• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOPS: to mas jedno jaky je to vlak, smrtaky to jsou i kdyz te nabere jen lokalka ve 40km/h
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    GLOBETROTTER: To je v místě, kde projedou dvě auta denně, takže se imho závory nevyplatilo dávat. btw. já tím vlakem před lety dost často jezdil a přesně jak píše DANYSEK, rychlík typicky stál jen v pár zastávkách, zatímco stejný courák co jel o pět minu dřív asi ve 20 a v jedné ze stanic kde bylo křížení obvykle rychlík předjel ten courák. Je imho možné, že to byl někdo místní a spletl si vlaky, protože ten courák tam nejede moc rychle, protože se sotva rozjíždí ze zastávky Třebovice a za chvíli zase musí brzdit na Svinov...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: to je normální
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    JOPS: a proc by jako nemel jezdit...? Rychlik je obecne vlak, co proste jen nestavi v kazde prdeli... a blikacky bez zavor jsou obecne casto na mistnich a mene vyznamnych komunikacich...
    JOPS
    JOPS --- ---
    TOOMIX: me prekvapuje, ze jezdi rychlik na trati, kde neni zavora.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX:
    GLOBETROTTER:

    Každopádně když se dívám na fotku auta po nehodě+ řidič přežil, tak bych nedal zlámanou grešli za to, že děti byly řádně připoutané a event v řádných sedačkách apod.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TOOMIX: chudinky děti, debil jede na červenou na přejezd.
    btw.proc se tohle vůbec uvádí, je to vlak, na přejezdu má absolutní přednost, je to chráněný přejezd, takže není snížená rychlost a povinnost houkat, kdyby měl 3 promile, co se na tom změnilo?
    "Provedená dechová zkouška u strojvedoucího byla s negativním výsledkem,“ uvedla Štětínská."
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    DANYSEK: Musela být, pokud by nebyla, jel by tam vlak 10km/h, a to by ke srazce prevdepodobne vubec nedoslo
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TOOMIX: no jo... oblibena klasika "to stihnu". Signalizace v cinnosti zda se byla...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    V Ostravě se na přejezdu srazil vlak s autem, zemřely dvě děti - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/nehoda-vlak-auto-srazka-prejezd.A230121_104307_ostrava-zpravy_zdo

    Mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal uvedl, že nehoda se stala na železničním přejezdu zabezpečeném světelnou výstražnou signalizací bez závor a do auta narazil rychlík jedoucí z Olomouce do Ostravy.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SAMOUT: tak parkrat do roka nic neni, nestoji tam porad, ale x krat mesicne ano. Ja to jezdim nekolikrat tydne, takze je tam vidim pravidelne :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SAMOUT: ono v tomhle fakt zalezi hodne na tom, kdy presne tam jedes... aneb treba se trefis do pauzy na obed, stridani smen a tak.. :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    VYWERN: Zajimavy, zena je z Otrokovic, a ja tam policajty nikdy nevidel ani stat, natoz pak sbirat, ze tech 14 let, co jsme spolu :-). ALe dostanu se tam parkrat do roka. Kamos takle poslal papiry do susarny na vypadovce na Vizovice, jenze jet pod vlivem ve meste 90 v miste, kde je pravdepodobnost hlidky celkem vysoka, to chce fistrona...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TAX: ja jezdím fakt různě Otr-Zlin-Otr. Občas berou na majáky přes den kdekoliv. Pak často stojí v Otr za Kvitkovickou směrem na Zlin nebo za McDonaldem v Malenovicích...
    TAX
    TAX --- ---
    VYWERN: v kolik a kudy jezdis?? ja do Zlina prijizdim casto kolem/po pulnoci a od sjezdu z dalnice az na namesti prace byva batovka uplne vymetena, zadna hlidka tam nikdy neoxidovala.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SPM: kdyz stavi ve meste v noci nebo vecer nebo v nedeli rano, tak davaji dychat automaticky vsem. Alespon u nas. Takze ja dychal uz snad 50x. Kuriozne mi nedavali dychnout, kdyz me jednou chytli na dalnici za prekroceni rychlosti.
    SPM
    SPM --- ---
    By mě zajímalo, čím ty příslušníky vábíte :-) Mě když už zastaví (což i to je velký štěstí, za posledních 6 při nájezdu 30kkm ročně mě zastavili 3x, z toho jednou při slavných uzávěrách okresu a podruhé jsem tomu šel trochu naproti), tak po mě nechtějí ani dýchnout. Když nad tím přemýšlím, tak jsem dýchal snad jednou v životě. A olizovat jsem už vůbec nic neolizoval :-)))
    JOHY
    JOHY --- ---
    JOHY: hodnotách, které jsou pak považovány za zanedbatelné
    JOHY
    JOHY --- ---
    HARDCABB: napřed mi dali drogový test. A v něm se ukázaly substance. V krvi vyšly při těch nízkých hodnotách.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    JOHY: co znamena rezidua substancí, kdyz byl alkohol nula? nejaky papirky co fizlove davaj?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam