• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    GLOBETROTTER: Normálně se to pořád učí i v autoškole, to je stále platná věc. (Ale málokdo to používá, jak píšeš.)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BEEBLEBROX: No tak to jsem za vola. Holt jsem na motorce apod.neseděl čtvrtstoletí.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    GLOBETROTTER: Ono se na motorce blbě dává znamení pravou rukou, když pomocí ní přidáváš plyn…
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: Ale koukal jsem teď, že v současném českém Zákoně je to stále.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JOPS: No známé, já nevím... Že se to má takto používat, jsem si kdysi jako dítě přečetl v už i tehdy staré kreslené příručce k vyhlášce, z 60.let a od té doby jsem to nikde neviděl. Ani v autoškole si myslím, že jsme se to neučili. A v praxi jsem to tedy viděl poprvé až včera :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    GLOBETROTTER: clovece, jeste jsem to nikdy v akci nevidel, ale to je celkem zname ne?
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Včera přede mnou jel chlap na skútru. V USA ve městě, kde čtvrtina lidí nebliká. Evidentně pravák, co neumí držet řídítka levou rukou a nefungovaly mu blinkry. Poctivě ukazoval levou rukou a když odbočoval doprava, tak s loktem v pravém úhlu. Netušil jsem, že je to mezinárodní pravidlo, které dnes ještě někdo zná. Bohužel se obávám, že drtivá většina řidičů v našem městě neví, co to znamená a tak to dělal asi zbytečně...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Parkoval jsem takové větší elektrokolo v Praze na ulici. Zatroubilo na mě jakési auto. Otočím se a vidím, že se ke mě z okénka vyklání řidič, který následně spustil "Mohl byste si LASKAVĚ posunout to kolo? Já tady POTŘEBUJU parkovat" :))))
    TAX
    TAX --- ---
    DURDIN: to bude tak vec na prave strane stredoveho pasu. proti oslnovaci plot nebo tak neco?

    mazec jak se pres svodidla prohrne jak nic...
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    BATEAU: co to tam táhne od svodidel za "plachtu"?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BATEAU: je to je úhlem záběru kamery, nebo za tím pak vznikla moc hezká řetězovka?
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    tohle vam udela kamion. s predni neudelate dost casto vubec nic. a co na to svodidla?
    ➡ Węgry M3- wystrzał opony na przednim kole ciągnika !!!🔴
    https://www.youtube.com/shorts/L3FOpZDGIAs
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ZVIRATKO: Dojezdovku? Myslíš runflat?
    BLAF
    BLAF --- ---
    Samo velkou roli hraje samotny auto, kde ma nahon, vaha a jeji rozlozeni atd.
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    JOPS: asi se to neda generalizovat.. me bouchla za dalnici zadni leva guma a auto slo hned do smyku a delat s tim neslo vubec nic.

    (nakonec jsem sel pres strechu, byla to totalka a behem toho smyku se mi sundaly vsechny ostatni gumy)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ZVIRATKO: Jako samozřejmě disk jsem zahodil :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JOPS: hrozne zalezi na pneumatice, zvlast pokud ma clovek dojezdovku tak to bude asi v pohode. Ja jel na prazdne obyc XL gume 300m a byla uplne na srac.
    JOPS
    JOPS --- ---
    mne na dalnici bouchlo prave predni kolo ve 120km/h a uplne v pohode auto slo ovladat, ja zil v presvedceni, ze auto je v tu chvili neriditelne. A dostal jsem se z leveho pruhu do odstavneho a odstavnym pruhem jsem jel asi kilometr na benzinku rychlosti 5km/h :D
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    SAMOUT: Jasný, mluvil jsem o tý u řidiče, zapomněl jsem to tam napsat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam