAK: jestli jenom tři... já jich během hodiny potkám tak 50 a nemám už ani sílu koukat na to, v čem zrovna jedou :-D
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    VYWERN: dnes jsem během hodiny potkala jen tři neblikače a všechno to byly ty Audi.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    RIMSAK: je dobre si uvedomit, ze nedavani blinkru neni domenou nejake znacky, ale obecnym jevem. I kdyz chapu, ze na typka v audi, bmw a mercedesu se nadava lepe, jak na typka ve felde :)
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    Dnes jsem na silnicích potkala celkem tři audiny řízené muži středního věku, kteří jeli stylem "ochabuje mi penis, tak nedávám blinkr". To už je celkem statistický signifikantní.......
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem kupoval novou známku a bylo to jak říká tady kolega SAMOUT.

    Velice jednoduché. Až podezřele...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Mne teda vic vadi, ze nejde koupit dalnicni znamka na 24h, ale to nejenom v CR.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam