• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    before and after breakup. ale podvadim, protoze zrcadla ve fitku zestihlujou. a je mi ted porad zima, fakt neustale :)

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MAR_TINA: Mnozí rodiče si vůbec nemusejí nic "nepřipustit", protože je ani nenapadne, že nepomazlit se v životě se svým dítětem, neprojevit mu žádnou lásku, shazovat ho a nikdy nepochválit by vlastně nemusel být úplně super přístup.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    WRIGLEY: já si vůbec nepamatuju, jaká maminka k tomu patřila. A je to cca 15 let.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    MAR_TINA: neni na nyxu?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: Byla jsem kdysi na svatbě, kde byla i skupinka holčiček, dětí svatebčanů. Jedna byla taková mohutná, vysoká i široká na svůj věk (6-7 let) a měla trochu bříško. Jediná z nich nebyla za družičku (wtf), jediná z nich neměla šaty ala princezna, ale nacpali jí do elastické sukýnky a nějaké blůzky (proč?!).
    A mezi svatebčany se šeptalo, že rodiče za to nemohou, že holičku drží, ale ona hodně jí a hodně roste.

    Jak asi chudinka dopadla?

    BLONDYNKA: jen to skupina rodiče a příbuzní moc ráda ház na modelky, časáky a spolužáky. Protože přiznat si, že jsem k poruše dohnala Domču já, jelikož jsem ji na svatbu oblékla za tlačenku, připustila, že není družička, a ještě okolí vysvětlovala, že jí doma držím bez jídla a nemůžu za to, by bolelo.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Davis Falls, Pokhara, Nepál: před a během monzunu.


    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LOPIK: bojim se ze vubec netvrdim co mi nak reagujes asi
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Osobnost se tvoří v ranným věku a to jsou děcka prostě většinou opravdu jen s rodičema.. Samo že nějaký vážný psychický onemocnění neokecáš, ale kolik je takových lidí, nějaký ty dis-kdovíco nejsou důvod aby měl kvůli tomu člověk zničenej celej život.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Vždycky jí můžeš nechat udělat plastiku.

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: ne to je receno vytykas neco co netvrdim. takze te necham si mlit dal svou, pac fakt ti nebudu hledat podklady pro veci co netvrdím
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VON_GILOTINE: Já to po sobě čtu. Zvyk, a myslím, že dobrý. No a dál.... předpokládám, že je to jen jinak řečeno "nemám žádný argument".
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ARGANNAH: To je pravda. Já se úplně děsím, že by třeba dcera nebyla pohledná. To by se pak výrazně hůř prodávala.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: psala si nekdy rychle na mobilu?

    tva predstava ze nesebeucta ci sklon k ppp v teenveku musi byt dan jen a pouze vlivem rodicu v dětství je mylna. muzes mit dokonalou rodinu a presto ppp, to je to co rikam. ale tak kdyz to nechces videt, necham te dal ve svete kde je vse jednorozmerne
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VON_GILOTINE: Jak souvisí eng klávesnice s trojkou místo e, no nevím... Nepřítomnost háčků by mně nevadila, ale tohle fakt smysl nedává, sorry. No nic, meritum věci je jinde. Jestli máš nějaké fundované zdroje, které by vyvracely ustálený názor dětské psychologie, jak naprosto esenciální je pocit bezpečí a jistoty již u kojence a jaký to má vliv na vývoj až do dospělosti, jak negativní jsou důsledky tzv. hospitalismu od raného dětství, že psychická deprivace v raném věku má devastující vliv aje v zásadě nenapravitelná atd. atd., tak prosím, dej je sem a uvidíme.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ... to je zase pátek

    Bez cyklonu Fani

    S cyklonem Fani
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: ja cesky umim, jen mam eng klavesnici. ten postoj co zminujes nezastavam, naopak.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VON_GILOTINE: Někdy neškodí si to po sobě přečíst, než něco odešleš, a tenhle pseudoobranný postoj "gramatika je na hovno, kdo ji chce, je nácek", s tím taky daleko nedojdeš. Tvoje rozčilení je mírně legrační.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BLONDYNKA: to se mi klepe ruka na mobilu jak jsem agitovane angazovan. diky za vzpominku na argument "nemas diakritiku, neumis pravopis"
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ta trojka místo e je nějaká nová černá nebo jen nezvladatelný třas?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    vidim ze casopis moje psChologi3 zandal dalsi nekonecne pravdy asi jako cervena barva implikuje sex. ach jak je vs3 jednorozmerne. a kauzality nejsou nikdy falesnymi kor3lacemi a jedinou promennou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam