• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DANYSEK: Nejvíc keců o náplavkách mají právě "hele, přijel jsem na víkend domů z Prahæ (kde jsem udělal kariéru v mekáči, TŘI hvězdičky!), jezdím všude autem, koukejte na mě, jakej jsem teď velkej Pražák, lool vy nuly!" #justSaying
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HANZO: a ty sobeckej buran? :-) ja teda nevim, pred kterou skolou stavis, ale vicemene zadna vetsi skola v Praze co znam ja (P2, P10) fakt neni stavena na to, aby si tam dovazel decka autem. Naopak v Praze mas i specialni "skolni" autobusovy linky v MHD.
    Ze mas frnacek nahoru a MHD neni pro tebe neni problem chybneho navrhu, to je naopak chyba na tve strane, ze neumis poradne pouzivat to, co ti mesto nabizi - ono kdyz mas do skoly dopravit stovky decek, tak i kdyby kazdy zastavil pred tou skolou svym plechovym skopkem i jen na pul minuty, tak tam zakonite bude zacpa uz od peti.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANZO: Mám. Právě proto pokládám myšlenku "zastavím, odvedu dítě z auta do školy, vrátím se zpátky a odjedu, to celé za minutu" za naprostý blábol - i kdybychom pominuli to předchozí "já posílám lidi do autoškoly: žlutá čára je na moje parkování."
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HANZO: Máš zbrojní pas a brokovnici?
    HANZO
    HANZO --- ---
    ADAMIRA: máš dítě ve škole nebo jenom hloupě plácáš?

    DANYSEK: náplava z vesnice?

    PISKVOR: jestli neumíš rychle zastavit, tak to musíš asi do autoškoly
    SPM
    SPM --- ---
    RALI: nejenom tu, to pozoruju i u hodně lidí mimo, co ví přesně jak se mají dodržovat předpisy... kromě těch, co sami porušují :-)

    (ale ano, včera jsem byl krapet nasraný, když jsem se kilometr plazil prosranejma trávníkama mezi natěsno naházenýma autama na chodníku, který pak ve finále stojí až do podchodu pro pěší, protože orangutani po lobotomii, co si jdou rozbít držky někam na hřiště, tam musí dojet autem a zneprůchodnit tim celý okolí i pro pěší)
    RALI
    RALI --- ---
    me bavi sledovat, jak tu kazdej ma to svy tolerovatelny porusovani a ukrizovani hodny porusovani. jak ve skolce :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPM: Obávám se že to bude tím, že jsi chodil do školy v místě bydliště. Dneska lidi vozí děti z Průhonic na Ruzyň protože sousedka říkala že tam maj lepší pastelky.
    SPM
    SPM --- ---
    Si rikam jak jsem to jenom mohl prezit, kdyz me celou skolu nevodili rodice za rucicku ke dverim skoly :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PISKVOR: škola má 300 dětí, každej tam jenom na minutu zastaví a doprovodí děti, všichni jsou rozumní - buďme tolerantní!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAMIRA: A trvá to minutu. Rychlík - mně trvá minutu jenom zastavit, vysypat děti, a zas vyjet.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: no koukam ze ten expert ma tak nejak vubec sverazny zpusob uzivani te sve plechovky na koleckach :-)
    SPM
    SPM --- ---
    DANYSEK: však jasně psal, že MHD mají jezdit ti naplavení kokoti, aby on mohl jet ty tři ulice se smradama autem :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    "dovézt až před školu, doprovodit ke dveřím"

    To je nějaká škola u pásma Gazy?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANZO: TLDR: "já jsem sPeCiÁlNí ÝbRmEnŠ, pravidla jsou pro ty ostatní, KRÁL JÁÁÁ PRVNÍ!!!!!!!!"
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HANZO: tak znovu a srozumitelneji - vozit si prdel od dveri ke dverim neni zadne zakladni lidske pravo :-)
    Proc by na tohle melo byt pred skolou nejaky extra misto?
    Kdyz se tam neda zaparkovat, tak holt to nechas tam, kde se zaparkovat da a zbytek dojdes pesky, pripadne se muzez popovezt MHD. Nozicky ani tobe, ani tvemu diteti neupadnou.
    Chovas se stejne jako ti co sam kritizujes. Nebudes tak trochu sobec? ;-)
    HANZO
    HANZO --- ---
    DANYSEK: to určitě není, blbý je, když to místo není nikde v okolí, resp. vyhrazený místa pro takovýhle vysazení blokujou celonočním/denním stáním nějaký naplavení kokoti, co mají pocit, že si musí dovézt prdel autem odněkud z vesnice až do centra prahy a neumí zastavit na okraje nebo dojet do města vlakem...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HANZO: vysazovat dite pred dverma skoly z auta sgylem "abych to nemel daleko" neni zadny zakladni lidske pravo, kterym bys mohl oxpravedlnovat porusovani predpisu... kokot je maximalne ten, kdo si tuhle osobni zpohoflnelost takto obhajuje
    HANZO
    HANZO --- ---
    DANYSEK: protože mají zrovna u těch škol rozum. U nás u školy není skoro kde zaparkovat, takže minutový zastavení na žlutý čáře, než dítě vystoupí a ty ho dovedes do školy, všichni až na jednoho kokota, respektují.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    SPM: U mestapa standard... si zajed rano k libovolny skole, kde "organizuji" provoz. Ze vedle nich parkuji mamataxiky na chodniku neresi... a muzes zastavit metr od nich :D Soudruzi holt maji svuj jeden ukol a resit cokoliv navic je obtezujici prace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam