• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    HANZO: Jen ze zvědavosti, jak jezdí dítě domů, kdyz konci předpokládám ve 12, ve 13 hod? Kdyzdy den vyzvedavate?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DOCKINEZ: Aha, diskuse nějak odskrolovala, dík.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HANZO: Nuže, kolik?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KUHL: Jsi trošku zmatenej, nejdřív boháč teď chudák, pak se ptáš na holky, ale myslíš kluky. Ale tak zkusil jsi to.


    DANYSEK: Já tu ukazuji opak, rád počkám až maminka vyloží svojí ratolest, nicméně to pro mě neni tak zásadní théma abych tu v něm pokračoval. Přeci jen u nás v klacíkově vyložíš malotřídku za chvilku.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FORTRESS: no jasne, protoze holt na silnici se kazdej druhej chova jako sebestrednej sobec... co vidi jen sebe, sebe... a na ostatni kolem sebe sere.
    Jo, za tenhle marast, ve kterym tu zijeme si muzeme sami :-) Vlastne tu kazdymu ukazujem, jak je ta neucta k nejakym pravidlum vlastn skvela vec... ne, timhle stylem ty pravicovy hodnoty neuhajis ;-)
    KUHL
    KUHL --- ---
    FORTRESS: hehe. Takže ty ty auta ani nevlastnis? To si mnohem větsi chudak než jsem si myslel. Jak to jde se zenskyma?
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KUHL: Já ale ukazuju showoff káry jen v auditkách na to určených a to ještě tak 5 postů mejch aut za 2,5 roku. To že jsi šmucka nezpochybňuju.


    DANYSEK: Já se jenom odmítám stresovat že někdo zastaví a vyloží děti, thats all. Podle mě tyhle problémy máte hlavně v Praze a pár dalších velkejch městech.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FORTRESS: tyvole a jak to tam chces k tem skolam, co se stavely v casech, kdy decka do skol bezne chodily pesky a po svejch nasochat?
    proste tam neni misto, musel bys tam mit pred skolou ctyrproudou komunikaci, kde v kilometrovy delce ten jeden pruh vyhradis ciste na vykladani decek... tak abys uspokojil tu potrebu behem 10-15 minut tam ty decka pred skolou z aut vyhazet
    KUHL
    KUHL --- ---
    Je teda pravda že fortress se svejma showoff karama musí každému ukázat, že bohatej je. A že ostatní jsou smucky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FORTRESS: Náhodou u nás na divokém východě vykládají potomstvo před školou nejen paničky v SUV, ale i nižších deset tisíc s Thaliema s nefunkčním filtrem pevných částic apod., heč! :)

    Je super to při ranním venčení čokle čichat.

    rOVnOsT!
    KUHL
    KUHL --- ---
    FORTRESS: kdo má auto je bohatej? Megalol.
    Podle tvyho komentáře jsi tam asi nebyl no, promin :(
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    DANYSEK: Ty jsi docela načichnul tim levicovym pyžmem z VV všiml sis toho? ;)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    FORTRESS: Akorat ze zrovna v Praze bydli spousta bohatejch lidi, zejo :-) A pak se presne narazi na ty limity, ze pred skolama to K+R proste nemas sanci udelat, aby se tam v rozumnym case vylozili vsecky decka, jejichz rodice maji nutkavou potrebu si vsude vozit prdel autem.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    KUHL: Ne nebyl, máš pravdu, stahuji tento názor a přidám se do tohohle pointless rantu na bohatý lidi s autama.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KUHL: to je videt i v jinych MC....
    FORTRESS: akorat tohle moc "nenaskalujes"... i kdyz tam kazdej zastavi na minutu, tak tam stezi vylozis polovinu jedny tridy.... schvalne, kolik trid ma prumerna skola? :-)
    KUHL
    KUHL --- ---
    DANYSEK: na Praze 7 před skolama ulice rano zneprujezdnili. Prostě zákaz vjezdu a hotovo. Funguje to a všichni jsou šťastný.

    FORTRESS: byl jsi někdy ráno před nějakou školou? Myslíš te tyhle místa jsou volný? To ses asi zbláznil. Vše plny,klidne tam to auto parkuje hodinu; pak přijde nějaká panička a když se ozveš, zjebe te aby ses jako neposral, že ona snad může odvést svého synacka do školy (nebo nejakej blb)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HANZO: tak to res s mestakama, ty demente ;-) opet jsme u toho, ze tam sice hlidaj prechod a tyhle veci neresi... a je uplne fuk, jestli tam jako dement stojis ty nebo nekdo jinej.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    U škol už jsou častá K+R místa pro vyložení dětí. Nevim že je z toho tady takový drama.
    SPM
    SPM --- ---
    HANZO: ono bych navíc podotknul, že ty náplavy v noci jsou obvykle doma někde v poli a netouží po tom parkovat ti před školou :-) Takže na tom místě nejspíše parkuje nějaký überměšťák jako ty, co si pořídil auto, aniž by ho měl kde parkovat a musí si s ním vozit prdel po městě :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam