• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SAMOUT: Já jsem se přestěhoval. A když jsem přepisoval bydliště a zařizoval parkování, měl jsem mylný dojem, že se provedou všechny údaje. Ale dnes jsem musel podepsat souhlas se zpracováním osobních údajů, takže tím to.asi bylo:)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    FRK_R23: Pouzij emailovou notifikaci, Luku :-)). Ja bych na to jinak taky zapominal.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tak jsem vyřešil tu záhadu pokuty za parkování v mé ulici. Ukázalo se, že mi skončila platnost parkování :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MORIARTY: Jde-li o to "malou" křižovatku (Alšova - Na Čekané), tak to imho děláš správně. Když jedeš po Alšově, tak prostě dáváš přednost autům, co přijíždějí zprava z ulice Na Čekané. A značené je to dost mizerně: pokud tam zůstala ta cedule "dej přednost" v ulici Na Čekané, tak chybí označení hlavní silnice v Alšově...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    ATOMIKS: Můžeš dát přesné souřadnice (té jedné stěžejní značky označující hlavní, tedy na té ulici, kde jsi vlevo)?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    OT pro dashcamery

    Risitas zjistil, že Brněnská odchytová plánuje dashcam sraz
    https://www.youtube.com/watch?v=wLFrzWOOZdU
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MORIARTY: jj. teoreticky by ta hlavní mohla být schovaná v tom stromě u zastávky, ale spíš je to bordel ve značení.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ATOMIKS: Jezdím opačným směrem, z hospody domů. A tam pod sámoškou dávám přednost zprava a vždycky jsem se divil, že ostatní dávají přednost mě. A teď jsem si všimnul, že z jejich směru (v ulici "Na čekané") mají značku dej přednost v jízdě.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    aha, tak já mluvím o křižovatce vedle .o) ...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Já teď koukám na tohle a podle toho platí, že ta hlavní silnice je jen pro tu velkou křižovatku u hospody, u té křižovatky Alšova Na čekané je přednost zprava.
    Hlavní platí, dokud není ukončena | Blog | BEPOR.eu
    https://www.bepor.eu/blog/hlavni-plati-dokud-neni-ukoncena
    To aby člověk jezdil s právníkem
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    možná jsem blbej já? nevím. z Alšovy ulice vidím toto.

    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Ja se teda k tem vysmavanejm pripojim, protoze taky nechapu, kde tam to znaceni je. Bavime se o krizovatce Alsova x Na Cekane, jo? Tam vidim prednost z Na Cekane, ale nevidim vyznacenou hlavni v Alsove.
    LAZARIUS
    LAZARIUS --- ---
    ATOMIKS: na Husově jo, ale na Alšově ji nevidím (možná jsem slepej)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ATOMIKS: V tom případě si zasloužím kolektivní výsměch :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Je to v ulici, kde mám trvalý bydliště :) Tak jsem to samozřejmě neřešil.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MORIARTY: vidím tam řádné značky na všech třech silnicích (hlavní a dvou vedlejších). na hlavní jsou umístěné před oběma vedlejšími.
    SPM
    SPM --- ---
    A jeste je pry rozdil mezi rezidentem a abonentem (firemni auta, ...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FRK_R23: zalezi na znackach - u fialovych (smisenych) to plati, u oranzovych nikoliv, to jsou proste stani s hodinama. Viz https://www.parkujvklidu.cz/cs/parkovani-pro-navstevniky/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam