• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Co jsem si ukecal služebáka s automatem a tempomatem, tak mě už tyhle "rychlící" vůbec netočej.
    Kde je značka obce, jedu 52 podle GPS, když je to fakt velká prdel tak 57, mimo 92 a na dálnici 135.
    Ať si blikaj a trouběj tempomat to nezajímá.
    Na dálnici koukám o dost dřív než začnu předjíždět a kyž vidím jak někdo valí tak uberu a počkám, pokud sem už v levým tak mě nerozhodí, vklidu dokončím předjíždění a uhnu se.
    Nevadí mě ani když se někdo plouží 40, jen mě vytáčí když někdo pořád zrychluje a ubírá :D
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    SITH: a přímo k tomuto pak ti mistři, co se ti naserou na hulváta do silnice bez ohledu na přednost, aby pak jeli fakt pomalu. to jsem pak nervní i já.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    SITH: pak jsou takoví mistři, co jezdí furt 70. ve vesnici i mimo ni. takže když přijde vhodná konstelace, tak se nějaký čas serete oba navzájem.
    SITH
    SITH --- ---
    ATOMIKS: já o víkend v Blance. Pravý pruh jede 69 km/h, levý 72 km/h. Jedeme takový ten klidný vláček. Najednou zezadu se na toho za mnou lepí superb. Bliká, těsně za prdelí. Ten uhne a sjíždí na Letnou. Superb dojede mě a začne zas blikat. Nemám kam uhnout. Auto přede mnou, vpravo, není mezera. Tak uhnu až před sjezdem na zoo, superb zrychlí a za pět vteřin dělá to same na toho před mnou..... Po pár minutách ho dojedu na D8 kousek za sjezdem na Kralupy. Sedí tam blondýna a jede na dálnici tužku kolem 125 km/h. Nechápeš
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    A takový povzdech... Tma, dálnice, předjíždím kamion, přiřítí se debil a nalepí se mi na prdel, určitě je děsně nervózní. Já bych mu po dokončení předjíždění rád okamžitě uhnul, opravdu rád, ale jak je na mě nalepenej, tak já v prostředním zpětným zrcátku nevidím, že už jsem ten kamion fakt předjel. Určitě na mě v tu chvíli nadává, křičí: uhni, ty blbečku. Ale to já můžu udělat až když vím, že tam je opravdu dostatečná mezera. Takže až po době delší, než kdyby se na mě nalepil o třeba o dva metry méně a já prostě v tom zpětným zrcátku viděl i něco jiného než jeho.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    RALI: zato motorkáři jezdí furt stejně na čůráky. Není divu, že jich tolik umírá.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Birell IPA.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GUMBA: To je skvely, akorat ridce k sehnani...
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Za mě nej nealko Maisel's Weisse
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Naopak dobrej je za studena chmelenej nealko Bakalář.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Okrajove ridicskej prispevek - kdyby jste na cestach dostali zizen, vynechte nealko Holbu, fakt skaredy. Konec OT.
    ROBB
    ROBB --- ---
    TOMBRIDER: Lada 2105 z roku 1990, 4 kvalty, dálnice D1, tachometrová rychlost 160+, pocitová 200, dle GPS 134 km/h. Zrcátka neuletěla, ale nechybělo málo :). Být žigulík standardem, nemají dálničáři co žrát.
    SPM
    SPM --- ---
    To mi připomíná, že je zase pátek před prodlouženým víkendem a já jsem na tom svém naposledy zakoupeném motorizovaném zázraku stále ještě neopravil klakson. Achjo, to zase bude cesta :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RALI: Jo je to asi dost subjektivní, ale mě to tak prostě přijde.
    RALI
    RALI --- ---
    ADAMIRA: me to neprijde o nic horsi nez to bylo, naopak vidim, ze jsou schpni ridici udelat ulicky, se zipem uz taky nemaji takovy problem a mnohdy se mi stane, z me pusti auto z vedlejsi, jen proto, ze jede v nepretrzitym strudlu aut a ja bych se tam jinak nemel sanci dalsi pulhodinu dostat. A to nemluvim, jak se vyrazezne zlepsilo chovani plechovkaru vuci motorkarum...
    SPM
    SPM --- ---
    VYWERN: a ještě typicky neschopnost ovládat to auto, ve kterém sedím. Typická scéna na dálnici je, že mi to do levého pruhu střelí něco, co jede 80km/h za kamionem. Velice vlažně přidává ke 100km/h (takže já mám už zašlápnutou brzdu) a když se začne řadit před ten předjetý kamion a já začnu přidávat, tak najednou vystřelí a zmizí vepředu. Vzhledem k množství podobných expertů bych sázel na to, že je to pokaždé nějaký úžasný turbodehet co táhne vodspodu s manuálem (protože automat je pro blbečky) a po těch několikaset metrech předjíždění to konečně na tu zařazenou šestku se to konečně rozjede. No a když takovýhle experti pak předjíždí na okresce...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOMBRIDER: aby neklepala když do ní zezadu evidentně narazil rychlík :D
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VYWERN: Moje 105 užovka jezdila i 160!
    Aneb po překročení 110kmh se rozkmitala ručička tachometru. Že kmitala mezi 80-160 :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ANT_39:
    SPM: myslím si, že tady jde naprosto v pohodě bez jakýhokoliv rizika odmítnout spolupráci
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOMBRIDER: ale jak byl clovek nadseny, kdyz v te skudce dal na rovince kilo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam