• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THE_MIRACLEKlub slusnych ridicu z nyxu - děs a hrůza na českých silnicích... :-(
    Tato diskuze je věnována všem, kteří si uvědomují, že slušnost na silnici je velmi důležitá. Nejde o to striktně dodržovat pravidla, jde o to u řízení myslet! Zároveň také těm, kteří pomáhají zachraňovat lidi a odstraňovat následky dopravních nehod.

    Kdo si myslí, že je výborný řidič, a že se mu nemůže nic stát většinou dopadá nejhůře.

    Stop parkovacím zónám v okrajových částech Prahy




    "Provozovatel vozidla zajistí , aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu na pozemních komunikacích stanovená tímto zákonem."

    rozbalit záhlaví
    SPM
    SPM --- ---
    SPIKE411: Si po přečtení toho článku nejsem jistej, jestli by primárně neměli omezit svéprávnost tomu, kdo mu to auto půjčil :-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Splašený mustang řádil na křižovatce v Hradci, čerstvý padesátník neukočíroval narozeninový dárek - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-splaseny-mustang-radil-na-krizovatce-cerstvy-padesatnik-neukociroval-narozeninovy-darek-40465494
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Stará slovenská múdrosť vraví: "Kokoti sú na celom svete."
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Tak vzhledem k tomu, že přímo název tohohle klubu je o tom, jací jsou ti ostatní řidiči kreténi...
    FAT
    FAT --- ---
    Jezdím na kole i autem a znám mnoho kreténů na obou stranách. Nemáme si co vyčítat...
    SPM
    SPM --- ---
    Já na kole občas jezdím a stejně, i na něm, mě většina ostatních cyklistů sere :-)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    WARSHEEK: jak kreteni jeli prave cela skupina :) Mozna spis ten jednotlivec by jel normalneji :)
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    VYWERN: V každé skipině lidí najdeme kretény. Nebudu na základě zkušeností s jednotlivci odsuzovat celou skupinu. Takhle jednoduchy to je. A ne, na kole nejezdim 😃
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    WARSHEEK: nezavirej pred tim oci :)
    WARSHEEK
    WARSHEEK --- ---
    VYWERN: oh, not this shit again
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    FRK_R23: taky padal saharskej pisek koncem unora
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    RETAL: Pylová sezóna začala letos trochu dříve.
    SITH
    SITH --- ---
    VYWERN: silničkáři jsou imho nejhorší cyklisti ever. Jezdí vedle sebe, jezdí v té široké dlouhé skupince atd.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja jsem teda nikdy neslysel ze jsou cyklisti super lidi, nespletl ty sis auditko s Urban Legends?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Takove to, kdyz slysite, ze cyklisti jsou super lidi a pak jedete na cyklostezce, ktera slouzi i jako pesi (matky s kocarkama, psama, bruslari, bezci,duchodci, cyklisti) a v pravouhle zatacce, kam neni videt (protoze zed), se vyriti 4 dementi na silnickach v protismeru, protoze oni jedou tour de france a nikdo jim nebude prekazet. Daval jsem hodne ostre brzdy a minuli jsme se o centimetry. Nevim, co by kluci delali, kdyby tam sla treba matka s kocarkem.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    RETAL: Nespletl sis auditko s vegetou? 😏
    RETAL
    RETAL --- ---
    Ahoj, taky se vám zdá, že poslední týdny prší v Praze nějaký špinavý déšť? Zůstávají po něm prachové mapy na všech autech.
    SPM
    SPM --- ---
    ADAMIRA: já nestudoval úplně přesně jak to mají rozepsané, ale když kliknu na ten konfigurátor, tak v prvním výběru řeknu že mám dodávku, v druhým že je do 3,5 tuny a třetí otázka je, jestli má v techničáku M1 nebo M1G. Když dám ne, tak mi to vybere kategorii D2 na koupení známky. Pravda že CZ specialitou je, že u nás jezdí i úplně normální osobáky s kategorií N1, který podle toho selectoru spadnou do té levnější kategorie, snad :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPM: no jo tyto kategorie ano, zadat se musí - ale co tak koukám do HU ceníku tak to pak je opravdu podle náprav

    ale buhvi
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    TRISSIE: Hele, je to pakarna. Jestli je to legalne futrovana pakarna je jedno, stejne je to pakarna.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FRIZER: podmínky průjezdu tou kterou zemí si stejně musíš nastudovat prakticky před každou jízdou, někde platíš flat fee, někde za úseky, někde jenom za mosty, někde to máš na 24 hodin, jinde na kalendářní den... stejně si nepomůžeš a plánuješ jak debil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam