• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FORTRESS: no ja tam ten smajlik dal, aby bylo videt, ze to taky nemyslim moc vazne. Ale pobavilo to, to zas jo :)
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    DRAGON: Taky jsem dal do spojitosti bazén pro děti a šoa aby bylo jasné že to nemyslím moc vážně i bez emotikonu. Kromě V8 mám i kus lesa který se stará o mojí uhlíkovou stopu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FORTRESS: to je docela milý komentář od někoho, kdo postuje zážitky ze svejch ultra žravejch muscle kár :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    BLONDYNKA: no nato jak jsi pedant bych čekal, že to budeš rozeznávat =o). Zvláště z toho odvodňovacího úhlu pohledu to má vliv - když akurátnost tak akurátnost.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LISTIKUS: Betonovými dlaždicemi. Pardon.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    BLONDYNKA: technicky vzato on to nevybetonoval, ale vydláždil.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    CHA1NDLER: nemas cumet do telefonu a koukat na cestu. hihihi
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CHA1NDLER: Jeden pes vyprodukuje za den v průměru tři hovna, 21 za týden. Kompletní doba rozkladu je x týdnů. Kdyby sbíral jeden pejskař ze sta, tak se v tom prakticky utopíte, na kličkování mezi hovny bohatě stačí jedno prase ve stovce slušných.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    CHA1NDLER: Tak u nás v Asii, kromě tzv. vyloučených lokalit, sbírání hoven funguje znamenitě... sám třeba bez sáčku na hovna neopustím barák, to je takovej pěknej maloměšťáckej základ, místo hřebenu vzadu v kapse sáček na hovna... :-D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CHA1NDLER: taky furt chodím po chodnících plných hoven, ale taky zároveň každý den vídám lidi, kteří poctivě sbírají. Holt to jde ztuha. Ale to přece naprosto není důvod srát na všechno a vybetonovat komplet všechno okolo sebe, protože "někdo jinej se taky chová jako debil".
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    XMEDA: Wapkou to jde jen pokud chceš stejně jako napuštěním bazénu pro děti spáchat klimatický šoa.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FORTRESS: tlakova mycka resi

    ROLEX
    ROLEX --- ---
    FORTRESS: jojo to pak pojedou každej rok roundup, jupijé, ať t hnusný kytky chcípnou, náš beton zadarmo nedáme
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    BLONDYNKA:
    Jakožto obyvatel Vinohrad ti mohu referovat, že sbírání psích hoven se rozhodně dobrým zvykem nestalo, a všechny místní pejskaře bych za ty imrvere posraný chodniky poslal na Kolymu. TO prostě nikdo neokecá a žádnou výmluvu si najít nemůže. Určitě mi sem někdo napíše, že on psa má a sbírá. Jo, jeden ze 100. A ty chodníky jsou mi důkazem. Sorry za OT, ale jelikož mezi těma hovna každej, KAŽDEJ DEN KLIČKUJU, tak je to pro mě trochu trigger.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Stejně se jim ta zámkovka po pár letech zazelená jako mě. Příroda se jen tak nedá ;)
    DIVER
    DIVER --- ---
    MILIS: nevidím tam v popředí toho kroužku vězňů Babiše?
    MILIS
    MILIS --- ---
    5th element

    MILIS
    MILIS --- ---
    shutter island

    MILIS
    MILIS --- ---
    clockwork orange

    DIVER
    DIVER --- ---
    S_O_U_L_MAN: prd vozíčkář. to jsou prostě takový druhy lidí. tuhle se tím v nějakém rozhovoru chlubila Helena Fibingerová. původní zdroj jsem nenašel, tady je to jen zmíněný v příspěvku nějakýho souseda u ní v obci:

    "Mám obavu, že se řídíme vzorem Heleny Fibingerové, která nechala svou velkou zahradu celou vybetonovat a rozmístila na ni plastové trpaslíky. Libuje si, že nyní nemusí zahradu sekat ani jinak udržovat. A jak je prý krásná."

    https://www.slatinany.cz/doc/ozv1006.pdf

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAR_TINA: Zajimavy mi to prijde proto, ze kdyz zastavis nejakou plochu ktera uz je vydlazdena tak se na plose vsakavyho povrchu nic nezmeni, i kdyz to muze mit veliky dopady jinyho druhu. Navic treba extenzivne ozeleneny strechy sice nejsou brany jako vsakavej povrch, ale presto zpomalujou odtok vody a berou se jako samostatna kategorie. O jinejch aspektech ani nemluve. My teda operujeme extra "Grünziffer" (zelena cislice) ktera sleduje pomer zelenejch ploch vuci ostatnim nezastavenym plocham. Zastaveny plochy jsou baraky, a ty se regulujou mnohem prisneji a hlavne nezavisle na povrsich. Coz mi prijde logictejsi, ale mozna jde jen o nezvyk.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam