• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Heh, ja si pamatuju, jak mi v 18 rekl kamarad, kdyz jsme v parte jeli do Maroka a ja si natahla ve Spanelsku kratky sortky "v tomhle tu snad nechces chodit" jakoze mam tlusta stehna, coz tenkrat pri mych 63 kg muselo bejt fakt "hrozny" XD
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FORTY: To se nedá popřít, ale zároveň - není to asi primární příčina. Tou musej bejt určitý rysy osobnosti, nátura. A právě ta křehkost tý nátury, která tak strašně usnadňuje vznik podobnejch nemocí je to, co mi přijde jak z jinýho světa.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAKE_UP: No ale tak to v zásadě je.
    FORTY
    FORTY --- ---
    FORTY: plus bych ještě dodal, že dost velkou roli hraje puberta, kdy holkám prostě začnou růst boky a začnou se vyvíjetp, což často pochopí právě tak, že tloustnou protože se už zkrátka nevejdou do kalhot protože “maj tlustej zadek”
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SALVATOR: Co jsem tak pochopil, tak to by ses stejně mohl ptát, že z pozice zdravýho člověka nedokážeš pochopit, kde se v nemocným vlastně vezme ta nemoc.
    FORTY
    FORTY --- ---
    SALVATOR: Tak na ženy se z hlediska vzhledu kladou vyšší nároky. Myslím, že to nebylo pár zachrochtání, ale konstantní tlak společnosti (tím myslím i třeba podprahově) na “dokonalý” (čti vyfotošopovany) tělo. Do toho stačí přihodit pár poznámek od rodiny/přítele/ spolužáků a už to lítá.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALVATOR: no...dyť jo, je to prostě duševní onemocnění.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Myslím že ne. Ta fotka vlevo je podle mě jen jinej výsledek tý samý nejistoty, která v holce musela bejt už dávno předtim.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALVATOR: vysvětluje to ta fotka vlevo
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že pořád nějak nedokážu ze svý pozice člověka, kterej má většinou těžce v píči, pochopit ten mechanismus, kde se vlastně vezme v člověku tolik nejistoty, že ho pár zachrochtání od evidentních debilů dokáže poslat do kolen.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ARGANNAH: SARAJ: it is one.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    L4MA: Fskutečnosti škoda, že neměla koule jít s těmi posměváčky do konfliktu a místo toho si rozjela cyklus sebeobhajoby a hecování se do hubnutí. Anorektička hubnout nesmí, to je základ - stejně jako si alkoholik nesmí dávat skleničku pro zdraví. Chápu, že se ti ta holka nelíbí a máš radši hubenější, ale přesně tenhle typ komentářů, jakýs napsal, je schopen poslat holku s PPP do hladověcího nebo přejídacího záchvatu. Samozřejmě tady o nic nejde, ta holka sem nechodí. Nicméně hlavní problém PPP není dieta, ale perfekcionismus, a komenty jako tenhle hrajou podobnou roli, jako alkoholikovi kámoši-pařmeni, co ho lákají do hospody slovy "ale tak pojď, bude sranda, z tebe je od té doby, cos vylezl z léčebny, takovej nudnej patron".
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    L4MA: ja myslim, ze je fajn, ze neumrela a dala to.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STARE_CASY: “Fatphobic.” Ahoj, jsem Jakub a jsem fatphobic.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    o další info jsem zakopl nečekaně na Pandě

    My Message To The Guys That Fat-Shamed Me By Making Pig Noises | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/fat-shaming-teens-response-anorexia-recoveryforeva/
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: skoda ze nezna zlatou stredni cestu. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CORNELA: skoda ze ji to nijak nepomohlo a travici soustavu ma stejne navzdy v pici.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JONEZ1: škoda že jsi nenapsal už včera, už je odvezenej zase na chatu ... ale až se tam dostanu, tak ho cvaknu ;)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TEAPACK:: nemohl bys prosim vyfotit pro zvedavce celej stroj? Klidne jenom odkaz na fotku.
    TABBY:: to je ta, co chce byt "černoška"? :-)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TABBY: na té fotce "po" to vypadá, že má oči zavřené a přes víčka má namalované "otevřené oči" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam