• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    MORIARTY: Taky bych se prihlasil
    ELIS
    ELIS --- ---
    MORIARTY: Limitovaná edice pro uživatele Nyxu. Sem s tím!
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    MORIARTY: Já bych to klidně asi taky koupil :)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    ERRTU: Před třiceti lety ještě nebyly technologie, dalo by se to udělat maximálně jako CD charger :) Navíc jsem tenkrát uměl udělat tak maximálně blikač ze dvou žárovek.
    CORNELA: Nedá, je to originál :) Ale přemejšlím, že bych jich tak 20 udělal, nejdřív ale musím pár věcí zjednodušit a zlevnit. Syn to dostal k tříletým narozeninám a tahá ho pořád s sebou a sám si na spaní zapíná pohádku, kterou chce :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MORIARTY: kde ses flakal? tohle jsem potreboval pred 30ti rokama!
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    takze Praha byla v roce 1890 prakticka identicka soucasnymu Brnu!
    KEL
    KEL --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LEDOFREDO: nemám k té první fotce k dispozici žádnou jinou identickou, tu starou jsem našla na webu a nemám dron, abych to mohla vyfotit úplně stejně, tudíž jsem se pokusila najít nějaký podobný neumělou manipulací google street view. Myslím ovšem, že o to, aby to byl přesně stejný úhel, ani tak nešlo a každý krom tebe asi chápe, v čem to před a po spočívá. Máš-li k dispozici identickou fotku, iniciativě se meze nekladou.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    VON_GILOTINE: nj pravda, tohle je naopak :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LEDOFREDO: jih jo?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Myslel sem ze pointou pred a po je ukazovat co mozna nejvic podobne pohledy .. tady je prvni fotka od vinohradske vodárny na jih a druha z olsanskych hřbitovů na zapad, takze dost odlisne zabery
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MADIETTA: Hrozný, jak ty developeři všechno zastavějí.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    1890 / současnost

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MORIARTY: jůůůůů!
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Něco z vlastní zahrádky, APOBAB ve čtyřlístku (1975) a funkční prototyp se sedmi sty pohádkami (2019)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    stejny misto, de_inferno, CT spawn

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: to bylo pred....hodne lety a fotku po mate tady, aby nekdo neremcal :) [ GRANTORINO @ Fotky a videa svlečených slečen z nyxu - bez plku! ]
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: jej, delam uklid a narazila jsem primo na fotku z te situace :D, ty nohy vpravo jsou jeho...
    Presne v ten moment mi to rekl, takze jsem zase sortky svlikla, dokonce jsem je vyhodila do prvniho kose cestou a chodila uz jen v dlouhe sukni od te doby...

    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---


    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HRAFNAIN: Oook! Diky za inspiraci :)





    SITH
    SITH --- ---
    RADENA
    RADENA --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Instantni kafe po roce. Pred nemam;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam